Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Анне правилата на форума казват :

Цитат

2.14 Всички мнения и коментари, публикувани в сайта и форума, изразяват личното отношение и позиция на потребителя (автора) и той носи цялата отговорност за тях. Мненията не обвързват с нищо останалите потребители или администрацията на сайта и те са без тяхната подкрепа.

2.15 Всяко мнение, предоставено тук, е пуснато доброволно от автора му и всеки има право след това да го копира и разпространява както намери за добре. Ако не е упоменато, че поста съдържа текст, който е обект на авторското право или че ползването му без разрешение е нежелано, то текстът ще бъде третиран според Лиценза за свободна документация на ГНУ. Ако мнението или материалът публикуван от вас не е Ваше дело, задължително трябва да се посочи, че е цитат и да се даде линк към източника (визират се статии, цитати от научни трудове и др. подобни). Администрацията на форума не се задължава да заличава постове и теми по желание на авторите им, както и по желание на трети страни, ако прецени, че те не нарушават с нищо законите на държавата и правилата на форума.

Ако темата няма нарушаване на правилата няма причина да бъди изтрита, ако не решат друго глобалните модератори или администратора. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 452
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Що не се отпишеш от форума и да приключиш с глупостите. И кажи кой те е тормозил теб или близките ти от този форум?

Има да чакаш да стане комунизъм... Анке, бягай да си хванеш!

Сър това е форум. Това че един глух ,чул как един сляп ,видял как един куц  надбягал бързия влак е без значение. В интернет всеки може да пише каквото си поиска. А Анне си я познаваме. Щом не и харесв

току-що, Anne написа:

Нямам време за аргументи, поставен ми е краен срок до 8  часа!

Сестра ти няма да те прави в лудница, ако до 8 ч. не изтриеш някакви си теми, които ги има на поне още две места в Интернет.

Обясни ѝ, че нямаш вина, ако някой ѝ пише във Фейсбук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anne написа:

Това време ли отнема? Защото аз не разполагам с време!

:mad:

Имаш време да пускаш сума ти тъпи теми, в които да се оплакваш от проблемите си, а "нямаш време" да цъкнеш на линка, който съм ти дал?... Там е описано всичко. Включително и цената.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Ами, разбирам я донякъде.

Само не виждам какво общо имаш ти, че някой е решил да ти се присмива във Фейсбук за нещо.

Тормозили са сестра ми и зет ми бе! Писали са им лични съобщения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

поставен ми е краен срок до 8  часа!

срока е за аргументи, защо

Цитат

Specifically, in addition to the information you have already provided please include in your response the following:

1. Identify the specific URLs containing the allegedly infringing material.

2. The following statement: “I have a good faith belief that the disputed use is not authorized by the copyright or intellectual property owner, its agent, or the law.”;

3. The following statement: “I swear, under penalty of perjury, that the above information is accurate and that I am the copyright or intellectual property owner or am authorized to act on the copyright or intellectual property owner's behalf.”;

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно се е върнала. Любовен триъгълник.

Цитат от теб 

<<""

Влиза във форума в който пиша, преди време ми прати троянски кон, а сега ми е вмъкнала програмата remote admin и ми контролира компютъра.

Яд я е, че имам чувства към съпруга и, а вероятно и той към мен, иначе не би била толкова гадна............Зад гърба му го подигра че бил кръгла нула с компютрите и всъщност тя го била научила да работи с компютър. А мен ме обижда и ме подигра че съм анорексичка, дислексичка, че съм оперирана. Следи ми компютъра непрекъснато и вече не издържам. "" >>

Край на цитата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, RudeBoy написа:

:mad:

Имаш време да пускаш сума ти тъпи теми, в които да се оплакваш от проблемите си, а "нямаш време" да цъкнеш на линка, който съм ти дал?... Там е описано всичко. Включително и цената.

Това няма да реши проблемите ѝ. Ако някой наистина досажда на нейн роднина, това няма да го спре.

Самата Anne, мине се не мине време, ще напише цялата си тирада отново, за да я има отново на поне три места в Интернет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, FusE написа:

Анне правилата на форума казват :

Ако темата няма нарушаване на правилата няма причина да бъди изтрита, ако не решат друго глобалните модератори или администратора. 

Това оптах да обясня на сестра ми, но не вдява, бясна е! Ох, ще ослепея от рев вече!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тормозили са сестра ми и зет ми бе! Писали са им лични съобщения.

Във Фейсбук има един бутон "блокирай". Луди наистина съществуват, но Интернет предоставя удобен и мигновен начин да се спрат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Сестра ти няма да те прави в лудница, ако до 8 ч. не изтриеш някакви си теми, които ги има на поне още две места в Интернет.

Обясни ѝ, че нямаш вина, ако някой ѝ пише във Фейсбук.

Опитах, но не и пука, не я познавате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, haidukpikaso написа:

Само Калин администратора. С право си да искаш изтриване, те не спряха да се подиграват с теб.

Ъ? Модераторите нямат права да трият?:question:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във Фейсбук има един бутон "блокирай". Луди наистина съществуват, но Интернет предоставя удобен и мигновен начин да се спрат.

Блокирах я, но тя е писала вече на сестра ми и зет ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това няма да реши проблемите ѝ. Ако някой наистина досажда на нейн роднина, това няма да го спре.

Мен това изобщо не ме интересува :mad: . Писал съм по въпрос, който касае този форум - как се изтриват собствени теми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bubbles написа:

За съжаление. Писах на първия модератор - нищо! Нямали права!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Bubbles написа:

не, само админите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Блокирах я, но тя е писала вече на сестра ми и зет ми.

Значи въпросът е решен.

Имала си проблем във Фейсбук и той е бил решен. Честито!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

не, само админите

За съжаление. Писах на първия модератор - нищо! Нямали права!

БАХАХАХАХАХАХАХАХА ТУка явно модераторите са само няк'ви табелки.

Виж ся, от това което чета в темата явно става дума за няк4ва психарка, а такива дал Господ при това много. В случай че се чувстваш застрашена или пък някой от твоето семейство, можеш да подадеш сигнал в полицията и те ще се заемат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anne написа:

Това оптах да обясня на сестра ми, но не вдява, бясна е! 

Човека писал на лични във фейсбук очевидно е ваш познат или твой познат, защо не разрешите проблема заедно като обсъдите в какво се състои? Дори да бъдат изтрити темите тук какво решава ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Bubbles написа:

от това което чета в темата явно става дума за няк4ва психарка

Съвсем възпитана жена, която разговаря с Anne и с мен и други потребители. И доколкото разбрах, те се познават от 2006 г.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Съвсем възпитана жена, която разговаря с Anne и с мен и други потребители. И доколкото разбрах, те се познават от 2006 г.

Възпитана? Аз със друго впечатление останах вчера, предвид епитетите които използваше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

Човека писал на лични във фейсбук очевидно е ваш познат или твой познат, защо не разрешите проблема заедно като обсъдите в какво се състои? Дори да бъдат изтрити темите тук какво решава ? 

не се трият теми а постове в които има данни , това горе което сложих прочете ли го

Specifically, in addition to the information you have already provided please include in your response the following:

1. Identify the specific URLs containing the allegedly infringing material.

2. The following statement: “I have a good faith belief that the disputed use is not authorized by the copyright or intellectual property owner, its agent, or the law.”;

3. The following statement: “I swear, under penalty of perjury, that the above information is accurate and that I am the copyright or intellectual property owner or am authorized to act on the copyright or intellectual property owner's behalf.”;

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Bubbles написа:

В случай че се чувстваш застрашена или пък някой от твоето семейство

Anne е хипохондричка със склонност да преувеличава. Обърнете внимание, че нищо конкретно не казва за човекът, който тя обижда, че е луд. Комуникацията по интернет не е престъпление.

Повече съм склонен да вярвам, че има вендета от страна на Anne. Къде го има това да иска неправомерно да узнае кой е потребителят и къде живее? Какво иска да му причини?

преди 4 минути, Bubbles написа:

Аз със друго впечатление останах вчера, предвид епитетите които използваше.

Припомни ми, че аз само в обратната посока ги помня.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а имаме ли право потребителите да си трием мненията? Или и за това  право има само администратора? Вече наистина не знам какво да правя!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, а имаме ли право потребителите да си трием мненията? 

Имаш такова право ако си VIP, а назад в темата това беше обяснено. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Вече наистина не знам какво да правя!

Ако питаш мен, сестра ти е тази, която те тормози. И заради нея в момента "полудяваш". Тя няма право да ти поставя ултиматуми за това, че някой си ѝ е писал във Фейсбук.

току-що, FusE написа:

Имаш такова право ако си VIP, а назад в темата това беше обяснено. 

Каквото изтрие, ще го напише отново утре. Отделно го има в още два форума поне.

Не разбирате същината на проблема...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване