Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

току-що, JKirilov написа:

Не ти разбирам?

какво е? Да не е за срещи отблизо...?

Не ми се слушат глупости. СИМ картата е просто инструмент. На ниво профил вече се избира каква услуга да ползваш. Услугата може да е само за разговори, само за интернет, за смс, за VPN или да е комбинирана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, JKirilov написа:

Разбрах. И ти не знаеш.

В А1 Data също не значи нищо...

Няма да се напъвам повече. Говоря ти в общия случай. Иначе всеки оператор може да си дава имена или да си кръщава услугите както иска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно затова питам за наименованието във Виваком (БТК)? Но като не знаеш, не знаеш. И да, не е DATA!

В тая тема ще направя това, което препоръчвам и на автора - личен контакт на 3-4 очи. ;)

По форумите само хейт и спам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, JKirilov написа:

Точно затова питам за наименованието във Виваком (БТК)? Но като не знаеш, не знаеш. И да, не е DATA!

В тая тема ще направя това, което препоръчвам и на автора - личен контакт на 3-4 очи. ;)

По форумите само хейт и спам...

Аз пак не мога да те разбера какво точно ти е питането, но както и да е. Говорете си на колкото очи искате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, JKirilov написа:

Добре - реверсивна логика. Дай ми линк към услуга само за интернет!

https://www.vivacom.bg/bg/business/ceni-i-uslugi/mobilni-uslugi/mobilen-internet/-traffic-unlimited

http://mobix.vivacom.bg/network/

Това са само два примера. Има още доста услуги

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, JKirilov написа:

Никакъв пример не е това, защото има "SMS към ..." и кой знае още колко глупости.

Към какво има SMS моблен интернет, че не ми е ясно? Ти подиграваш ли се с мене или просто си търсиш приказка? Що въобще се мъча да давам съвети. Приключвам тази тема. Който има въпроси може да ми пише на лично. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, JKirilov написа:

Към първия ти линк, приятелю! Но карай...

Тази умряла карта Vivacom Traffic Plus е само за интернет! Да каже @Емил Костов как се зове. Връзката е наказателна и често уеб сайтовете отказват да функционират при такава висяща скорост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, JKirilov написа:

Видимо не е карта, а услуга за добавяне. Аз се ориентирам за втора SIM картичка, наносим.

Баш си е карта, купувал съм, за интернет единствено, и е наносим! Мисля, че се плащаше 25лв. еднократно за две години договор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
на 27.09.2020 г. в 18:21, JKirilov написа:

Видимо не е карта, а услуга за добавяне. Аз се ориентирам за втора SIM картичка, наносим.

VIVACOM i-Ttaffic XXL

дадоха ми и ,,бисквитка" рутерче,ама го джаснах в шкафа и я сложих в телефона си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _nib_ написа:

VIVACOM i-Ttaffic XXL

дадоха ми и ,,бисквитка" рутерче,ама го джаснах в шкафа и я сложих в телефона си

Никъде в договора не пише, че трябва да ползваш модем или рутер на Виваком. Може да си ползваш картата, където поискаш.

на 1.10.2020 г. в 2:16, JKirilov написа:

Първи посетен офис - Теленор. Нарича се правилно - SIM карта за интернет и има изненадка-подарък...

Не се казва СИМ карта за интернет. СИМ картата е инструмент. На ниво профил на абонат се разрешава за какво да бъде тази СИМ карта. Какви ограничения да има и какви да няма. Но няма смисъл вече да споря. Това е все едно да ти дам един ключ и да ми казваш че той е за врата или за каса, или за дипломатическо куфарче. Ключът е инструмент за отключване, на това за което си го направил. Същото е и със СИМ картата.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли има израз "Дървен философ"?

преди 3 часа, _nib_ написа:

VIVACOM i-Ttaffic XXL

Скъпо и камара ненужни екстри - гоу-негоу, биип-зрън... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Hrisit D.
      Здравейте!
      Вчера реших да reset-на рутера си. ОК, но всичко се възстанови към първоначалните си настройки. Т.е. интернета ми остана без парола и се върна към предишното си име Vivacom_Net.
      Реших да променя името и да сложа паролата в сайта на Виваком, който е предназначен точно за това. Сайтът е my.contact.bg.
      Отидох в настройките за моята мрежа, но там ми изписа:
      Грешка: Няма връзка с крайното устройство, моля опитайте отново по-късно

Как да оправя това?
    • от ninov
      здравейте искам да питам тези който са на виваком 50 Mbps с колко мб свалят в сайта гледам че гарантираната е 18 мб  или тя е валидна за 100 и повече
    • от Carolina Carreras
      Здравейте,
      от известно време имам следният проблем с интернета - сигналът на wifi рутера изчезва и се появява отново през няколко минути/ секунди, понякога мрежата изчезва напълно за определено време. Опитах какво ли не - сменях различни канали, пробвах и 20 и 40 MHZ, рутерът дори беше връщан до фабрични настройки и пренастройван, но за съжаление проблемът продължава. Обикновено се появява през няколко месеца,  макар че последните дни стана наистина нетърпимо.
      Абонат съм на Vivacom и моделът на рутера е Nokia G-240W-A.
      Около мен има доста Wifi мрежи, но само 5 от тях са с по-силен сигнал. Първоначално предположих, че има силна интерференция, но никой от съседите ми няма такъв проблем. Чудя се дали самият рутер не е за подмяна? Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително :).

• от Goran Mitevski
      Здравейте,
      Не успях да намеря отговор на проблема ми, затова пиша нова тема.
      От 2-3 седмици имаме проблем с wifi-то вкъщи, но само на лап-топите, изчезва сигнала за 3-4 секунди мн често и след това се появява.
      Понеже работиме от вкъщи в момента и много често ползваме лап-топите и е адски дразнещо и тъпо.
      Интернета ни е към Vivacom, идваха 2 пъти сменяха рутера, няколко пъти сменяха настройките, името на рутера, паролата, какво ли не, но проблема все си го има.
      Утре идват да сложат трет рутер, по различен от предните да видиме дали ще се оправи проблема.
      Лап-топите (2 бр.) са с Windows 10.
      Преди бяхме на A1 и не сме забелязали такъв проблем.
      Ако сте имали подобен проблем, моля да споделите как да го реша.
      Благодаря предварително!
    • Гост
      от Гост
      Здравейте!
      Незнам дали помните старите видеа с функциите (Vivacom IPTV Tutorial), мисля че актьорът беше Митко Павлов. Търсих ги в Youtube, Google и много други, но не ги открих. Ако някой ги има, би ли ми ги изпратил на лично?

Благодаря предварително.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване