Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Записване на разговорите на телефона

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. Ориентирали сте се по заглавието за какво ще питам, но все пак нека ви обесня защо. Имам познати който имат вражда със някакви хора, тези хора постоянно им звънят по телефона от най различни номера и им отправят заплахи постоянно. Тези хора ги знаем кой са, но полицията не можела да направи нищо без доказателства. Семейството за което говоря вече живее в Германия, точно тук се запознах с тях и ми споделиха техния проблем. Тези хора са разбрали техните лични адреси, телефони, работни места и тн. Немската полиция от своя страна също ни каза, че е безсилна без доказателства, и ни казаха, че само един запис е напълно достатъчен (това ни го казаха извън протокола). Много искам да помогна на тези хора и затова се обръщам към вас. Изпробвах всички най възможни приложения за запис на разговори, но нито едно не записваше както трябва. Или приложението криеше номера с който записва или записваше само едната страна. Затова ви моля за помощ, без значение колко ще струва подобен софтуер. Благодаря ви много! 

ПС

Мобилните апарати за който ни е нужен софтуер са Huawei P9 Android 9 и Samsung Galaxy S2. Но и само на единия да стане е достатъчно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, stoian32 написа:

Изпробвах всички най възможни приложения за запис на разговори, но нито едно не записваше както трябва.

Е ти щом си изпробвал всички възможни - ние с какво да помогнем?... :speak: То няма други.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, RudeBoy написа:

Е ти щом си изпробвал всички възможни - ние с какво да помогнем?... :speak: То няма други.

Всички възможни само от PlayStore съм изпробвал 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, stoian32 написа:

Всички възможни само от PlayStore съм изпробвал

Пробвах преди от там една програма,която работеше добре.Записваше целия разговор.Настройваше се да се включва автоматично за всички входящи съобщения.Запазваше си всеки разговор,като отделен файл.Можех да го копирам в компютър.Но в последствие когато нулирах телефона,я загубих и не мога да кажа точно коя е.Беше в първите няколко предложения,които излизаха  в PlayStore.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе на мен малко ми намирисва тая работа ... :mad:  Има съмнение за престъпление, и немската полиция, вместо да нареди на мобилния оператор да записва разговорите ти (с твое съгласие), ще те кара ти да го правиш (което си мисля, че не е много законно), за да ѝ осигуриш доказателства?... Сори, ама не се връзвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, RudeBoy написа:

А бе на мен малко ми намирисва тая работа ... :mad:  Има съмнение за престъпление, и немската полиция, вместо да нареди на мобилния оператор да записва разговорите ти (с твое съгласие), ще те кара ти да го правиш (което си мисля, че не е много законно), за да ѝ осигуриш доказателства?... Сори, ама не се връзвам.

Защо си мислите, че чуждите милиций са много по различни от нашата. Всички чакат да стане нещо и чак тогава се задействат. Пък и все пак сме чужденци тук. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, RudeBoy написа:

А бе на мен малко ми намирисва тая работа ... 

Остави сега „миризмите“, полицията и оператора!

преди 40 минути, stoian32 написа:

Мобилните апарати ... са Huawei P9 Android 9 ...

Конкретно за този - виж, че го няма в „Списък с поддържаните устройства с Android“ от Google Play!

Втория го има, ама ... пак сравни с точния модел!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, stoian32 написа:

Май остава варианта с боя 🤔

Това ... не го разбрах?
Къде е „ударението“? За „бО́я“ ли говориш или за „боЯ́“?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, jhoro написа:

Това ... не го разбрах?
Къде е „ударението“? За „бО́я“ ли говориш или за „боЯ́“?

Лабут. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, stoian32 написа:

Лабут. 

Недей веднага „с лошата“ - стават и ... „инциденти“!

Spoiler

- Aбе мазах филия с масло, тъщата в същото време влезе в кухнята, нещеш ли едно парченце масло паднало на пода, тъщата се хлъзна, наниза се на ножа, после направи крачка назад и падна удряйки си главата в пералнята..... и така седем пъти...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, jhoro написа:

Недей веднага „с лошата“ - стават и ... „инциденти“!

Шегувам се, разбира се. Саморазправата никога не е вариант. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, stoian32 написа:

Шегувам се, разбира се. Саморазправата никога не е вариант. 

Така е! Винаги нещата се вършат от „Божия пръст“!
Което не пречи да му ... коригираме посоката!

Мани това, ами виж - дали устройствата (телефоните ти) поддържат Google Play!
Иначе апликация ... на 36-и!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е! Винаги нещата се вършат от „Божия пръст“!
Което не пречи да му ... коригираме посоката!

Мани това, ами виж - дали устройствата (телефоните ти) поддържат Google Play!

Еми трябва да потдържат, имат го и могат да се теглят приложения. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, stoian32 написа:

Еми трябва да потдържат, имат го и могат да се теглят приложения. 

Ок!

По рано си казал

преди 1 час, stoian32 написа:

Изпробвах всички най възможни приложения за запис на разговори ...

много е неуточнено! Бърза справка в Google Play връща много приложения.
Изпробва ли всичките?

Пп. Когато гледаш някое приложение - чети и коментарите за него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се съмнявам за записа.За полицая може да е доказателство.Обаче за съда,прокуратурата?Ииии,ако се стигне до съдебна зала,адвоката или съдията се обърне към виновника:Подсъдими,вие бяхте ли предупреден или уведомен че разговора се записва?-НЕ....

Лум с чукчето за пържолите-Записа не се приема като доказателство!

И увисвате като прани гащи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _nib_ написа:

И аз се съмнявам за записа. За полицая може да е доказателство. Обаче за съда, прокуратурата? Ииии, ако се стигне до съдебна зала, адвоката или съдията се обърне към виновника: Подсъдими, вие бяхте ли предупреден или уведомен че разговора се записва? - НЕ....

Лум с чукчето за пържолите - Записа не се приема като доказателство!

И увисвате като прани гащи.

Прав сте, но нищо не пречи (теоретично) да се добави (както при обаждане до оператор - някакъв) предупреждението - „От съображения за сигурност - разговора ще бъде записан!“

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав сте, но нищо не пречи (теоретично) да се добави (както при обаждане до оператор - някакъв) предупреждението - „От съображения за сигурност - разговора ще бъде записан!“

Оператора и аз го предупреждавам че записвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като запишеш разговорите какво?? Пак нищо. Как ще се разбере кой е от другата страна. Пуска се жажба в полицията. Операторите пазят разговорите за определено време. По съдебен ред са джълни да ги предпставят на следствените органи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Емил Костов написа:

И като запишеш разговорите какво?? Пак нищо. Как ще се разбере кой е от другата страна.

Това пък ... е следващия въпрос! Не - „от кой номер е повикването“, а „кой е говорил“?
Макар, че - подобно на управляването на автомобил - собственика трябва да посочи лицето, което е извършило действието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, jhoro написа:

Това пък ... е следващия въпрос! Не - „от кой номер е повикването“, а „кой е говорил“?
Макар, че - подобно на управляването на автомобил - собственика трябва да посочи лицето, което е извършило действието.

Това може да го види операторът и да го предостави на полицията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Емил Костов написа:

Това може да го види операторът и да го предостави на полицията.

Кое точно да види - номера или лицето на говорещия?

А сещаш ли се, че принципно могат да се провеждат разговори, и без сим-карта? Тогава няма „номер“ - има само IMEI.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмите от Гугъл Плей няма да ти свършат работа, защото в новите версии на Андроид тази благинка е орязана. Старият ми телефон  обаче (xiaomi redmi 4x (2018г) има вградена функция за записване на разговори. Намираш си един такъв НЕ ГО ЪПДЕЙТВАШ и няма да имаш никакъв проблем да записваш разговори. Ако имаш някой стар телефон, пробвай на него да качиш нещо от Гугъл Плей, но не знам дали тези програми ще работят вече коректно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, jhoro написа:

Кое точно да види - номера или лицето на говорещия?

А сещаш ли се, че принципно могат да се провеждат разговори, и без сим-карта? Тогава няма „номер“ - има само IMEI.

Всичко се вижда от страна на оператора. Вече ако си приказват през Viber, Skype или друго приложение това е друга тема. Но и там могат да се проследят нещата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, ivottoshev написа:

Програмите от Гугъл Плей няма да ти свършат работа, защото в новите версии на Андроид тази благинка е орязана. Старият ми телефон  обаче (xiaomi redmi 4x (2018г) има вградена функция за записване на разговори. Намираш си един такъв НЕ ГО ЪПДЕЙТВАШ и няма да имаш никакъв проблем да записваш разговори. Ако имаш някой стар телефон, пробвай на него да качиш нещо от Гугъл Плей, но не знам дали тези програми ще работят вече коректно.

Принципно си прав, но както винаги - „няма начин ... да няма начин“!

Апарата ми е със стар Андроид и „държи“ Google Play - затова не съм се интересувал. Набързо потърсих и намерих това - Как да инсталираме Google Play Store или GMS на своя Huawei P40 Pro или Mate 30 Pro. Даже е на този сайт!

Пп. В момента си ползвам едновременно и Google Play, и AppGallery.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване