Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Остана само да каже банковата си сметка и ПИН.  Всичко друго си го каза.

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Публикувани изображения

преди 2 минути, Myanmar написа:

При хората, чийто първи език е жестомимичния, т.е. родени глухи, почти или напълно няма употреба на родове, прилагателни, съюзи, предлози, допълнения, времена. Словореда почти няма значение.

На 6-годишна възраст тези деца владеят речников багаж от 50-60 думи, докато здравите им връстници - 3 000 думи.

Е да де ама аз го приведох в нормален вид с помоща на логиката

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Anne написа:

Тези деца не са виновни, че не са математически гении.

Моме, изучаваното 12 години в училище е елементарна математика. Висшата се изучава в университетите. Най-трудното нещо, с което съм се сблъсквал в живота си, това е математическия анализ. Пред него училищната математика е разходка в парка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Myanmar написа:

Похвално. Но все пак филмите не могат да ти донесат сериозно познание, а по-скоро разбиране на основни понятия, процеси и т.н. Ако гледаш научно-популярен филм за квантовата механика не означава, че след това си готова да покриеш изпит в тази област.

А това, което се запомня след час и половина, е твърде малко.

Глупости, не е вярно. Доста запомням от филмите по история. Но е вярно, че нищо не схванах от поредицата за квантовата физика. Иначе, виж, от "История на електричеството" научих много повече, отколкото от сухите учебници по физика. Много е хубава поредицата. Ако имах такъв учител, който обяснява така нормално и разбрано, както този водещ, щях да съм отличничка по физика. Е, почти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, petie1 написа:

Не трябва под GPL v2 е

Питай я какво е гну, да ѝ видиш нивото на знания haha.png

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

С Пепи щяха да са трима, ама не се нави да е секс кукла

недей се шегува,целият се е заредил с чесън-пази от вампири

• Ядосано 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Anne написа:

1. Да, писмено и говоримо не могат. о са интелигентни, просто общуват на техния си език.

Те и мравките си общуват. Не пиши малоумици.

преди 13 минути, Anne написа:

Аз и по български не съм добра

Добре ве, ти била ли си в нещо добра??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Гост. написа:

Жалко 😂😂😂 не успяхме да привлечем вниманието на анка 

напиши Пешко и да видиш

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Anne написа:

Дано не чете на децата, ще ги умори от скука.

Най-сетне проява на състрадателност haha.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Myanmar написа:

За нея ще е гръм от ясно небе това, от което си няма понятие, да разбере, че е елементарна математика. Няма нужните познания за да осъзнае реалните предели на сложността на висшата математика.

Ами да примерно да си измериш стаята та да натъпчеш новите мебели пак е вид математика :) Па било то и елементарна

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Anne написа:

Е освен в лейдито.

Пазаруваш в лейдиту - игра, в която цъкаш и то ти казва "свършиха парите, останаха еди колко си" и т.н. Ти направо си се разпазарувала!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те и мравките си общуват. Не пиши малоумици.

Добре ве, ти била ли си в нещо добра??

Литература и история, малко география, нищо не разбрах от математиката, тъпата граматика, физиката, химията и биологията, икономиката (треснаха ни я в 10 или 11 клас един срок), беше пълен ужас. Нищо не разбрах и от философията. По музика не знам нотите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Anne написа:

Глупости, не е вярно. Доста запомням от филмите по история.

Доста запомняш, ама е капка в океана ти казвам. То ако с гледане на филм се получаваха сериозни познания, то от "Бързи и яростни" досега да съм пилот във формула 1, а от "Доктор Хаус" - доктор откриващ редки заболявания.

преди 9 минути, Anne написа:

щях да съм отличничка

Още една любима фраза на идиотите. Щях, щял съм да бъда, щяло е да стане, ако туй, а не онуй.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, petie1 написа:

Ами да примерно да си измериш стаята та да натъпчеш новите мебели пак е вид математика :) Па било то и елементарна

А с такова не се занимавам, то остана да ме карат да меря, нещо да бях сбъркала, щяха да ме погнат с ролетката.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Питай я какво е гну, да ѝ видиш нивото на знания haha.png

Тя дори и за GPL не знае щом ме кара да плащам на Боко лиценз

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Гост. написа:

Жалко 😂😂😂 не успяхме да привлечем вниманието на анка 

Трай. На път съм да прочета изписаното и да се върна на облога.

"Дела трябват, не думи." - Алфред Хичкок, откривателят на електричеството.

преди 6 минути, petie1 написа:

Загуба на време. Хората отдавна са измислили триона и прозорците, през които преминават излишните мебели.

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

А с такова не се занимавам, то остана да ме карат да меря, нещо да бях сбъркала, щяха да ме погнат с ролетката.

Леле Doom с рулетка

• Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anne написа:

Литература

Браво.

Значи, като включим и това, че ти вкарах изучаван автор и то измежду изброените ти любимци, си съгласна.

преди 1 час, Myanmar написа:

Ето това е добра идея.

Това е моят облог: Напиши литературен анализ, съчинение с елементи на разсъждение или както там му казват в наши дни върху стихотворението "Обесването на Васил Левски" на Христо Ботев. В отделна тема. Ако ти ме впечатлиш и покриеш нивото ми в седми клас, аз ще престана да пиша в тази тема.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Myanmar написа:

Трай. На път съм да прочета изписаното и да се върна на облога.

"Дела трябват, не думи." - Алфред Хичкок, откривателят на електричеството.

Не, Васил Левски!

Алфред Хичкок е режисьор на филми на ужасите.

Откривателят на електричеството е..................... Бенджамин Франклин.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Загуба на време. Хората отдавна са измислили триона и прозорците, през които преминават излишните мебели.

Ма те пък тея прозорци квадратни... :) Светът е голям и математика дебне отвсякъде

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво.

Значи, като включим и това, че ти вкарах изучаван автор и то измежду изброените ти любимци, си съгласна.

Краен срок?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Откривателят на електричеството е..................... Бенджамин Франклин.

Всъщност това не е вярно. В началото на 18 век Ото фон Герике, изобретил първия електростатичен генератор. И аз не го знаех, проверих в Интернет, ама знаех за едни колби, с които египтяните са създавали електричество, та подозирах, че няма как да е открито толкова късно.

Краен срок?

Три дни.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Всъщност това не е вярно. В началото на 18 век Ото фон Герике, изобретил първия електростатичен генератор. И аз не го знаех, проверих в Интернет, ама знаех за едни колби, с които египтяните са създавали електричество, та подозирах, че няма как да е открито толкова късно.

Три дни.

И къде да го напиша съчинението с елементи на разсъждение?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мого по рано е спомнете си Багдатските батерии

Иначе първи са Волта и Галвани

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И къде да го напиша съчинението с елементи на разсъждение?

напиши го на хартия и му го прати по пощата,къде според теб трябва да го пишеш?

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • barbuncela заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване