Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Искам да стана футболист!

Препоръчан отговор

На 18 години съм от Бургас. Искам да стана футболист, вече дълго време се каня, но не знам какви са процедурите. Не знам къде да отида. Силно го желая, моля помогнете! Съветвайте ме. Много ме разобеждават, но искам да опитам, да сбъдна тази моя мечта, отколкото да съжалявам цял живот, че не съм опитал! Благодаря предварително. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, NighTStalKER765 написа:

На 18 години съм от Бургас. Искам да стана футболист, вече дълго време се каня, но не знам какви са процедурите. Не знам къде да отида. Силно го желая, моля помогнете! Съветвайте ме. Много ме разобеждават, но искам да опитам, да сбъдна тази моя мечта, отколкото да съжалявам цял живот, че не съм опитал! Благодаря предварително. 

Според мен, малко си на възраст, когато е леко късно, но не пречи да опиташ.

Вероятно в Бургас имате школи, стадиони, отбори. Трябва да се запишеш и да започнеш да тренираш. Не знам как си с ученето, и дали не е добре и през някакво спортно училище да минеш, но определено разпитай по стадионите и конкретен треньор или в администрацията на клуб-бургаски.

Нефтохимик. Гледам, че стадион Лазур е мястото.

Успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

Хвани си манекенка и слушай чалга. Останалото ще се нареди от само себе си.

Обратното е, първо ставаш футболист, после си хващаш (или тя те хваща) манекенка, чалгата си идва бонус от само себе си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ined написа:

Обратното е, първо ставаш футболист, после си хващаш (или тя те хваща) манекенка, чалгата си идва бонус от само себе си.

От целия този план, най-много да започне да слуша чалга :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е на 18 за кога бре?
Те децата почват още на 6-7 години на твоята възраст вече са професионалисти, в нормалните страни някои дори са изгряващи звезди и т.н. а ти тепърва ще почваш...

Тичай до Герена, Насо набира свободни агенти, може и да ти върже, ама да знаеш че плаща в натура.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Maleficient написа:

Нефтохимик. Гледам, че стадион Лазур е мястото.

От няколко години мисля че стадиона вече е на ПФК "Черноморец". Едно време беше на "Нефтохимик".

Според мен не е късно ако има умения може да го харесат и вземат за тренировки и т.н. Какво като е на 18? Да не би всички да са почнали от 6-7г. деца да тренират.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, ice_lion__01 написа:

Какво като е на 18? Да не би всички да са почнали от 6-7г. деца да тренират.

Да.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване