Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Myanmar написа:

Anne е хипохондричка със склонност да преувеличава. Обърнете внимание, че нищо конкретно не казва за човекът, който тя обижда, че е луд. Комуникацията по интернет не е престъпление.

Повече съм склонен да вярвам, че има вендета от страна на Anne. Къде го има това да иска неправомерно да узнае кой е потребителят и къде живее? Какво иска да му причини?

Припомни ми, че аз само в обратната посока ги помня.

Абе то това ясно, въпроса е, че ако има заплахи, там вече нещата излизат извън закона.
КОлкото до припомняне, имаше снощи един момент в който прехвърчаха любовни искри между двете...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 452
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Що не се отпишеш от форума и да приключиш с глупостите. И кажи кой те е тормозил теб или близките ти от този форум?

Има да чакаш да стане комунизъм... Анке, бягай да си хванеш!

Сър това е форум. Това че един глух ,чул как един сляп ,видял как един куц  надбягал бързия влак е без значение. В интернет всеки може да пише каквото си поиска. А Анне си я познаваме. Щом не и харесв

преди 1 минута, Bubbles написа:

ако има заплахи

Няма заплахи. Влизаме в сферата на фантазиите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да го е споменал някой преди мен (не ми се четат 3 страници спам), но когато си закупиш Вип абонамент, доколкото помня имаш възможност да си триеш мненията и темите. Прочети разделът "VIP абонаменти", там е описано подробно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Soviet Soldier написа:

Може да го е споменал някой преди мен (не ми се четат 3 страници спам), но когато си закупиш Вип абонамент, доколкото помня имаш възможност да си триеш мненията и темите. Прочети разделът "VIP абонаменти", там е описано подробно. 

Това не мога да си го позволя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преметнах трите страници на бързо. Не съм запознат, но някой да те тормози по форумите е смешно. Автора да се прегледа, да спре с този интернет за известно време и да си гледа живота.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, RudeBoy написа:

Това ти е кока-колата за една седмица :mad:  . Символична цена, за да си решиш важен проблем.

:offtopic_s:

Аз пия само Пепси.

преди 35 минути, Eclipse2G написа:

Преметнах трите страници на бързо. Не съм запознат, но някой да те тормози по форумите е смешно. Автора да се прегледа, да спре с този интернет за известно време и да си гледа живота.

Ама автора не слуша, аз също дадох не малко идеи как се пробва да направи нещо, но все не става. Не знам.
Плюс май в случая нещата са преминали в сурат тефтера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ви е смешно, защото на мен не ми е. Не виждам нищо забавно в това да търсиш и тормозиш хора заради мнения отпреди десетилетие. Вече сме 2020 година и тази тема е зад гърба ми. Ако някой не го е преживял - негов си проблем.

Темата беше социална и не лична, вие я извъртяяхте на лична, а откъде се появи лудата - не знам. Само знам, че ми писна да се намират разни луди да тормозят мен и близките ми. Работа нямате ли си, живот нямате ли си? :angry22:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Anne написа:

Радвам се, че ви е смешно, защото на мен не ми е. Не виждам нищо забавно в това да търсиш и тормозиш хора заради мнения отпреди десетилетие. Вече сме 2020 година и тази тема е зад гърба ми. Ако някой не го е преживял - негов си проблем.

Темата беше социална и не лична, вие я извъртяяхте на лична, а откъде се появи лудата - не знам. Само знам, че ми писна да се намират разни луди да тормозят мен и близките ми. Работа нямате ли си, живот нямате ли си? :angry22:

Що не се отпишеш от форума и да приключиш с глупостите. И кажи кой те е тормозил теб или близките ти от този форум?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Не знам кой е тормозил близките ми, това исках да разбера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Anne написа:

Само знам, че ми писна да се намират разни луди да тормозят мен и близките ми. Работа нямате ли си, живот нямате ли си? :angry22:

Замисли се защо е така и с какво самата ти си допринесла за това.

Ние живот си имаме и работа също но личните данни не си ги пльосваме където ни скимне наляво-надясно в интернет пространсвото...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

С коментарът си обвиняваш хората от този форум!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Няма и да разбереш!

+ 1 глас за отписване от форума ... само не казвай, че не знаеш как ... 

Всичко написано си остава на тази платформа, на всички твои теми ще фигури Гост като автор ... 

Какво триене .... някъде да си декларирала авторски права?! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, grizly написа:

Замисли се защо е така и с какво самата ти си допринесла за това.

Ние живот си имаме и работа също но личните данни не си ги пльосваме където наляво-надясно в интернет пространсвото...

Не съм ги пльосвала!

Форума на телевизия "Планета" отдавна го няма, а и темата за автографи не беше моя, а обща за автографи от една певица (получих, разбира се). Но пък и тогава нямах проблеми, нито съм мислела, че някой ще тръгне дами търси адреса. Но пък и никой не знаеше ника ми там. Никога не съм го споменавала.

След тази история оттогава много внимавам.

А откъде лудата е намерила близките ми - грам идея си нямам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

А откъде лудата е намерила близките ми - грам идея си нямам.

Познавате се. И престани да я наричаш луда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

Не виждаш ли, че това е поредната постановка. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Не я познавам, бе! Тя твърди, че се познаваме от 2006, но аз имам много добра памет и тогава физически не съм се запознавала с никого. Приятели по принцип нямам.

Ако говори за виртуално приятелство, то това е лъжа, виртуални приятелства няма, има само познанства. Сещам се единствено да е някоя от косматия форум, но не знам коя. Някоя с много свободно време и без работа. Това е истината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Anne написа:

Не я познавам, бе! Тя твърди, че се познаваме от 2006, но аз имам много добра памет и тогава физически не съм се запознавала с никого. Приятели по принцип нямам.

Ако говори за виртуално приятелство, то това е лъжа, виртуални приятелства няма, има само познанства. Сещам се единствено да е някоя от косматия форум, но не знам коя. Някоя с много свободно време и без работа. Това е истината.

Отпиши се от форума и да се свършва. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Емил Костов написа:

Отпиши се от форума и да се свършва. 

Направила съм си профил тук през 2006 за съвети и помощ при компютърни проблеми. Та, задавала съм и здравни въпроси, защото никой не се е родил научен за всичко.

Не съм очаквала така да ми се развие живота и да стана жертва на компютърен тормоз заради наивността си в областта на компютрите. Нито съм очаквала, че хора ще ме търсят и тормозят мен и моите близки в този форум.

Няма да си махна профила заради луди в интернет. Бих започнала наново  без всички теми или повечето. Но срещу лудите тормозители не знам какво да направя. Мога сам да ги игнорирам.

Откакто пиша тук, винаги съм била сериозна, пускайки теми и мнения (дори наивни или смешни) а вие винаги сте обръщали всичко на майтап и подигравка. Съжалявам, че не разбирате сериозността ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Направила съм си профил тук през 2006 за съвети и помощ при компютърни проблеми. Та, задавала съм и здравни въпроси, защото никой не се е родил научен за всичко.

Не съм очаквала така да ми се развие живота и да стана жертва на компютърен тормоз заради наивността си в областта на компютрите. Нито съм очаквала, че хора ще ме търсят и тормозят мен и моите близки в този форум.

Няма да си махна профила заради луди в интернет. Бих започнала наново  без всички теми или повечето. Но срещу лудите тормозители не знам какво да направя. Мога сам да ги игнорирам.

Откакто пиша тук, винаги съм била сериозна, пускайки теми и мнения (дори наивни или смешни) а вие винаги сте обръщали всичко на майтап и подигравка. Съжалявам, че не разбирате сериозността ми.

Тогава СПРИ да обвиняваш хората във форума. Никога не си била сериозна. Винаги се оплакваш и играеш ролята на жертва. Затова така ти се и случват нещата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Ами казах ти, има полиция, ако наистина някой нещо се пробва да прави на близките или на тебж мизерии.
Ся дали и доколко се познавате с този/тази вие си знаете.

преди 47 минути, Емил Костов написа:

Тогава СПРИ да обвиняваш хората във форума. Никога не си била сериозна. Винаги се оплакваш и играеш ролята на жертва. Затова така ти се и случват нещата.

Абе снощи наистина имаше някакъв индивид който плямпаше че я познава и я хапеше яко, не искам да кажа че този някой е излъгал, но не мга да приема и думите му за чиста монета дори и въпреки навиците на Анчето.
Хвърли едно око на темата за хората с увреждания и ще видиш за какво говоря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Bubbles написа:

Ами казах ти, има полиция, ако наистина някой нещо се пробва да прави на близките или на тебж мизерии.
Ся дали и доколко се познавате с този/тази вие си знаете.

Абе снощи наистина имаше някакъв индивид който плямпаше че я познава и я хапеше яко, не искам да кажа че този някой е излъгал, но не мга да приема и думите му за чиста монета дори и въпреки навиците на Анчето.
Хвърли едно око на темата за хората с увреждания и ще видиш за какво говоря.

Сър това е форум. Това че един глух ,чул как един сляп ,видял как един куц  надбягал бързия влак е без значение. В интернет всеки може да пише каквото си поиска. А Анне си я познаваме. Щом не и харесва форумът да се отписва.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ВИП се става с плащане

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

. Щом не и харесва форумът да се отписва.

Сакън че няма кой да ни весели

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване