Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

преди 5 минути, petie1 написа:

Като те гледам кви фермани шариш ми е трудно да повярвам че страдаш от такива  затруднения

Ново 20! 😆

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Остана само да каже банковата си сметка и ПИН.  Всичко друго си го каза.

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Публикувани изображения

ти ако знаеш мнението на Пепи за теб, нямаше да го цитираш изобщо, ама продължавай не пречиш

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Anne написа:

Ще ти се наложи да повярваш, защото не лъжа. Обясних ти какви неща не мога. Да, мога да чета и пиша, но от втори клас нататък математиката ми е ад.

Ти ако имаше интелектуални затруднение нямаше да мижеш да вържеш две изречение логически а ти такива фермани по 5 км пишеш

преди 7 минути, Belhor написа:

Ново 20! 😆

Я и ти се показа тук

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Anne написа:

Целта на темата ми беше да попитам ВИЕ ЗДРАВИТЕ

Какво ни дамгосваш с това "здравите"? Една година не си ползвах дясната ръка, още ме боли, а минаха 5 години. Година и половина се възстановявах от апандесит. Имал съм още 2 операции. Имам травми на гръбнака от работа, от които не мога да спя от болка, ако ги събудя. Имал съм сериозни травми на колената, но слава богу отшумяха след 10 години. Ходилата още ме болят, повече от 20 години, казаха ми, че вероятно са шипове. Година не можех да ходя заради изкълчен и наместен погрешно глезен. Местени са ми ребрата. Проблеми с очите, проблеми със ставите, проблеми с алергии, от които мога да умра. Мога да ям много малко неща, дори не знам много думи, с които се назовават храни, защото не съм ги опитвал и нищо не ми говорят.

Какви илюзии имаш, че хората, които не са инвалиди пращят от здраве или че както са си здрави не се скъсват от работа, докато телата им не се износят и не се скапят от работа.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Anne написа:

Не, но във форум никой не може да те отвлече например, или да те прати на грешна дестинация............ нали разбираш?

Дали?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Айнщайн написа:

ти ако знаеш мнението на Пепи за теб, нямаше да го цитираш изобщо, ама продължавай не пречиш

Той поне не си е позволявал да ми се подиграва за уврежданията ми. Поне, за разлика от вас знае, че наистина не мога да смятам и съм доста несамостоятелна.

Поне не се е излагал така кофти като Дани с нейното "След като си глуха, как чуваш музиката, ма?". Тя за слухов апарат не беше чувала.

Какво да очакваш от раснали в саксия..............

Ти щото го познаваш Пепи...............

преди 6 минути, Myanmar написа:

Какво ни дамгосваш с това "здравите"? Една година не си ползвах дясната ръка, още ме боли, а минаха 5 години. Година и половина се възстановявах от апандесит. Имал съм още 2 операции. Имам травми на гръбнака от работа, от които не мога да спя от болка, ако ги събудя. Имал съм сериозни травми на колената, но слава богу отшумяха след 10 години. Ходилата още ме болят, повече от 20 години, казаха ми, че вероятно са шипове. Година не можех да ходя заради изкълчен и наместен погрешно глезен. Местени са ми ребрата. Проблеми с очите, проблеми със ставите, проблеми с алергии, от които мога да умра.

Какви илюзии имаш, че хората, които не са инвалиди пращят от здраве или че както са си здрави не се скъсват от работа, докато телата им не се износят и не се скапят от работа.

Ти защо не казваш, че си с ТЕЛК? И защо работиш, след като си толкова зле? Някой трябва да се погрижи за теб, абсурд е да искат от нас да работим робски.

Хората със тежки увреждания просто не бива да работят, това ги инвалидизира още!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярвай си, ако го чуеш..., няма толкова да му се радваш, а Дани не я принизявай до нивото си, доста по напред е от теб

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Anne написа:

С кое право очаквате от хора с увреждания нещо в замяна, като не могат да правят нищо?

Как така не могат да правят нищо? Аз съм виждал снимки на човек без ръце, който поправя механични часовници с краката си. Къде са ти завряни твоите ръце, че не можеш баш нищо?

Или просо си търтей, който търси оправдания за да не може нищо?

преди 13 минути, petie1 написа:

Ти ако имаше интелектуални затруднение нямаше да мижеш да вържеш две изречение логически а ти такива фермани по 5 км пишеш

За кеф - може. За да е полезна на себе си или другиму - не може.

Очи за филмчета и чалга - има. За работя - няма.

• Харесване 2
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

друго е някой да плаща всичко, да те храни, пои, къпе, а ти само да мрънкаш, че си онеправдано, нали ма, Кити/Ане? 

• Харесване 1
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.08.2020 г. в 21:38, Емил Костов написа:

Защото съм със здравословни проблеми и съм несамостоятелна, но и нашите не са добре - Това си си избрала за живот. И никой не ти е виновен.

на 26.08.2020 г. в 22:16, Емил Костов написа:

Недей! Няма смисъл. Не знам за кой пореден път обяснявам на този СУБЕКТ, че е човек и може всичко, но то не желае да слуша. Иска да е ЖЕРТВА.

Не знам какво работиш, но от теб ще излезе прекрасен политик. Просто си объркал професията. С тая тъпа логика, която е имаш си идеален за един от 240-те стола.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Anne написа:

за разлика от вас знае, че наистина не мога да смятам и съм доста несамостоятелна

Аз ти вярвам, че си мързелива. Само не разбрах какво е твоето обяснение за това, че не си научила тези неща, на фона на претенциите си колко си умна и знаеща?

преди 10 минути, Anne написа:

Дани с нейното "След като си глуха, как чуваш музиката, ма?". Тя за слухов апарат не беше чувала.

Ти май и нас опитваш да ни метнеш. Какъв слухов апарат? Ако си напълно глуха операция ти трябва.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Myanmar написа:

За кеф - може. За да е полезна на себе си или другиму - не може.

Очи за филмчета и чалга - има. За работя - няма.

А то така е лесно

преди 5 минути, tepmu написа:

Не знам какво работиш, но от теб ще излезе прекрасен политик. Просто си объркал професията. С тая тъпа логика, която е имаш си идеален за един от 240-те стола.

Ами издигни го за един от 240-те стола :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, petie1 написа:

Ами издигни го за един от 240-те стола :)

За нищо няма да го издигам, прочети за ирония и сарказъм в някой речник.

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, tepmu написа:

За нищо няма да го издигам, прочети за ирония и сарказъм в някой речник.

Ти  прочети по добре :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Айнщайн написа:

Вярвай си, ако го чуеш..., няма толкова да му се радваш, а Дани не я принизявай до нивото си, доста по напред е от теб

Извинявай, няма как да ти повярвам,  че Пепи би се подиграл на здравословните ми проблеми. Той не е такъв човек. Щом в училище не го е направил, и сега няма да го направи.:D Познавам го.

За Дани - съжалявам, но тя не е светица. Не е на моето ниво, а под него. Морално.

преди 16 минути, Myanmar написа:

Аз ти вярвам, че си мързелива. Само не разбрах какво е твоето обяснение за това, че не си научила тези неща, на фона на претенциите си колко си умна и знаеща?

Ти май и нас опитваш да ни метнеш. Какъв слухов апарат? Ако си напълно глуха операция ти трябва.

Преди чувах, изобщо не чувам с дясното ухо от 5 - годишна, а с лявото чувах и носех слухов апарат. Още нося де, но много ми намаля слуха. Не съм напълно глух с апарата, но този цифровия е ужас някакъв, а и имам шум в ухото от години, сега и пак някакви болки в ухото...........

Имах предвид, че наша Данюша не знае разликата между напълно глух човек и такъв с увреден слух. Космо - мозъчето и не може да схване как така човек не чува и носи слухов апарат, но пък слуша музика. От парти идиотка какво друго може да се очаква? Тя може да говори само за обувки и модни парцалки.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че голяма част от хората ги интересува само за тях и семействата им, не могат да си представят какво преживяват хората с увреждания и техните семейства. "Здравият не вярва на болния и ситият на гладния" важи с пълна сила. Държавата дава мизерни помощи, не осигурява никакви специални грижи на такива хора, ако не за лечение където е невъзможно, то поне за забавяне на болестта или поне улесняване на такива хора и за това сме виновни всички български граждани.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anne написа:

Не е на моето ниво, а под него. Морално.

преди 5 минути, Anne написа:

Космо - мозъчето и не може да схване ... От парти идиотка какво друго може да се очаква?

Вече се превръщаш в карикатура.

току-що, tepmu написа:

Проблемът е, че голяма част от хората ги интересува само за тях и семействата им, не могат да си представят какво преживяват хората с увреждания и техните семейства. "Здравият не вярва на болния и ситият на гладния" важи с пълна сила. Държавата дава мизерни помощи, не осигурява никакви специални грижи на такива хора, ако не за лечение където е невъзможно, то поне за забавяне на болестта или поне улесняване на такива хора и за това сме виновни всички български граждани.

Мизерно са разпределени за всичко и всеки в България. Няма нужда от "предложения", това е реалността.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, tepmu написа:

Благодаря за адекватното мнение. Ето такива мнения очаквах в темата, обаче във форума има само сеирджии и простаци.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Вече се превръщаш в карикатура.

Тя за мен отдавна е карикатура и срам за нас хората с увреждания

току-що, Anne написа:

Благодаря за адекватното мнение. Ето такива мнения очаквах в темата, обаче във форума има само сеирджии и простаци.

Много адвекатно мнение няма що

• Харесване 2
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айнщайн, извинявай, но не ти вярвам, че познаваш Пепи. Една камара хора се изгавриха с мен, представяйки се за него и говорейки от негово име.  Не мисли, че ти вярвам и на една твоя дума. Толкова наивна не съм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, tepmu написа:

Държавата прави каквото може за нас хората с увреждание това за което говориш се нарича фонд редки болести

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Държавата прави каквото може за нас хората с увреждание това за което говориш се нарича фонд редки болести

Виждаме колко прави държавата при управлението на мутрите. Чак толкова тъпи не сме. Проблема е, че вие се дразните на нашите пенсии и възможности. Споделих за екскурзиите, телескопа, хобитата и интересите и край - станах черната овца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Anne написа:

във форума има само сеирджии и простаци

Квалификация към хората, които опитаха да ѝ помогнат със знанията си и съветите си, които тя поиска.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Anne написа:

Айнщайн, извинявай, но не ти вярвам, че познаваш Пепи. Една камара хора се изгавриха с мен, представяйки се за него и говорейки от негово име.  Не мисли, че ти вярвам и на една твоя дума. Толкова наивна не съм.

в каквото искаш вярвай

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, petie1 написа:

Много адвекатно мнение няма що

Можеше да го съкрати на "Горките ние" и самосъжаляването да започва с пълна пара. Как статуквото да се промени, какво хората инвалиди трябва да направят за да подобрят живота си - това няма място в "адекватното" мнение.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • barbuncela заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване