Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

преди 6 часа, Anne написа:

И искате аз да бъда мила с нея след всичко това? Абсурд.

А ти искаш да е мила с теб след всичко това. Абсурд.

Jim Carrey Reaction GIF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Остана само да каже банковата си сметка и ПИН.  Всичко друго си го каза.

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Публикувани изображения

преди 1 минута, Гост. написа:

На мен защо нищо не ми излиза на тези теми ;(

https://s12.directupload.net/images/200921/xnqitttc.jpg

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Anne написа:

Насочила съм мислите си към друго, обаче искам да знам Айнщайн...

... коя е и къде живее. Иначе е затворена книга тая детинщина, знаем.

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това cosmo било клюкарски сайт. Има доста интимни теми. Мръснишки сайт. Научих нещо ново.

Имало и списание Космо.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Myanmar написа:

skynews-charles-ingram-millionaire_49693

Е, това обяснява защо не покриваш държавните образователни стандарти и си завършила неграмотна.

Пък и, припомни ми, тези, които не са учили и им завиждаш, че са се забавлявали по дискотеки, са получили диплома за завършен етап като теб. Ето колко струва тя.

Нямало е изпит за влизане. То ако имаше как ще влезеш?

Мда, трудно е да останеш в нормално училище без да си се научила да смяташ за 8 години.

Много ли ти е смешно? Че имам дискалкулия? Мен са ме учили да не се подигравам на хората с увреждания или някакви проблеми, а ти точно това правиш.

За държавните образователни стандарти можем малко да поспорим Учих в периода 2000 - 2004, явно си по - малък от мен и не помниш това време какво беше. Аз го помня. Точно като бях в 9 клас, издадоха два различни учебника по литература - по старата и по новата програма. Ние учебници нямахме, но госпожата по литература каза, че ще учим по старата програма, за да не повтаряме стари неща. Така че, вместо в 9 клас пак да учим скучните антична и средновековна литература, учихме литературата на Ренесанса. Да, изобщо учехме без учебници. Но всеки Божи ден имахме по 6 учебни часа (7 в понеделник) и преписвахме абсолютно всичко от дъската или от учебниците на учителите, по български език, литература, история, география, физика, химия, биология, психология, етика и право, философия, сват и личност + 4 професионални предмета - познай после колко ме болеше ръката и какъв краснопис имах точно! Пишехме по 3 - 4 страници по всеки от предметите! 4 години поред! Това ли наричаш мързел?

Да, не учехме по програмите, зададени от скапаното министерство, ама се подготвяхме 3 години за матура по литература, дето накрая ни я отмениха! 3 години! 3 години усилен труд на вятъра, а щях от раз да изкарам шестица! Само защото министерството реши в последния момент вместо матура, да държим държавни изпити по практика! За които забележи - имахме само месец за подготовка и цели 14 теми уроци с по 4 - 5 страници, които да учим. Защото ние не учехме само как се шие на практика, имахме и теория! 14 теми! Защото не се знаеше коя ще ни се падне! Учих, учих, четох, но от стрес и притеснение всичко си забравих в деня на изпита.

Поне не съм бягала от училище, нямам неизвинени отсъствия, е взимах си малка и заслужена ваканция в началото на юни, за да ходя на фестивала, ама си беше заслужена, а и не са ми се карали.

Е, да, не бях отличника по философия. Но философията примерно никога не ми е била интересна. Да, наблягах на литературата и историята, където ми е силата, е и?

Смея да кажа, че получихме добро образование, наистина на ниво. Не само, че не бях мързел, но и съм участвала във училищни викторини, които печелих -по история, география и български език и литература. На последната бях капитан на отбора и взехме първо място.

Та, мързел ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Anne написа:

За нормално ли намираш да се праща троянски кон?

Не е била тя, описания от теб механизъм не може да сработи. Спри се и го прочети няколко пъти. Компютрите не са магьосничество.

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мечтаех за такова списание

https://bg.wikipedia.org/wiki/Космос_(списание)

Младежите какви неща четат. Космополитан. Ужас.

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Anne написа:

Опорочихте идеята ми на темата нарочно!

Аз лично правя самопризнания. Няма да бъда съучастник в пропиляването на живота ти като те съжалявам, вместо да те поощрявам да се развиваш и контролираш съдбата си. Защото твоите родители вече са "паднали" и настоящата тема започна точно с това - идва Видов ден и ще стане ясно кой Пешко, кой в лудницата.

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Myanmar написа:

В коя тема ти е PIN-а?

Те и твоите не са съгласни с диагнозите, които си поставяш, така че посмали малко с изявленията. Щом и докторите ти орязаха парите, пък свои хора имаш в системата, прави си сметката.

Щом питаш - да. Християнско е да подадеш другата буза, а не да тормозиш хората, които не те харесват.

Срам те е да я назовеш, че е чалга певица ли? За Анелия малко ли музика, видеа, колажи и видео монтажи изпроси в този форум, че да не е публична тайна.

1.Съгласни са. Просто се намират идиоти да ги лъжат, че изглеждам добре и мога да работя. Идиоти, които не знаят какво е вродена миопатия.

2.Извинявай, не съм мазохистка.

3.Не, не беше за Анелия, а за Милица.Щом толкова те интересува. В добавка ще ти кажа, че тгава беше модерно певици на "Пайнер" да гостуват във форума, създаваха се теми специално за въпроси към тях, както и отделни теми за автографи от певици. Така се сдобих с автографи от Вероника, Валя, Елена и Милица. По - късно и по друг начин - и с автографи от Деси Слава и Гергана. За съжаление от Анелия нямам. А заради "възпитаните ми съграждани" нямам автограф от Глория. Защото удобно не ми казаха тя кога ще дава автографи. Но пък имам от Райна, когато пя при нас. Колкото щете я подигравайте, но Райна се отнесе възпитано и мило с мен, въпреки, че съм Квазимодо.

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Anne написа:

Все се надявах, че не са мнозинство хората, които не харесват хората с увреждания..........Явно съм твърде голяма идеалистка...........

Не си идеалистка, ами се назландисваш на привилегиите, които получаваш преструвайки се на инвалид. Ти с мен не спори, а с докторите, които са ти намалили процентите на критичния минимум. Сама го призна в тази тема. Здрава и права, дето си надбягвала лесно ученик момче, а с две ръце завряни надълбоко, където носят само лично удоволствие.

Питах те какво си направила ти за света, който се грижи за теб, колкото може. Никой не е казал, че получаваш всичко, което поискаш, макар че родителите ти са жертвали собствените си животи точно да е така, но забравяш, че и здравите хора, прегърбващи се от работа, също не получават и половината от това, което искат или мечтаят. Преди да искаш трябва да застанеш с чиста съвест пред себе си, че си го заслужила.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Myanmar написа:

Значи в Планета и Космополитън си изливаш житие-битието, защото те познават. Какво ти е оправданието, че продължаваш това, посочвайки и конкретни имена, места и време в калдата?

Не си го изливах, тия нещастници във косматото ми разбраха и името, и адреса, и коя е сестра ми, ровейки като къртици. За адреса съм сигурна, че го е дала Дани. Което е най - малкото престъпление.

И вие не падате по - долу и ровите като къртици.Отвратителни сте.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

1.Съгласни са. Просто се намират идиоти да ги лъжат, че изглеждам добре и мога да работя. Идиоти, които не знаят какво е вродена миопатия.

2.Извинявай, не съм мазохистка.

3.Не, не беше за Анелия, а за Милица.Щом толкова те интересува. В добавка ще ти кажа, че тгава беше модерно певици на "Пайнер" да гостуват във форума, създаваха се теми специално за въпроси към тях, както и отделни теми за автографи от певици. Така се сдобих с автографи от Вероника, Валя, Елена и Милица. По - късно и по друг начин - и с автографи от Деси Слава и Гергана. За съжаление от Анелия нямам. А заради "възпитаните ми съграждани" нямам автограф от Глория. Защото удобно не ми казаха тя кога ще дава автографи. Но пък имам от Райна, когато пя при нас. Колкото щете я подигравайте, но Райна се отнесе възпитано и мило с мен, въпреки, че съм Квазимодо.

Елена е твой набор и е актуална чалга певица. Не може да е от 2008 или 2013. Има няма от 3 години е певица.

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Anne написа:

Много съм огорчена, че стане ли дума за нас и за парите, всичко се извърта в посока, че ние струваме скъпо на държавата.

От кое си огорчена не разбрах? Ти струваш много на държавата. А в отговор 20 години не си допринесла за нищо България да стане едно по-добро място за живеене. Не си направила всичко по силите си, дори не си го и мечтала. Ти мечтаеш всички немци да бъдат убити и да събираш състрадание от непознати клеветейки непознати хора, които не могат да се защитят. А като се появиха, почна да ги обиждаш, че са луди и злобни.

преди 52 минути, Anne написа:

не желаете интеграция на хората с увреждания в обществото

Малко е лицемерно да пишеш това след като твоята твърда позиция е, че ти е под нивото да общуваш или да се събираш с инвалиди. Твоята непоносимост, отвращение и надменност към инвалидите не може да се сравни с нищо подобно в тази тема. Аз самият ти споделих, че познавам инвалиди и съм общува с тях, приемайки ги за приятели.

• Харесване 2
  • Тъжно 1
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Myanmar написа:

Айде, айде, аз и още няколко души ти събрахме това!!! Кого лъжеш? Забрави ли, че не знаеш как се сваля музика, как се тегли торент и разни други сложнотии в нета?

Не съм забравила, но се научих! И търсих помощ конкретно за сваляне с тъпия ЪпТорент, защото "Биткомет"-а вече го няма.

Иначе се научих отдавна исамо съм си сваляла разни неща от "Замунда" - та и "Дата"  - та.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Anne написа:

Явно и тук трябва да стане същото, за да ви уврат мозъците!

Не разбрах, трябва да бъдем убити ние или децата ни?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Anne написа:

че изглеждам добре

steve brule what GIF

преди 2 минути, Anne написа:

Не съм забравила, но се научих! И търсих помощ конкретно за сваляне с тъпия ЪпТорент, защото "Биткомет"-а вече го няма.

Иначе се научих отдавна исамо съм си сваляла разни неща от "Замунда" - та и "Дата"  - та.

Гений

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Гост. написа:

Айде да се успокоим малко а?! Самата ти си уникална расистка, иначе на нас говори! Всеки един е дискриминиран по един или друг начин ама само ти ревеш! Ти отказа приятелство на момче тука в форума,защо?!? Защото драга, е с увреждане! Браво Анке,браво...

Хубаво е да се отбележи. Защото Анка се тупа в гърдите, че била много жалостива, ала на дела е срам и позор.

• Харесване 1
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, acnekt написа:

Аз си мечтаех за такова списание

https://bg.wikipedia.org/wiki/Космос_(списание)

Младежите какви неща четат. Космополитан. Ужас.

Ами, навремето беше модерно, като навлезе в България. Чела съм го, но после спрях, защото пишеше все едно и също. И преди да ми скочите, не съм го купувала. Заемах го от сестра ми. Аз си купувах "Нов фолк" и "Всичко за жената". И вестниците "24 часа" и "Труд",  както и "Седмичен труд", преди отново да пожълтее. И "Стандарт". Само лятото на 2007 взимах тъпия жълтурски "Уикенд" , задари филмите на "Дискавъри" и "Белия бим, Черното ухо".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Anne написа:

Ние, всички, им помагахме. И моите родители, и неговите.

Последно? Твоите родители и неговите или всички. Знам, че си зле с математиката, ама всички минус твоите родители и неговите е равно на теб. Т.е. ти не си помагала с нищо. На теб са ти помагали.

• Харесване 1
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Айнщайн написа:

нямаш,нямаш

Лесно ти е да го кажеш. Аз без пръсти и без калкулатор не мога да смятам. Наистина. Колкото и да не ти се вярва. Всеки път, като погледна учебниците по математика на принцесата, свят ми се вие. Чудя се как ги учи и запомня тези неща.

Още не схващам за какво учихме различните триъгълници.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Anne написа:

За разлика от вас обаче, аз не съм държала глупава сметка на сестра ми,  че е станала майка, без да има работа.

Ние всичките се оказахме, че имаме сестри, които са станали безработни майки. Брях, да му се невиди!!!!!! Разконспирира ни!

Sarcastic Sarcasm GIF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Лесно ти е да го кажеш. Аз без пръсти и без калкулатор не мога да смятам. Наистина. Колкото и да не ти се вярва. Всеки път, като погледна учебниците по математика на принцесата, свят ми се вие. Чудя се как ги учи и запомня тези неща.

Още не схващам за какво учихме различните триъгълници.

радвай се,че имаш пръсти тогава,че за доста неща явно ги ползваш

• Ядосано 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Anne написа:

Не им беше лесно, но се радвам, че съм им помагала

Те са ти давали 1000 лв. за да те издържат, а ти си им давала 50 лв., за да ти остават за чалга албуми. И с цялата наглост помагачка се водиш.

преди 49 минути, Anne написа:

Не я знам коя е, и не ми пука от нея. Но тя ви лъже откровено, че ме познава. А вие се връзвате.

1. Лъжеш. Сама призна, че си търсила нейния адрес и име.

2. Няма как да лъже, че те познава, след като изнесе факти за теб, които ти призна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • barbuncela заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване