Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Забелване на главичката при ерекция

Препоръчан отговор

Добро утро! Преди няколко месеца говорих с един приятел, че не мога да си забеля главичката докато съм в ерекция. И той каза да го направя докато не съм. Опитах няколко обелвания и се получи до някъде само от едната страна леко не може да се забели изцяло, струва ми се че кожичката ми е къса. Има ли шанс да го забеля както всеки нормален мъж без проблем без хирурзи и тем подобни? Благодаря предварително. На 18 съм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много си чакал. Трябвало е да почнеш да тренираш още преди пубертета. Общо взето на доктор. Ключова думаа за четене: Фимоза

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си късметлия ,че не се е появила някаква инфекция. Това е някакво чудо ,че си се разминал невредим щом даже ,като се къпеш не си го забелил да го измиеш поне. Ще се оправи ,не вярвам чак до рязане да се стигне. 

Филипов ,ако питаш мен ,още преди години е трябвало да си хване някоя ,да му го тренира вместо него ама уви . . . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш на УРОЛОГ. От там ще те пратят на хирург, има лека операция с местна упойка за около 10 мин. И си отиваш у вас. Ще зарасне за 5-6 дни. Ще ти резнат кожичката и това е. Без никакви последствия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, klass написа:

Отиваш на УРОЛОГ. От там ще те пратят на хирург, има лека операция с местна упойка за около 10 мин. И си отиваш у вас. Ще зарасне за 5-6 дни. Ще ти резнат кожичката и това е. Без никакви последствия.

С рязане на кожичката ще остане с гола глава. Трябва някой да го смуче. От влагата кожата омеква а от вакуума ще излезе главата.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, nikolela написа:

С рязане на кожичката ще остане с гола глава. Трябва някой да го смуче. От влагата кожата омеква а от вакуума ще излезе главата.

Твойта глава ще остане гола. Представи си края на един маркуч, а сега си представи че го рязваш по дължина на 1 см. Няма да отрязват нищо, просто ще се разшири края. За смученето ще си намери девойка и общо взето не се смуче много щото ако е възбуден нищо не усещаш от смучене, а се ближе. Смучене докато се надърви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки ден пробваш. Може би всеки път когато си в тоалетната. След време ще стане по-лесно. Известно време няма да е приятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Soviet Soldier написа:

Филипов ,ако питаш мен ,още преди години е трябвало да си хване някоя ,да му го тренира вместо него ама уви . . . 

Говоря че още преди пубертета баща му е трябвало да му обясни и научи да го забелва и измива и под кожичката, че там се натрупва "ароматна" мизерийка, известна и като "сирене". Сега вече - консултация с лекар. Ако може да го забели неерегирал, може би може да се размине само и с мануална тренировка. Но зависи и от индивидуалности, като отношението на диаметъра на главата към диаметъра на ствола при ерекция. Дал съм какво да чете. Все пак да не се занимава със самолечение, а да се консултира със специалист.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 29.04.2016 г. at 9:43, Филипов написа:

Говоря че още преди пубертета баща му е трябвало да му обясни и научи да го забелва и измива и под кожичката, че там се натрупва "ароматна" мизерийка, известна и като "сирене". Сега вече - консултация с лекар. Ако може да го забели неерегирал, може би може да се размине само и с мануална тренировка. Но зависи и от индивидуалности, като отношението на диаметъра на главата към диаметъра на ствола при ерекция. Дал съм какво да чете. Все пак да не се занимава със самолечение, а да се консултира със специалист.

Не мога ли без специалисти и тем подобни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, plamenbm86 написа:

Под душа не успяваш ли? Важно е за хигиената. Ако и с вода не успяваш, отиди на лекар.

Успявам когато не съм в ерекция. Тогава без проблем си я обелвам и като съм в ерекция мога, но леко боли, когато кожичката стигне до коронката и след тва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 години по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Явно природата си знае работата. Това е защитната ципа при мъжете, подобно на жените. Щом не може, значи не трябва да се пипа там. И това, за което споменах и в предната тийнейджърска тема, го доказва. Тялото расте до 25г. възраст, след това трупа килограми, пенисът продължава да расте на дебелина и след 35г. По мое мнение, на никой не натрапвам, мъжът е истински готов за полов живот едва след 25-30г. След тази възраст нервната система заздравява, не случайно се казва зряла възраст. И какво си правил на млади години, всичко се заплаща после в тази възраст, барабар с лихвите. Известно е че ранният и бурен полов живот води до преждевременна старост при мъжете и внезапни здравослонви проблеми, та след това, да се чудиш отде ти е дошло.

Така че имайте повече доверие в тялото си и със силови методи на лечение, природата след това ще ви го върне тъпкано.  На касапин ходете само когато се налага, здравето е преди всичко. Четете повече източна литература, китайските учители препоръчват двойките да правят секс, така както ние го разбираме, не по-често от веднъж на 3 медеца. За съжаление аз израстнах във времената когато още нямаше интернет, а и в училище никой не ни е обучавал по любовни теми, имахме такива СИП часове още в основното образование, но аз се чупих и предпочитах да си запълня времето с нещо по-полезно. Времето не може да го излъжете, колкото повече бързате, толкова повече ще закъснявате. Тийнейджърите колкото повече искат да яхнат удоволствието, толкова повече то им се изплъзва. А най-тежко е при възрастните - да искаш и да не можеш. Младите трябва да се сприятеляват и с по-възрастни мъже, от връстниците си нищо няма да научат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 29.04.2016 г. в 5:21, iAppleBeats написа:

Добро утро! Преди няколко месеца говорих с един приятел, че не мога да си забеля главичката докато съм в ерекция. И той каза да го направя докато не съм. Опитах няколко обелвания и се получи до някъде само от едната страна леко не може да се забели изцяло, струва ми се че кожичката ми е къса. Има ли шанс да го забеля както всеки нормален мъж без проблем без хирурзи и тем подобни? Благодаря предварително. На 18 съм

Предполагам си трол, защото на 18 години да не си си удрял чикия поне, не го вярвам. Но все пак, ако има доза истина, не спирай да опитваш по няколко пъти на ден. Лека полека ще се оправи с времето. Ако за месец не усетиш подобрение, отивай да те клъцне чичо доктор, не е нещо страшно.

п.п. а то темата била археологическа разкопка

на 11.01.2019 г. в 2:19, haribelugata написа:

Аз съм на 16 години и изобщо не мога да я забелвам. Май ще е нужна операция 

И на теб същото - по няколко пъти на ден забелвай колкото можеш. Според някои доктори фимозата е измислено заболяване.

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, badsector написа:

Ако за месец не усетиш подобрение, отивай да те клъцне чичо доктор, не е нещо страшно.

Не се ходи на касапин, а се чете например това:

https://pippilotamentolka.wordpress.com/tag/хигиена-на-момчета/

ето извадка:

"90% от мъжете с това рядко състояние могат да поправят проблема с прилагането на стероиден крем и упражнения за разтягане. Стероидния крем имитира ефекта от хормоните през пубертета и позволява кожата да стане по-еластична. Мъжът обикновено нанася крема няколко пъти дневно и използва мануални упражнения за разтягане докато се къпе. Мъжете трябва да бъдат предпазливи към всеки доктор, който препоръчва обрязване преди да е опитал по-консервативно лечение."

има и други сайтове.

А недоучили си докторици и доктори има навсякъде, включително и тука при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При теб и други работи има: Белгийците тотално изтрещяха: Масово обръщат резбата и стават джендъри - БЛИЦ - Новини от България и света

Според мен няма да стане с разтягания, но пък кой знае...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, ncl написа:

Според мен няма да стане с разтягания, но пък кой знае...

Според мен пък, при всички е станало със разтягане, леко по-леко.
Не съм чул някой да се е събудил и хоп готово, вчера беше малка дупчица, днеска ми излиза главичката сама.
Тоя номер го могат само мюсюлманите, ама болиииииииии 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да да, обикновено става с разтягане, това казвам и аз. Ако случайно не стане, не е нужно цялостно обрязване, а само леко се цепи кожичката. Пак си я има после и си функционира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да да, обикновено става с разтягане, това казвам и аз. Ако случайно не стане, не е нужно цялостно обрязване, а само леко се цепи кожичката. Пак си я има после и си функционира.

На един съученик в осми клас май му я резнаха "умните" доктори.
То не че е станало кой знае какво, ама си е гавра отвсякъде с невинен пациент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 23.01.2019 г. в 11:27, Белгиеца написа:

На един съученик в осми клас май му я резнаха "умните" доктори.
То не че е станало кой знае какво, ама си е гавра отвсякъде с невинен пациент.

Не знам как е по света, но в България се правят купища ненужни операции, за да се вземат парите от касата по клинична пътека. Примерно изпъкналите пъпчета на малките деца се водят "пъпна херния" и се прави рутинна операция. Лекарите съответно съветват тази операция да се направи възможно най-бързо. Е, операцията е абсолютно ненужна, а се прави възможно най-бързо защото пъпчетата сами се прибират най-късно до 5-тата година на детето, когато коремните му мускули се развият. Добре, че съм свикнал всичко да проверявам по 100 пъти, че и моя келеш щяха да го резнат за нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е по света, но в България се правят купища ненужни операции, за да се вземат парите от касата по клинична пътека. 

Същото е и тука, с тая разлика, че тукашната здравна каса има повече пари да лапат касапите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

Здравейте!

Преди дни станах на 15 години. Не съм сигурен дали въпроса е за тук, но все пак ще попитам: Когато съм в ерекция главичката ми не се забелва сама. Това нормално ли е? А когато съм в нормално състояние и си я забеля сам трябва да държа кожичката, иначе се затваря. Нужна ли е докторска намеса или мога да се справя и сам?

Предварително благодаря на коментиралите :)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване