Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнение за триколка

Препоръчан отговор

Някой карал ли е такава триколка.https://www.fastfuriousscooters.nl/motorscooters/piaggio-mp3/sport-500-hpe Тука са много хитови по-големите градове.В комбинация с тая каска.Направо Covid-19.Вчера един спря пред едно заведение, много ми хареса звука.Направо искри излязоха през аспуха.И то със стандартния аспух.Не ми се мисли, ако му боднеш един Акрапович.На пръв прочит голяма работа.500cc максимална скорост по каталог 165км/ч по gps 157км/ч. Обаче от към практичност, поведение на пътя, комфорт.С тая голяма предница, за разлика от стандартния мотор , не можеш да се вреш между колите.Тя и задницата му е по-широка от стандартния мотор.В ежедневието колко ще е практична това вече е друга бира.Все пак е 12 000 евра.

DB571AA4-9577-4B13-80D7-F193881CF119.jpeg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се вреш между колите ли? Тези номера само идиотите мотористи ги правят и някой ден си го отнасят за тази си наглост. Някой дори със живота си. Колите не са длъжни да пазят мотористи, АТВ-та и подобни бръмбъзички. Като си го харесваш, карай си го като спазваш правилата и се нареждаш зад колата пред теб, не до нея или между лентите да си пръв на светофара и после "ама аз така и те не ме пуснаха".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, franchesko написа:

Все пак е 12 000 евра.

За тези пари = по-добре автомобил със собствено вътрешно пространство и без предпазни средства за КО-19. :) 

п.п. Проблема не е в габарита, а от старите улици, които не са оразмерени за повече на брой автомобили по тях. 

Хм ... за тези пари по-добре това:

Skoda се подготвя за старта на e-Citigo с тестов проект в Чехия

Не съм за някакви си 5к евро ...  а и някак си гледам в бъдещето .... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, ice_lion__01 написа:

Да се вреш между колите ли? Тези номера само идиотите мотористи ги правят и някой ден си го отнасят за тази си наглост. Някой дори със живота си. Колите не са длъжни да пазят мотористи, АТВ-та и подобни бръмбъзички. Като си го харесваш, карай си го като спазваш правилата и се нареждаш зад колата пред теб, не до нея или между лентите да си пръв на светофара и после "ама аз така и те не ме пуснаха".

Имам един колега, който е пълен кретен и кара с мотора си след 260 по Цар Борис от околовръстното надолу до Руски паметник. Тръгва автобуса и той тръгва след него. Спира на спирка и той спира зад него. Изяде едно кило сажди. Маршрута му до вкъщи е 5 км., той ги взима по-бавно от градския. 

Ако те е страх от мечки, не ходи в гората. Да имаш мотор и да висиш в задръствания?!? За какво по дяволите ти е скапания мотор в града тогава? Говорите глупости и се правите на големите моралисти и такива, които спазват всички правила. Да, по форумите е лесно да обяснявате кое, какво и как трябва. Дайте да бъдем реалисти. И мен ме дразнят, но... това е реалността. Просто в БГ нямаме никаква култура да пазим другия. Същото е и с колоездачите. Колко от вас се оглеждат в дясното странично огледало, когато правят десен завой, за да не отнесат някой от колоездач? Нямаме навици. 

Иначе, триколката е хубава и ще бъде удобна за града, но ми се струва доста тежка. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ostavime написа:

Колко от вас се оглеждат в дясното странично огледало, когато правят десен завой

:offtopic_s:

Не само в дясното трябва да се поглежда. ;) 

Много хора се оглеждат в средното. ;) 

И друго: Страстта на мотористите е вън от градовете. В града и те трябва да уважават тези с автомобилите и по-големи транспортни средства. 

И трето: В града не се кара с над 50 ... ;) 

Лично аз не съм привърженик да се ползва вид МПС на две или три колела в града, особено в големите. 

Що се касае по отношение третото колело = аз съм против!!! В дадени моменти е по - неустойчиво. 

И си признавам .... не се загледах дали предните гуми се наклоняват. 

п.п. Тук на село се заглеждам по АТВ-тата ... абе ... или две или четири ...  нещо три ... не мога да приема ... лично мнение.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, ice_lion__01 написа:

Да се вреш между колите ли? Тези номера само идиотите мотористи ги правят и някой ден си го отнасят за тази си наглост. Някой дори със живота си. Колите не са длъжни да пазят мотористи, АТВ-та и подобни бръмбъзички. 

Е и какъв проблема? Моторджиите са най-рисковата група.Не като нарушители, а като жертви.Един велосипедист , който не е знае правилника, ако изкочи внезапно и отнеме предимството на мотоциклетиста, може да му отнеме живота, за разлика, от автомобилистите, които са много по защитени.На теб като не ти е хоби и страст, за това дрънкаш глупости, понеже някой щял да мине пръв на светофара.Което е много по-добре да ти е пред очите, от колкото зад гърба.Ако става на въпрос се навъдиха много повече дебили на четири колела, от колкото на две или три.

преди 5 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

За тези пари = по-добре автомобил със собствено вътрешно пространство и без предпазни средства за КО-19. :) 

Каквато и да е колата , ако ще Кайен с фул палет екстри, никога не може да ти даде тая свобода като мотора.Особенно когато е хубаво времето, получавам каустрофобия в която и да е кола.Затворен между черири стени мани...   :)  Свобода на маневреност, да минаваш на всякъде, да паркираш на всякъде и то напълно безплатно.Като отиваш до някой магазин директно спирам пред вратата.Като отивам на заведение директно до сапарето паркирам.Е верно, че за 12 000 евра са купува чисто нова Дачия, но кефа цена няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Айде, деди, наклонявай се.
piaggio-mp3-sport-500-2.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, franchesko написа:

но кефа цена няма.

Така е!!!

Но ... съм за класиката .... по-добре на две .... ;) 

преди 5 минути, цър-вул написа:

piaggio-mp3-sport-500-2.jpg

В този случай съм ЗА!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Но ... съм за класиката .... по-добре на две .... ;) 

Аз съм за практичноста... кеф кеф, ама ко ти създава неудобство, туй е като да ходиш с някакви много готини чипици, които те стягат.Имам предвид, че габаритите на триколката са малко кофти, по-малки от на кола, по-големи от на мотор.Тия триколки тука са по-скоро част от някаква суб култура и вид статус, от колкото практично мпс за ежедневието.Най-хитовите са черен мат Пияджио намръщено  с някоя бандитска каска за осемнайсе чанти с пари Роуф Боксер V8, Скорпион-Ево 490 или Вито, и то както вдига аларма да го изфорсираш на центъра и ти си човека;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, franchesko написа:

Аз съм за практичноста...

Ох ... от как съм на 4 ... нещо на зад не ми се връща ... с което съм елиминирал 

преди 1 час, franchesko написа:

неудобство

-то си ... 

Виж сега ... звъня на един маниак на тема мотори ... хм ... движел се е с 300, падал е, и има железа по двата крака, но пак има мотор... 

Да видя какви неудобства може да има в това нещо ... Ще споделя ... след малко ... 

п.п. Що ли му звъннах, след като предполагах, че е на моето мнение: Важното да е четно ... 

Ех ... не мога да ти помогна ... 

Успех!

п.п. За АТВе-то каза, че по се пада от него ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Ох ... от как съм на 4 ... нещо на зад не ми се връща ... с което съм елиминирал 

-то си ... 

Виж сега ... звъня на един маниак на тема мотори ... хм ... движел се е с 300, падал е, и има железа по двата крака, но пак има мотор... 

Да видя какви неудобства може да има в това нещо ... Ще споделя ... след малко ... 

п.п. Що ли му звъннах, след като предполагах, че е на моето мнение: Важното да е четно ... 

Ех ... не мога да ти помогна ... 

Успех!

п.п. За АТВе-то каза, че по се пада от него ... 

Глей, ко стаа.Тука е царството на моторите.И това е само пред полицията, смятай по целия град ко стаа.Тука е така, обичаме всичко да ни е Лакшери:cool:

D4ECB26D-A5EE-49B1-9426-F06A3213D3EB.jpeg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, franchesko написа:

Глей, ко стаа.Тука е царството на моторите.

Хм ... мислих, че е Неапол ... но ... там май бе nа мотопедите ... 

За мен това ще си oстане класика:

Hyperstrada off | Ducati hypermotard, Enduro motorcycle, Touring bike

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.09.2020 г. в 12:53, iИ.дИоNд.Ni написа:

:offtopic_s:

Не само в дясното трябва да се поглежда. ;) 

Много хора се оглеждат в средното. ;) 

И друго: Страстта на мотористите е вън от градовете. В града и те трябва да уважават тези с автомобилите и по-големи транспортни средства. 

И трето: В града не се кара с над 50 ... ;) 

Лично аз не съм привърженик да се ползва вид МПС на две или три колела в града, особено в големите. 

Що се касае по отношение третото колело = аз съм против!!! В дадени моменти е по - неустойчиво. 

п.п. Тук на село се заглеждам по АТВ-тата ... абе ... или две или четири ...  нещо три ... не мога да приема ... лично мнение.  

Когато правиш десен, гледаш в дясното, за да не отнесеш колоездач от велоалеята. Това имам предвид. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.09.2020 г. в 19:38, iИ.дИоNд.Ni написа:

Хм ... мислих, че е Неапол ... но ... там май бе nа мотопедите ... 

За мен това ще си oстане класика:

Hyperstrada off | Ducati hypermotard, Enduro motorcycle, Touring bike

Аз съм фен на тия.Това е само за богоизбрани;)

6C1ACED3-712D-42FD-AC42-E640BC48A0F8.jpeg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ostavime написа:

На жените ли?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

И на двете.Много обичам такъв тип ,,Луда Мара,, в комбинация с Харли.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване