Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тема за ЛИС на Анне

Препоръчан отговор

преди 13 минути, petie1 написа:

Май във всяка тема за Анка става таха е зодиите не бяхме ги чоплили

О баня о кеф сел;ската  баня голям кеф

Хип хоп каза, че не харесва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте създавам тази тема като задание на литературно интерлитературно интерпретативно съчинение за @Anne Темата е: образът на майка България в стиховорението "Обесването на Васил Левски"

Ти си някакво медицинско чудо. Един куп биологични отклонения, пречещи ти да вършиш, каквото и да е, но нито едно, което да не ти позволи да пишеш глупости в интернет. 

Тогава върви на улицата и се самопредлагай. Сложи си една табела. Начална цена 5 лв.

Публикувани изображения

преди 2 часа, petie1 написа:

Ей я не обиждай козирозите :) Е то и ти не знаеш какво е човещина и морал така че недей много се смя на на сестра щот единн ден ще зависиш от нея

Извинявай, но не я познаваш. Откакто бяхме деца, тя се показа като голяма егоистка. Само защото била по - голямата от мен, всичко било нейно - стаята, играчките,  карахме се за стаята и буквално си я бяхме разделили и си бяхме изградили наша си берлинска стена. Тя ме използваше да и правя "услуги", тоест, да и слугувам, а в замяна получавах едно нищо. Все тя имаше хубави тетрадки като ученичка, все на нея и обръщаха внимание, все тя беше важната. Първият път, когато и аз си купих хубави тетрадки (бях в гимназията), тя с цялата си наглост ми поиска едната.  И се ядоса, като и отговорих "Тази си е моя, купи си ти сама такава, тези са ми купени от баба и не са за теб". Дразнеше се, когато мама ми дадеше нейна дреха, аз също се ядосах, когато си хареса една моя блуза и един мой колан. Подиграваше ми се за всичко, - че не съм можела да смятам, да си връзвам връзките на обувките, че съм пеела фалшиво, намираше френският език за тъп. Никога не е искала да се занимава с мен и да ме научи на нещо, само на "Не се сърди човече". Не искаше нито да ме научи на английски език, нито да рисувам или апликирам, да работя с хартия, и после ми се подиграваха в училище в часовете по изобразително изкуство и труд и техника, че рисувам бебешки  и съм адски несръчна. Не можеше да ми пази книгите, все поставяше чашите си с вода върху тях, подиграваше поп - фолка, присвои си касетофона, който тати донесе за мен от Русия, а после и кучето.

Прекрасна сестра, няма що.

Пък като и направя забележка как се държи с принцесата ми (племенницата ми), се ядосва, никак не и харесва, че момичето знае, че тя не е била точно идеалното дете. Ядосва се и на забележките ми, че не си пази телефоните и че повече няма да и подписвам сметки за телефона.  Ако науча, че ми подправя подписа за нещо, ще види.

• Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, petie1 написа:

зодиите не бяхме ги чоплили

Браво! Следващата тема на Анка, ако не е въдворена някъде ще е за зодии. Добре я подсети

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Сталин написа:

Браво! Следващата тема на Анка, ако не е въдворена някъде ще е за зодии. Добре я подсети

Аз съм зодия Дева с асцендент Скорпион.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Anne написа:

Извинявай, но не я познаваш. Откакто бяхме деца, тя се показа като голяма егоистка. Само защото била по - голямата от мен, всичко било нейно - стаята, играчките,  карахме се за стаята и буквално си я бяхме разделили и си бяхме изградили наша си берлинска стена. Тя ме използваше да и правя "услуги", тоест, да и слугувам, а в замяна получавах едно нищо. Все тя имаше хубави тетрадки като ученичка, все на нея и обръщаха внимание, все тя беше важната. Първият път, когато и аз си купих хубави тетрадки (бях в гимназията), тя с цялата си наглост ми поиска едната.  И се ядоса, като и отговорих "Тази си е моя, купи си ти сама такава, тези са ми купени от баба и не са за теб". Дразнеше се, когато мама ми дадеше нейна дреха, аз също се ядосах, когато си хареса една моя блуза и един мой колан. Подиграваше ми се за всичко, - че не съм можела да смятам, да си връзвам връзките на обувките, че съм пеела фалшиво, намираше френският език за тъп. Никога не е искала да се занимава с мен и да ме научи на нещо, само на "Не се сърди човече". Не искаше нито да ме научи на английски език, нито да рисувам или апликирам, да работя с хартия, и после ми се подиграваха в училище в часовете по изобразително изкуство и труд и техника, че рисувам бебешки  и съм адски несръчна. Не можеше да ми пази книгите, все поставяше чашите си с вода върху тях, подиграваше поп - фолка, присвои си касетофона, който тати донесе за мен от Русия, а после у кучето.

Пък като и направя забележка как се държи с принцесата ми (племенницата ми), се ядосва, никак не и харесва, че момичето знае, че тя не е била точно идеалното дете. Ядосва се и на забележките ми, че не си пази телефоните и че повече няма да и подписвам сметки за телефона.  Ако науча, че ми подправя подписа за нещо, ще види.

Китке шарена, аз също има сестра. Минали сме през същите неща, че дори се и биехме, но днес една без друга не можем. Това са детски истории. Спри да си спомняш само лошото

преди 2 минути, acnekt написа:

Аз съм зодия Дева с асцендент Скорпион.

А аз Скорпион с асцендент Скорпион, хайде подкарахме и зодиите

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Сталин написа:

Китке шарена, аз също има сестра. Минали сме през същите неща, че дори се и биехме, но днес една без друга не можем. Това са детски истории. Спри да си спомняш само лошото

Че у нея какво добро има? Иска да ме вкара в лудница. Само ме гледа накриво и ми намира кусури, нито веднъж не ме е похвалила за нищо. Никога не се е опитвала да разбере хората с увреждания. Все знае да се пъчи, че може да смята и е самостоятелна.  Че и намира ревността за нещо нормално.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Че у нея какво добро има? Иска да ме вкара в лудница. Само ме гледа накриво и ми намира кусури, нито веднъж не ме е похвалила за нищо. Никога не се е опитвала да разбере хората с увреждания. Все знае да се пъчи, че може да смята и е самостоятелна.  Че и намира ревността за нещо нормално.

Къде пък намеси ревността тук? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Сталин написа:

Къде пък намеси ревността тук? 

Ами питах я веднъж дали намира за нормално една жена да ревнува един мъж, че и да му следи телефона. Отговорът и ме остави безмълвна.

За нея било нормално да третираш човека до себе си като собствена вещ.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Anne написа:

Извинявай, но не я познаваш. Откакто бяхме деца, тя се показа като голяма егоистка. Само защото била по - голямата от мен, всичко било нейно - стаята, играчките,  карахме се за стаята и буквално си я бяхме разделили и си бяхме изградили наша си берлинска стена. Тя ме използваше да и правя "услуги", тоест, да и слугувам, а в замяна получавах едно нищо. Все тя имаше хубави тетрадки като ученичка, все на нея и обръщаха внимание, все тя беше важната. Първият път, когато и аз си купих хубави тетрадки (бях в гимназията), тя с цялата си наглост ми поиска едната.  И се ядоса, като и отговорих "Тази си е моя, купи си ти сама такава, тези са ми купени от баба и не са за теб". Дразнеше се, когато мама ми дадеше нейна дреха, аз също се ядосах, когато си хареса една моя блуза и един мой колан. Подиграваше ми се за всичко, - че не съм можела да смятам, да си връзвам връзките на обувките, че съм пеела фалшиво, намираше френският език за тъп. Никога не е искала да се занимава с мен и да ме научи на нещо, само на "Не се сърди човече". Не искаше нито да ме научи на английски език, нито да рисувам или апликирам, да работя с хартия, и после ми се подиграваха в училище в часовете по изобразително изкуство и труд и техника, че рисувам бебешки  и съм адски несръчна. Не можеше да ми пази книгите, все поставяше чашите си с вода върху тях, подиграваше поп - фолка, присвои си касетофона, който тати донесе за мен от Русия, а после и кучето.

Ама си имам един страхотен козирог :) Е кат я ядосам по добре да не й се мяркам пред очите

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами питах я веднъж дали намира за нормално една жена да ревнува един мъж, че и да му следи телефона. Отговорът и ме остави безмълвна.

За нея било нормално да третираш човека до себе си като собствена вещ.

Както ти с Петър? 

Между другото Айнщайн си пише с него в някакъв форум, но не те коментират теб. Поне не непрекъснато. Той много мръсна уста има🤫

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Сталин написа:

Е браво на мен

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Ама си имам един страхотен козирог :) Е кат я ядосам по добре да не й се мяркам пред очите

Ми не я ядосвай и проблема е решен. 

Тая тема все по шарена става-зодии, история, литература, чалга. Всичко си има

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Сталин написа:

Както ти с Петър? 

Между другото Айнщайн си пише с него в някакъв форум, но не те коментират теб. Поне не непрекъснато. Той много мръсна уста има🤫

Ах, Пешо. Пешо.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Сталин написа:

А аз Скорпион с асцендент Скорпион, хайде подкарахме и зодиите

Бря само аз ли съм зодията с двете лица?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Сталин написа:

Както ти с Петър? 

Нали не мислиш, че ти вярвам?

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Аз съм с най-гадната зодия. Девите са отвратителни. И не стига и това и със скорпион изгряваща звезда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Сталин написа:

Ми не я ядосвай и проблема е решен. 

Тая тема все по шарена става-зодии, история, литература, чалга. Всичко си има

Слушам другаро Сталин :)

току-що, acnekt написа:

Аз съм с най-гадната зодия. Девите са отвратителни.

Мъж Дева? Баси късмета

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

за сега си само ти, чакай могат да се включат още

преди 2 минути, acnekt написа:

Аз съм с най-гадната зодия. Девите са отвратителни. И не стига и това и със скорпион изгряваща звезда.

Най гадната е риби.

преди 4 минути, Anne написа:

Нали не мислиш, че ти вярвам?

Не те карам, но това са фактите

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля? Че какво ми е на зодията? Рибите поне сме човечни.

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баш пък ти не си

• Харесване 2
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Сестра ми е риби, това тя да каже нещо и да не стане, няма как. Вечно трябва да е нейното, никога не отстъпва

преди 1 минута, petie1 написа:

Баш пък ти не си

да, точно. Кажи и го

Плаша се как от къпане, минахме през чалга, а сега сме на зодии. Какво ли следва? 

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Сталин написа:

Сестра ми е риби, това тя да каже нещо и да не стане, няма как. Вечно трябва да е нейното, никога не отстъпва

да, точно. Кажи и го

Плаша се как от къпане, минахме през чалга, а сега сме на зодии. Какво ли следва? 

Следва Пешооо върни се. Пешооо, липсваш ми.

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Следва Пешооо върни се. Пешооо, липсваш ми.

ей, няма отърване от тоя. Чак аз почнах да се замислям дали да не се завъртя около него

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вас няма отърване!

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • ostavime заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване