Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на скоро купих една вилка която е 20ка ос.. Но забелязах че е счупена отдоло (погледнете снимката).. вилката е алуминий, дали ще може да се завари от обикновен заварчик

received_801704856946329.jpeg

received_511329569455228.jpeg

received_1023966237956655.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има места където заварят и алуминий както и други метали, които изискват специални апарати и специални електроди. Обикновен заварчик с кракрата на деда си не може да го направи.

Занеси го да го видят заварчиците и да ти кажат здраво ли ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен щом е счупена така, доста бой е видяла, и като нищо може да покаже други проблеми, дори да успеят да ти я заварят качествено.

Такива работи се гледат, когато купуваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е ако можеш да я върнеш на продавача. Особено ако не си бил информиран за дефекта.
За заваряване - под аргон. Но си е рисково. Особено ако караш офроуд.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkEdge написа:

Най-добре е ако можеш да я върнеш на продавача. Особено ако не си бил информиран за дефекта.
За заваряване - под аргон. Но си е рисково. Особено ако караш офроуд.

Вилката е купена преди 4 месеца и просто не съм се занимавал да се разправям.. От 2 месеца я карам със цепката и не ми е правила проблем.. Но ми се ще да се завари за всеки случай 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи я заваряваш под аргон и ползваш докато оцелее. Но винаги имай едно на ум!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телоподаващо устройство за заваряване с газ или аргон и заварката е готова.Но си иска и майстор-заварчик с необходимата машинка(апаратче).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от Donchevv
      Здравейте, купих си нова вилка двукоронна на manitou.... Слагам е със всички лагери и всичко както трябваа (но не слягам масло защото забравих) слагам е затягам тапата а след това лапата и затягам колкото да няма луфт качвам се на колелото и забелязах че трудно се варти вилката малко информация да ми помогнете как да го оправя???? 
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване