Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не ти разбирам?

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Data

какво е? Да не е за срещи отблизо...?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, JKirilov написа:

Не ти разбирам?

какво е? Да не е за срещи отблизо...?

Не ми се слушат глупости. СИМ картата е просто инструмент. На ниво профил вече се избира каква услуга да ползваш. Услугата може да е само за разговори, само за интернет, за смс, за VPN или да е комбинирана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, JKirilov написа:

Разбрах. И ти не знаеш.

В А1 Data също не значи нищо...

Няма да се напъвам повече. Говоря ти в общия случай. Иначе всеки оператор може да си дава имена или да си кръщава услугите както иска.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно затова питам за наименованието във Виваком (БТК)? Но като не знаеш, не знаеш. И да, не е DATA!

В тая тема ще направя това, което препоръчвам и на автора - личен контакт на 3-4 очи. ;)

По форумите само хейт и спам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, JKirilov написа:

Точно затова питам за наименованието във Виваком (БТК)? Но като не знаеш, не знаеш. И да, не е DATA!

В тая тема ще направя това, което препоръчвам и на автора - личен контакт на 3-4 очи. ;)

По форумите само хейт и спам...

Аз пак не мога да те разбера какво точно ти е питането, но както и да е. Говорете си на колкото очи искате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, JKirilov написа:

Добре - реверсивна логика. Дай ми линк към услуга само за интернет!

https://www.vivacom.bg/bg/business/ceni-i-uslugi/mobilni-uslugi/mobilen-internet/-traffic-unlimited

http://mobix.vivacom.bg/network/

Това са само два примера. Има още доста услуги

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, JKirilov написа:

Никакъв пример не е това, защото има "SMS към ..." и кой знае още колко глупости.

Към какво има SMS моблен интернет, че не ми е ясно? Ти подиграваш ли се с мене или просто си търсиш приказка? Що въобще се мъча да давам съвети. Приключвам тази тема. Който има въпроси може да ми пише на лично. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, JKirilov написа:

Към първия ти линк, приятелю! Но карай...

Тази умряла карта Vivacom Traffic Plus е само за интернет! Да каже @Емил Костов как се зове. Връзката е наказателна и често уеб сайтовете отказват да функционират при такава висяща скорост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, JKirilov написа:

Видимо не е карта, а услуга за добавяне. Аз се ориентирам за втора SIM картичка, наносим.

Баш си е карта, купувал съм, за интернет единствено, и е наносим! Мисля, че се плащаше 25лв. еднократно за две години договор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване