Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Когато полетът Варна - София струваше 24 лева

Препоръчан отговор

Социализмът със " свещичка ще го търсиме " Въобще , това беше един хуманен строй !

Никога диктатурата не е хуманен държавен строй!

Социализмът беше: тоталитарна лява диктатура, като модел на държавно управление, и държавно-планова икономика, като икономическа система! Наложен в България и останалите източноевропейски държави насилствено, с терор и кръв, след окупацията им от Червената армия в края на Втората световна война!

https://bnt.bg/bg/a/narodna-republika-blgariya-07012019

Социализмът на никого не прощава! Проучете и осъзнайте кои са днес представители на българския политико-икономически "елит" и какъв е техния произход! За управляващите на Бургас е много показателно!!!

Изображението може да съдържа: 17 души

Да отричаш настоящето и да живееш в миналото е признак на нездрава психика.

Самолетния билет София-Търговище, респективно Търговище-София струваше 16 лв. в едната посока. Беше 8, после стана 16 лв.

Цени определяни изкуствено по административно-команден начин и дотирани от държавния бюджет...

И системата рухна основно по икономически причини, но 80% от българският народ продължава да казва: "Тогава дъвка " Идеал" струваше 10 ст.! " и страда, без да познава икономическите механизми и... последствията!!!

Ето защо циганинът бай Тошо Каскета не завърши нито една магистрала до край - не ни бяха необходими, понеже всички летяхме със самолет.

Най-видният испански психиатър Антонио Валиехо Нагера е заключил, че комунизмът е патологично заболяване на ума. Което значи, че ненормалните сте вие, болшевиците, в чиито празни кратуни дрънчат само сърпове, чукове и петолъчки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то и сега в западна Европа земеделските производители получават субсидии от бюджета. Държавите контролират икономиката по административно-команден начин. Означава ли това, че и сега живеем в лява диктатура? 🙄

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, bdenkov написа:

Самолетния билет София-Търговище, респективно Търговище-София струваше 16 лв. в едната посока. Беше 8, после стана 16 лв.

Чакай малко, аз 1990-1992-ра служех на Летище Щръклево и всеки ден имаше по два полета Русе - София и София-Русе.  Имаше и някой чартърен полет със Ту 134  лятото, че пистата е късичка за гражданско летище, защото то всъщност не бе гражданско, а главно военно, дори в периода на социализма. Самолетите си летяха, макар военните полети 1991-ва да бяха сведени до 2-3 пъти седмично лятото поради липса на керосин.  Бяха ни ограничили и бензина за камионите, та на повечето камионите бяха на трупчета и излизаха само при нощни полети. Аз имах малко повече късмет и ми зачислиха транспортен камион, та всеки ден бях в движение, макар и пак ограничен. И това по време след падането на соца. Не знам за какво ми говориш. Разрушихте и ограбихте България в началото на деветдесетте. След това продължихте и продължавате да я грабите. Узаконихте кражбите на работещи предприятия, приватизирахте и авиация и всичко, затрихте военната ни авиация и дори военното училище в Долна Митрополия. Едва наскоро се сетихте, че ще дадете няколко милиарда за Ф16, мои набори и че няма подготвен персонал ни за летищата, ни за пилоти. И сега се биете в гърдите с 8 недоставени още Ф16. Ей, Аланкоолу, знаеш ли, че навремето само при нас имаше около 30 учебни самолета? И знаеш ли колко човека се обучаваха за пилоти на тия машини? Смятай ги. Какво стана с тия хора? Ще ги качвате на 8 фърчила от Индия? Че те индийците купуват Su  от Русия сега, ние купуваме Ф16 от тях, хаха. И то от още непостроен завод за Ф16!!!

преди 58 минути, baitexpo написа:

Ами то и сега в западна Европа земеделските производители получават субсидии от бюджета. Държавите контролират икономиката по административно-команден начин. Означава ли това, че и сега живеем в лява диктатура? 🙄

И нашите получaват, но със субсидиите си купуват SUV BMW X1, 3, 5...

И навремето тоя Ан-24 ми е спасявал живота, щото ме водиха до София в болници. Сега като хванеш нещо, мерят ти температурата, дават ти 2 седмици карантина и след две седмици те пишат избегал от тоя свят!!!!

АМАН ОТ ХЕЙТЪРИ КАТО ТЕБ, ДЕТО НЕ ПРЕСТАНАХА ДА ТРОВЯТ ТОНАЦИОННАТА СРЕДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Ъндъртейкър написа:

. Разрушихте и ограбихте България в началото на деветдесетте. След това продължихте и продължавате да я грабите. Узаконихте кражбите на работещи предприятия, приватизирахте и авиация и всичко, затрихте военната ни авиация и дори военното училище в Долна Митрополия. Едва наскоро се сетихте, че ще дадете няколко милиарда за Ф16, мои набори и че няма подготвен персонал ни за летищата, ни за пилоти. И сега се биете в гърдите с 8 недоставени още Ф16. Ей, Аланкоолу, знаеш ли, че навремето само при нас имаше около 30 учебни самолета? И знаеш ли колко човека се обучаваха за пилоти на тия машини? Смятай ги. Какво стана с тия хора? Ще ги качвате на 8 фърчила от Индия? Че те индийците купуват Su  от Русия сега, ние купуваме Ф16 от тях, хаха. И то от още непостроен завод за Ф16!!!

Кои са тия "вие" ?? Разрушиха и ограбиха България същите червени ченгета и пребоядисани в подконтролното на службите, СДС

Ама как са ви промили мозъците, не е истина.... Стокхолмски синдром.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един по един му се ловите на кукичката... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, miro20 написа:

Кои са тия "вие" ?? Разрушиха и ограбиха България същите червени ченгета и пребоядисани в подконтролното на службите, СДС

Ама как са ви промили мозъците, не е истина.... Стокхолмски синдром.

Ха-ха-ха!

А твоят идол, Сашко Йорданов, бивш Председател на парламента, от кои беше???

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Червените ченгета ограбили България. Добре, така да е, но когато тия "ченгета" ръководеха държавата ни, всичко си бе ОК. Значи какво излиза. Озаптявате мафиот, той ви помага, щото не искате кой знае колко от него. В един момент казвате - долу Мафията и мафията се пребоядисва, целия ви свят се срива. Освен разбира се, ако не минете на страната на мафията. Така е, Миро.  Мафията я пуснахте да си развява байрака, после негодувате, как мафията управлявала, после взела властта и вече управлява без никакъв контрол. А защо свалихте тая "Мафия"? И дали вие я свалихте или други? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах що ми задържахте мнението. Не съм обиждал никого, само споменах богоизбрания в съчетание с М*фия. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване