Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Търся препоръки за бюджетен лаптоп до 700лв максимална цена. Лаптопът ще се използва основно за гледане на филми, използване на MS Office програми, сърфиране в интернет, и от време на време за аматьорско обработване на видеа.

Наясно съм, че при такъв бюджет опциите за читав лаптов за ограничени, но всякаква препоръка ще е от полза, тъй като съм пълен лаик по отношение на компютърни спецификации.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, plamen_petrov_80 написа:

Нов или употребяван?

Защо лаптоп?

Ами защото човека иска лаптоп а не нещо друго.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, plamen_petrov_80 написа:

Нов или употребяван?

Защо лаптоп?

Предпочитам нов, просто защото не разбирам от компютри и ще ми е трудно да преценя на пръв поглед/тест дали вече употребяван лаптоп работи добре.  Затова не съм се замисляла за покупка на употребяван лаптоп.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.09.2020 г. в 17:23, Joss Bomon написа:

Благодаря за препоръката. Можеш ли да ми дадеш мнение и за този?

https://ardes.bg/product/hp-255-g7-1f3j8ea-178645

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Guess What написа:

Благодаря за препоръката. Можеш ли да ми дадеш мнение и за този?

https://ardes.bg/product/hp-255-g7-1f3j8ea-178645

HP-то го дават с M.2 SATA , а Acer-а с NVMe /ако описанието е коректно, то NVMe би трябвало да е по-бързо.../

Виж и по-скъпото Lenovo -> https://laptop.bg/laptops-lenovo-V15-lenovo_v15_82C7001KBM

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Joss Bomon написа:

HP-то го дават с M.2 SATA , а Acer-а с NVMe /ако описанието е коректно, то NVMe би трябвало да е по-бързо...

Вярно, но за тази цена даже теста няма да го хване! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Ами то с лаптоп си е по-удобно, особено ако нямаш голямо бюро за настолен компютър. Вкъщи например лаптопите се разнасят навсякъде и настолния не се ползва поради неудобното си разположение. За евтини лаптопи може Lenovo или  Prestigio Smartbook. Има за около 600лв варианти с 13 инча дори ето тук https://plasico.bg/laptopi-i-aksesoari/laptopi , които са ми далеч по-симпатични и удобни. Прегледай ги и тях. Смятам, че за това което търсиш като цели каквото и да вземеш все ще върви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, emanuela444 написа:

поради неудобното си разположение

Поради многото мързели да го нагласят удобно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, JKirilov написа:

Поради многото мързели да го нагласят удобно...

Абе не е така. Живеем в доста тясно жилище и не е много лесно да се организира всичко да е удобно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз на времето и за тоалетната бях измислила приспособление за лаптопа (тва преди смартфоните), ама айде че съм жена... Пък нали се носи слава на жените, че в тоалетната не се застояваме...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване