Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

нокия 3.1-как да прехвърля снимки на компютър

Препоръчан отговор

нокия 3.1-как да прехвърля снимки на компютър? когато компютъра отвори телефона се появяват ехе. файлове и не мога да прехвърля снимките си.трябва ли някакво приложение или друг начин за да ги прехвърля?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са тези exe файлове? Някой телефони имат нужда от софтуер инсталиран на компютъра за да може да се прехвърлят файлове. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1) Свързване с USB кабел. Евентуално трябва от телефона да се зададе настройка да се ползва като Mass Storage Device, или нещо подобно.

2) Приложение, което позволява безжично прехвърляне на снимки от телефона към компютъра. 

3) Ако снимките не са много - качват се от телефона в интернет в някой облак, и след това се свалят оттам на компютъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

когато свържа телефона с компютъра с кабел, ме пита какво да правя с това устройство, чукам да се покажат файловете и папките и ми се появява това.

/не знам защо ми го показва като CD-ROM./

setup.exe

settings.ini

LangMap.cfg

drive.ico

autorun.inf

androidfiletransfer.dm g

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, rxx63 написа:

когато свържа телефона с компютъра с кабел, ме пита какво да правя с това устройство, чукам да се покажат файловете и папките и ми се появява това.

/не знам защо ми го показва като CD-ROM./

setup.exe

settings.ini

LangMap.cfg

drive.ico

autorun.inf

androidfiletransfer.dm g

Инсталирайте софтуера като стартирате setup.exe, нямам пред себе си Nokia телефон за да проверя какво е това exe но вероятно е фирмен софтуер който се изисква. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, RudeBoy написа:

Евентуално трябва от телефона да се зададе настройка да се ползва като Mass Storage Device, или нещо подобно.

Би трябвало да е:

7140220-f-427b0b16-ed9d-418c-aaaf-d35ded

Излиза ли ти такъв екран?

И моля, би ли дал скрийншот на това, което ти се показва на компютъра? Само като изброяваш някакви файлове, нищо не се разбира. Къде са те, в каква папка?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване