Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого бихте гласували на изборите? АНОНИМНА анкета

За кого ще гласувате на парламентарните избори?  

37 гласували потребители

1. 1. Ако парламентарните избори бяха днес, коя политическа формация бихте подкрепили?

• ГЕРБ
      7
    • БСП
      4
    • ДПС
      0
    • Обединени патриоти
      1
    • Воля
      0
    • Демократична България
      3
    • Възраждане
      4
    • Слави Трифонов
      11
    • Мая Манолова
      0
    • Цветан Цветанов
      0
    • Други
      7

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Michigan111 написа:

А защо в т.нар. "Анкета" няма опция "няма да гласувам"? Или опция "ще гласувам с комбинация от 3 пръста с преобладаващ среден"? 

Щото повечето хора баш така ще гласуваме. 

Щото е за тези дето ще гласуват. Очевидно е. Аз не разбирам, защо в анкета или проучване целящо да установи електоралните нагласи спрямо някакви избори, трябва да има опция "няма да гласувам". Въпросът е за кого ще гласувате, а не ще гласувате ли. В такъв случай, анкетата очевидно НЕ засяга тези, които няма да гласуват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 62
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Напротив , всички които вземат властта ,освен ГЕРБ ЩЕ  ФАЛИРАТ ДЪРЖАВАТА поради простата причина  , че нямат НИКАКЪВ ресурс, кадри. То в сегашната коалиция се вижда какво стана с кадрите на Патриотите

Какви кадри имат? Сложиха секретарката на Плевнелиев, Екатерина Захариева за външен министър и пир първата си среща в Лавров се обръща към него на "Ти" все едно са любовници. Или Дани Кирилов бе много

Ако има партия, в която липсата на кадри е толкова съкрушителна, то това е ГЕРБ! Доста кадри им видяхме вече, както и най- големия им КАДЪР, го гледаме повече от 10 години каква карикатура е.

току-що, Belhor написа:

Щото е за тези дето ще гласуват. Очевидно е. Аз не разбирам, защо в анкета или проучване целящо да установи електоралните нагласи спрямо някакви избори, трябва да има опция "няма да гласувам".

Ами елементарно е.  Като почнат да се бият в гърдите някои елементи,  че имали 30% подкрепа сред народа звучи гръмко.  Ако се включи обаче в статистиката и това население,  което не подкрепя никого , то се оказва, че тези 30% са от примерно 40% готови да участват в цирка "избори" въпросните проценти падат до нива 12-15. Да се хвалят с реални стойности,  що да го правят с изопачени? Тези, които се интересуват от процесите в държавата,  но не виждат подходяща политическа сила нямат ли право да кажат "никой не става"?  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Michigan111 написа:

Ами елементарно е.  Като почнат да се бият в гърдите някои елементи,  че имали 30% подкрепа сред народа звучи гръмко.  Ако се включи обаче в статистиката и това население,  което не подкрепя никого , то се оказва, че тези 30% са от примерно 40% готови да участват в цирка "избори" въпросните проценти падат до нива 12-15. Да се хвалят с реални стойности,  що да го правят с изопачени? Тези, които се интересуват от процесите в държавата,  но не виждат подходяща политическа сила нямат ли право да кажат "никой не става"?  

Имат! И дори имат правото да посочат кой става, и да го подкрепят! И ако наистина са толкова много, "ставащия" ще спечели и ще управлява.

И не си съвсем прав, че се хвалят с нереални стойности. Радев например се хвали че за него са гласували над 2 милиона, което си е реална стойност. ГЕРБ се хвалят с над 1 милион, което си е пак реална стойност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, bigiadri написа:

Напротив , всички които вземат властта ,освен ГЕРБ ЩЕ  ФАЛИРАТ ДЪРЖАВАТА поради простата причина  , че нямат НИКАКЪВ ресурс, кадри. То в сегашната коалиция се вижда какво стана с кадрите на Патриотите. Представяте ли си една власт без ГЕРБ  , аз НЕ. Единствено има някакъв шанс ,ако има коалиция с ГЕРБ.Те имат обучени кадри ,управлявали са НАЙ-МНОГО!

То пък понеже ГЕРБ имат едни кадри...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да е анонимна, да е анонимна, колко да е анонимна.

преди 4 часа, bigiadri написа:

всички които вземат властта ,освен ГЕРБ ЩЕ  ФАЛИРАТ ДЪРЖАВАТА поради простата причина  , че нямат НИКАКЪВ ресурс, кадри

То пък щото са преляли от мозък. Не се иска много мозък да се строят ниско качествени шосета и да се продават ресурсите ни на чужди компании. Земята, водата и електричеството в България е продадено на чужди компании, благодарение на което българите издържат пенсионерите на няколко държави. За това ли им стигна мозъка и квалификацията на тулупи, които нямат даже образование за да заемат постовете, които заемат?

Имам наблюдения от радетели на настоящия фашистски строй, че има една фундаментална причина защо ГЕРБ трябва да са на власт. Не защото са стока, ами защото другите си плюят, че били по-зле. Е как може да защитаваш нещо, с което си наясно, че е боклук? Това е висша форма на шувшнизъм, която дели на свои и чужди, вместо на полезни и вредни. Нищо чудно, че тоталитаризма в България впи пипала до степен да не може да се изрине и с протести.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 15.09.2020 г. в 9:18, miro20 написа:

1001 пъти съм казвал - не ми пука въобще за ББ. Хайде , въвеждаме лустрация, и ето - така омразния и ненавиждан  ББ също няма да го има в управлението .

Аз съм ЗА.  1002 пъти съм го казвал.

преди 3 часа, miro20 написа:

Да, аз отдавна казах след последните опити за война на мутрите с държавата, че определено ще съм за гЕРБ.

no comment...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ivottoshev написа:

no comment...

И той като ББ - не му дреме за властта, ама на никаква цена не я сдава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има партия, в която липсата на кадри е толкова съкрушителна, то това е ГЕРБ! Доста кадри им видяхме вече, както и най- големия им КАДЪР, го гледаме повече от 10 години каква карикатура е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Ако има партия, в която липсата на кадри е толкова съкрушителна, то това е ГЕРБ!

Нагледахме се на политически назначение. Това е факт. Даже коремен хирург беше ангажиран да всява масовата психоза към настинка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Нагледахме се на политически назначение. Това е факт. Даже коремен хирург беше ангажиран да всява масовата психоза към настинка.

Само това ли? Ами счетоводител за здравен министър, незавършил студент за финансов министър, министърка на туризма сричаща английски, главен прокурор, който за сумати години има всичко 20 разследвания, председател на парламента, който обедини Китай с Виетнам... списъка е страшен. Кадри имали. Къде ги крият тия кадри, че никой не ги е виждал?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, haidukpikaso написа:

Имате проблем с анкетата. Гласувах за БСП-изписа 0.

Еми значи правилно си работи анкетата :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ivottoshev написа:

no comment...

КАкво притеснително видя в двата цитата ?

Едното е че съм за лустрация, другото че след последните събития и мутренска война, съм определено за ГЕРБ.

Не ти стига акъл да осмислиш ли ? Нормално за нискоинтелигентни хора...

Гласувайте си за нулата....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

според мен не могат да дадат реален резултат
гласувах за най мразената партия-ГЕРБ, ей така за шоуто

и това не евярно твърдение
и пенсионер съм
и циганин съм
и пишката ми е мека

Пенсионер на 30 години? С 10 внучета. Браво.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, rudinoid написа:

Еми значи правилно си работи анкетата :D

ааа ся са опрайла :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

Пенсионер на 30 години?

еха, де да бях на толкус
тя щеркатъй на 27
няма как да съм на трийсе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, haidukpikaso написа:

ааа ся са опрайла :yanim:

е ДПС си има твърд електорат, значи анкетата грешно работи

преди 7 минути, acnekt написа:

Пенсионер на 30 години? С 10 внучета. Браво.

това е практика в маалата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чуда се ся, дали да си направя още малко профили за да дигна рейтинга БСП, че гледам изостават .....ку ма фанат лудите, шъ го направя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, miro20 написа:

КАкво притеснително видя в двата цитата ?

Едното е че съм за лустрация, другото че след последните събития и мутренска война, съм определено за ГЕРБ.

Нееее, не е лустрацията, и ти много добре го знаеш, ма пак се опитваш да се измъкнеш, правейки се че не разбираш.

Притеснителното е, че в единия цитат казваш "не ми пука за ББ. 1002 пъти съм го казвал", а в другия "определено ще съм за Герб"

Ти к'во? Не можеш да се разбереш сам със себе си, или лъжите за теб са нещо толкова естествено, колкото и въздухът, който дишаш? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ivottoshev написа:

Нееее, не е лустрацията, и ти много добре го знаеш, ма пак се опитваш да се измъкнеш, правейки се че не разбираш.

Притеснителното е, че в единия цитат казваш "не ми пука за ББ. 1002 пъти съм го казвал", а в другия "определено ще съм за Герб"

Ти к'во? Не можеш да се разбереш сам със себе си, или лъжите за теб са нещо толкова естествено, колкото и въздухът, който дишаш? 

и какъв е проблема , ще гласувам за ГЕРБ, защото следващите по рейтинг са БСП и не ги искам, а пък ако ще начело ма ГЕРБ даа е Лиляна Павлова

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ivottoshev написа:

Абе вие да не сте в детската градина :) :)  Естествено че не ми пука за ББ , АКО може да се въведе лустрация.

И пак ще съм за ГЕРБ / ако още върви мутренската война срещу държавата/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

и какъв е проблема , ще гласувам за ГЕРБ, защото следващите по рейтинг са БСП и не ги искам, а пък ако ще начело ма ГЕРБ даа е Лиляна Павлова

Че то особена разлика между ГЕРБ и БСП няма. И двете партии са пълни с хора бивши членове на БКП, но те не са с комунистически идеи, а от предателите които съсипаха държавата за собственото си облагодетелстване. По същата причина на времето са постъпвали и в БКП, а не защото изповядват комунистическа идеология. Но все пак нека си припомним, кои са бившите и настоящи членове на ПП ГЕРБ: 

Цитат

1.Бойко Борисов - комунист, майор от УБО , и син на полковник от МВР.
2.Цветан Цветанов СТАРШИНА от ДС ! Син на шофьора и най-доверено лице на началника на ДС Григор Шопов.
3.Цецка Цачева – партийна секретарка на Окръжния народен съвет в Плевен.
4.Николай Младенов – комсомолски секретар , племенник на Пешо Танкиста , и син на служител на ДС от високо засекретено ниво.
5.Сергей Игнатов - син на секретар на ОК на БКП Видин по идеологическите въпроси.
6.Росен Плевнелиев - платен първи секретар на общински комитет на ДКМС.
7.Симеон Дянков – комунистическо синче ; стипендиант на фондация Людмила... още Живкова.
8.Нона Караджова - дъщера на завеждащ отдел в ЦК на БКП.
9.Лиляна Павлова - внучка на заместник завеждащ отдел в ЦК на БКП ! Дядо и е бил рамо до рамо с Бай Тошо в Партизанският отряд „ Чавдар” !
10.Вежди Рашидов - удостоен лично от Илия Павлов със званието Главен Мултак на РБ,
11.Ивайло Московски - първа щатна работа в Мултигруп.
12.Веднага след президентските избори Бойко Борисов побърза да назначи за заместник кмет на София по финансите сина на генерал от ДС Николай Барбалов, а за нов правосъден министър Диана Ковачева дъщеря на завеждащ отдел в ЦК на БКП. А като капак на всичко същата госпожа Диана Ковачева е съпруга на настоящ лидер от БСП...
13. Дедо Аню Ангелов – Комунистически генерал ! Член на БКП от време ОНО ; и сега забележете – бил е делегат на комунистическата партия през 1990 година , когато БКП се преименува на БСП !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да попитам къде е опцията = За пореден път няма да гласувам?!

Нека да видим в тоя форум има ли друг потребител освен мен, който изобщо не е гласувал, независимо, че има право?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Soviet Soldier написа:

Какви кадри имат? Сложиха.....

Виждате какво става ,когато НЕподготвени хора , трябва да вземат държавни решения. А новите, като дойдат ще са МАСОВО с такива случаи.Като гледам ,кои са начело на така измислените протести ... Но да видим на изборите кои ще бъдат предложени, може и да греша. А защо казвам , че протестите са измислени, идва  от това , че те започнаха веднага след като подгониха Черепа и след като прокурорите влязоха при СЛУЖИТЕЛИТЕ на Радев.А защо са срещу Гешев , единственият прокурор ,който в новата ни история започна да доказва ,че няма недосегаеми?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, bigiadri написа:

Виждате какво става ,когато НЕподготвени хора , трябва да вземат държавни решения. А новите, като дойдат ще са МАСОВО с такива случаи.Като гледам ,кои са начело на така измислените протести ... Но да видим на изборите кои ще бъдат предложени, може и да греша. А защо казвам , че протестите са измислени, идва  от това , че те започнаха веднага след като подгониха Черепа и след като прокурорите влязоха при СЛУЖИТЕЛИТЕ на Радев.А защо са срещу Гешев , единственият прокурор ,който в новата ни история започна да доказва ,че няма недосегаеми?

Най-отгоре на пирамидата от протести е Радев, генерал от ВВС завършил и в САЩ с отличие. Борисов срещу него да тича няма да го стигне интелектуално. Борисов е позор за България и куче на един прост анадолски камилар- диктатор. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Soviet Soldier написа:

Най-отгоре на пирамидата от протести е Радев, генерал от ВВС завършил и в САЩ с отличие. Борисов срещу него да тича няма да го стигне интелектуално. Борисов е позор за България и куче на един прост анадолски камилар- диктатор. 

ама да знаеш как вярваме на партийни източници

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване