Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тема за ЛИС на Анне

Препоръчан отговор

Аз отивам да човъркам Докер вие тук се разберете що нащата зната риба не се чипка :)

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте създавам тази тема като задание на литературно интерлитературно интерпретативно съчинение за @Anne Темата е: образът на майка България в стиховорението "Обесването на Васил Левски"

Ти си някакво медицинско чудо. Един куп биологични отклонения, пречещи ти да вършиш, каквото и да е, но нито едно, което да не ти позволи да пишеш глупости в интернет. 

Тогава върви на улицата и се самопредлагай. Сложи си една табела. Начална цена 5 лв.

Публикувани изображения

Не, не ми харесва. На вас ви харесва. Вие обичате да си пъхате носа там, където не ви е работата. Като например да си играете на социални работници и психолози.

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Не, не ми харесва. На вас ви харесва. Вие обичате да си пъхате носа там, където не ви е работата. Като например да си играете на социални работници и психолози.

Е ти ни занимаваш. Щяхме ли да знаем, ако не си разнасяш драмите навсякъде? 

• Харесване 2
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаше да ме обсъждате в момента, ако не беше онова куку от космото, въобразило си, че е социален работник и има право да се меси в живота на хората и да търси чужди сестри...............

• Еха 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано най - сетне да вземе да изригне скапаният Йелоустоун, барем ни спаси от лудите американци, дето толкова откачиха срещу Русия и Китай, че пуснаха биологичното си терористично оръжие и реват, че всеки им се меси в изборите! Писна ми да слушам за скапаните им фалшифицирани "честни" избори! Писна ми от тъпите им оръжия! Няма ли Китай да вземе някакви мерки срещу тези психопати? Заради тях останахме без Хелоуин, а сега сигурно и коледно - новогодишни празници няма да има! Дойде ми до гуша вече! От октомври не съм излизала навън, не съм ходила на разходка до стадиона, изпуснах да снимам есента и да се разхождам, облечена елегантно с хубави дрешки, баретка и шал. Американците навсякъде се намесиха, даже в природата, и явно няма да имаме нормална зима  и сняг.................. Дойде ми до гуша от сбърканата реалност................ А времето си лети.................... Човек не е вечно млад....................... Яд ме е, много ме е яд, защото това не трябваше да се случва, дотук не трябваше да се стига, Русия и Китай трябваше отдавна да унищожат гнусните САЩ, които са дали убежище на толкова много нацистки военнопрестъпници и, гаврейки се с жертвите и техните близки, се "извиняват" с десетилетия закъснение................. Днес филмът за Клаус Барби пак ме ядоса....................... Най - много ме ядосва фактът, че не им е върнато тъпкано за зверското убийство на Че Гевара................... Ще ми се да хванат техен важен агент и така да го измъчват и убият, че целият свят да разбере, че шега със руснаците и китайците не бива! И не само това, да се страхуват, да се страхуват от късни отмъщения за техните престъпления, да живеят в страх и ужас!

И въпреки тая пандемия пак организират изложба за гнусния долен антисемит Вагнер!

Писна ми! Искам да живея в нормална страна, където психичноболните Вагнер и Нишце са забранени!  Искам да живея в нормален свят без оръжия и луди антисемити! Във свят без евгеника!

Да, колкото повече гледам филми и научавам за прикрити престъпници, толкова повече се вбесявам. Не за друго, а защото гнусният антисемитизъм е още жив и заради него хората с увреждания не можем да водим нормален живот! Ние нямаме истински организации, които да ни бранят правата и не ми говорете за биология! Не опира до биология, а до гнусните нацистки живи идеи, заради които не ни третират като хора, а всички виждат в нас само чудовища и гнусни същества!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Anne написа:

Дано най - сетне да вземе да изригне скапаният Йелоустоун, барем ни спаси от лудите американци, дето толкова откачиха срещу Русия и Китай, че пуснаха биологичното си терористично оръжие и реват, че всеки им се меси в изборите! Писна ми да слушам за скапаните им фалшифицирани "честни" избори! Писна ми от тъпите им оръжия! Няма ли Китай да вземе някакви мерки срещу тези психопати? Заради тях останахме без Хелоуин, а сега сигурно и коледно - новогодишни празници няма да има! Дойде ми до гуша вече! От октомври не съм излизала навън, не съм ходила на разходка до стадиона, изпуснах да снимам есента и да се разхождам, облечена елегантно с хубави дрешки, баретка и шал. Американците навсякъде се намесиха, даже в природата, и явно няма да имаме нормална зима  и сняг.................. Дойде ми до гуша от сбърканата реалност................ А времето си лети.................... Човек не е вечно млад....................... Яд ме е, много ме е яд, защото това не трябваше да се случва, дотук не трябваше да се стига, Русия и Китай трябваше отдавна да унищожат гнусните САЩ, които са дали убежище на толкова много нацистки военнопрестъпници и, гаврейки се с жертвите и техните близки, се "извиняват" с десетилетия закъснение................. Днес филмът за Клаус Барби пак ме ядоса....................... Най - много ме ядосва фактът, че не им е върнато тъпкано за зверското убийство на Че Гевара................... Ще ми се да хванат техен важен агент и така да го измъчват и убият, че целият свят да разбере, че шега със руснаците и китайците не бива! И не само това, да се страхуват, да се страхуват от късни отмъщения за техните престъпления, да живеят в страх и ужас!

И въпреки тая пандемия пак организират изложба за гнусния долен антисемит Вагнер!

Писна ми! Искам да живея в нормална страна, където психичноболните Вагнер и Нишце са забранени!  Искам да живея в нормален свят без оръжия и луди антисемити! Във свят без евгеника!

Да, колкото повече гледам филми и научавам за прикрити престъпници, толкова повече се вбесявам. Не за друго, а защото гнусният антисемитизъм е още жив и заради него хората с увреждания не можем да водим нормален живот! Ние нямаме истински организации, които да ни бранят правата и не ми говорете за биология! Не опира до биология, а до гнусните нацистки живи идеи, заради които не ни третират като хора, а всички виждат в нас само чудовища и гнусни същества!

Почна ли есето? Виж в коя тема пишеш.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя тая тема стана манджа с ггрозде :)

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой разбра ли АБПФК Кити-Анне за ко мрънка пак?

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.11.2020 г. в 15:44, Anne написа:

Не съм в настроение да ви пиша тъпи отговори, имам си достатъчно ядове къщи. Нашите подали документи за личен асистент, хубаво, само дето не ми ги показали и ми подправили подписа. Не стига това, а дори не се грижат истински за мен, уж майка ми е болна от коронавирус. А аз стоях две седмици мръсна заради тоя коронавирус, щото нямаше кой да ме изкъпе, понеже сама водата не мога да пускам,  а бойлера не го пипам, пък и е много нависоко. Няма кой да ме мие, а бюрото ми тъне в мръсотия.

Явно сестра ми наистина си е навила на пръста да ме изкара луда и да ме прати в лудница. Отвратена съм!

Уж са болни, но за мен откакто почна тоя вирус, не полагат грижи както преди. Че и крият документи от мен и ми подправят подписа!:angry22:

урааа една хубава новина бе

:clap:

на 2.11.2020 г. в 23:17, Сталин написа:

Каква тема да пусна? Колко често е нормално да се къпеш, без да пускаш теми навсякъде

Тема Как се пуска гореща вода

:lol6:

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Anne написа:

1. Дано най - сетне да вземе да изригне скапаният Йелоустоун, барем ни спаси от лудите американци, дето толкова откачиха срещу Русия и Китай, че пуснаха биологичното си терористично оръжие и реват, че всеки им се меси в изборите!

2. Няма ли Китай да вземе някакви мерки срещу тези психопати? Заради тях останахме без Хелоуин, а сега сигурно и коледно - новогодишни празници няма да има!

3. От октомври не съм излизала навън, не съм ходила на разходка до стадиона, изпуснах да снимам есента и да се разхождам, облечена елегантно с хубави дрешки, баретка и шал.

4. Американците навсякъде се намесиха, даже в природата, и явно няма да имаме нормална зима  и сняг..................

5. Човек не е вечно млад......................

6. Днес филмът за Клаус Барби пак ме ядоса......................

7. И въпреки тая пандемия пак организират изложба за гнусния долен антисемит Вагнер!

8. Във свят без евгеника!

9. Ние нямаме истински организации, които да ни бранят правата и не ми говорете за биология! Не опира до биология, а до гнусните нацистки живи идеи, заради които не ни третират като хора, а всички виждат в нас само чудовища и гнусни същества!

• Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе толкова противоречия в това мрънкане че нямам думи някой забеляза ли го? Най смешното е борим се против нацизма ама искаме министерство на любовта (Джордж Оруел "1984" "...най страшно беше Министерството на любовта то властваше над личния живот казваше кой къде да живее кой с кого да се жени..." Надявам се схванахте  иронията)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие се смеете, но май не ви пука от станалото във Виена и то до синагога. Заради такива истории Вагнер и всичко нацистко просто трябва да бъдат забранени!:angry22:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Месец измина ЛИС нанай за сметка на това пък АБПФК Кити-Анне някак си набута нацисти и в терора във Виена.. Те тва е талант :) А и не знаех че на музиката се правят изложби.. Цял ден има да се хиля :) Вагнер дори в Израел не е забранен нашата принцеса иска по света да е забраннен :)

преди 11 часа, haidukpikaso написа:

Тема Как се пуска гореща вода

Неее темата трябва да е: Как да наместим  нацистите във връзването на обувките? Или пък: Как се къпят риби Кои? Рибите Кои са знатни риби (за който не е разбрал иронията)

• Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, petie1 написа:

Месец измина ЛИС нанай за сметка на това пък АБПФК Кити-Анне някак си набута нацисти и в терора във Виена.. Те тва е талант :) А и не знаех че на музиката се правят изложби.. Цял ден има да се хиля :) Вагнер дори в Израел не е забранен нашата принцеса иска по света да е забраннен :)

Неее темата трябва да е: Как да наместим  нацистите във връзването на обувките? Или пък: Как се къпят риби Кои? Рибите Кои са знатни риби (за който не е разбрал иронията)

да не е почнала сама да си ги връзва па аз да съм изпуснала тойзи мумент

:min05:

• Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Благодаря" на всички политици и журналисти, които успешно психираха собствените ми родители със вируса и данните за смъртност, защото сега не се грижат за мен както трябва и ме третират като чумава! Няма кой да ми готви и чисти, налага се да стоя мръсна и гладна, за да ме "предпазели"!
Дори и при испанския грип хората не са откачали така!
Тоя вирус ще доведе дотам, че много хората с увреждания като мен, които разчитат на чужда помощ, ще бъдат оставени да измрат от глад, болести и мръсотия п о подобие на евреите в гетата от времето на Втората световна!
Когато всичко това свърши, ще искам съд и линч за всички журналисти и политици, докарали хората до лудост!:angry22:
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Anne написа:

Вие се смеете, но май не ви пука от станалото във Виена и то до синагога. Заради такива истории Вагнер и всичко нацистко просто трябва да бъдат забранени!:angry22:

Стига плямпа извън темата. Темата е създадена, защото ти я искаше. Щеше да доказваш, че си много добра в писането. Закъсняваш вече с един месец! Ако ще си хейтиш върви в някоя друга тема.

• Харесване 2
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Anne написа:

"Благодаря" на всички политици и журналисти, които успешно психираха собствените ми родители със вируса и данните за смъртност, защото сега не се грижат за мен както трябва и ме третират като чумава!

Ауу, ами сега? Да не се наложи да си чистиш, готвиш и да се къпеш сама? Какви хора са твоите родители да те оставят да се оправяш сама на 36 години. Шокирана съм

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много смешно, няма що! Те съвсем са се психирали от новините и смъртоносната статистика, и двамата с баща ми са се затворили от седмици в спалнята, там само ядат, спят и гледат телевизия, майка ми вече не стои в кухнята много, готви малко, ядат и пак изчезват, телевизора там не е пускан, бюрото в стаята ми не беше чистено от мръсните сиви валма прах, майка ми не носи чистите ми дрехи в стаята, трудно се навива да ме къпе, все си слага маска илиси вдига дрехат на лицето, а мен ме третира като чумава.

Майка ми е човек с лабилна психика, само за смърт говори, само тъпите новини гледа и на всичко вярва. Дори не излиза навън, само баща ми. Въобще не е същият човек, много здраво се е психирала.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Anne написа:

Майка ми е човек с лабилна психика, само за смърт говори, само тъпите новини гледа и на всичко вярва.

И ти, за разнообразие, само за умрели говориш.

• Харесване 1
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Много смешно, няма що! Те съвсем са се психирали от новините и смъртоносната статистика, и двамата с баща ми са се затворили от седмици в спалнята, там само ядат, спят и гледат телевизия, майка ми вече не стои в кухнята много, готви малко, ядат и пак изчезват, телевизора там не е пускан, бюрото в стаята ми не беше чистено от мръсните сиви валма прах, майка ми не носи чистите ми дрехи в стаята, трудно се навива да ме къпе, все си слага маска илиси вдига дрехат на лицето, а мен ме третира като чумава.

Майка ми е човек с лабилна психика, само за смърт говори, само тъпите новини гледа и на всичко вярва. Дори не излиза навън, само баща ми. Въобще не е същият човек, много здраво се е психирала.

Как можеш да пишеш такива неща за майка си? Най малкото трябва да си и благодарна, че от години ти играе обслужващ персонал. Вместо да и помогнеш с нещо, след като си жена с 2 крака и 2 ръце, нещо за което някои само могат да мечтаят, ти я оплюваш, че не те обслужвала. 

• Харесване 1
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, haidukpikaso написа:

да не е почнала сама да си ги връзва па аз да съм изпуснала тойзи мумент

:min05:

Ами не е ама ми стана интересно как ще намести нацистите в тема за връзване на връзките на обувките?

преди 3 часа, Myanmar написа:

Стига плямпа извън темата. Темата е създадена, защото ти я искаше. Щеше да доказваш, че си много добра в писането. Закъсняваш вече с един месец! Ако ще си хейтиш върви в някоя друга тема.

Ти освен хейт друго да си виждал от нея?

преди 15 минути, Сталин написа:

Как можеш да пишеш такива неща за майка си? Най малкото трябва да си и благодарна, че от години ти играе обслужващ персонал. Вместо да и помогнеш с нещо, след като си жена с 2 крака и 2 ръце, нещо за което някои само могат да мечтаят, ти я оплюваш, че не те обслужвала. 

Какво? Умната и надарената не може да си почисти праха? :shock11:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, petie1 написа:

Ти освен хейт друго да си виждал от нея?

Сапуненият мехур в който живее от години, ще се спука всеки момент. И тогава ще се запознае с реалния живот

преди 7 минути, petie1 написа:

Умната и надарената

Видя се колко е такава

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Сталин написа:

Сапуненият мехур в който живее от години, ще се спука всеки момент. И тогава ще се запознае с реалния живот

Живот озъбен като свирепо куче... Никола Вапцаров :)

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Сталин написа:

като в завод?!? 

Да, нали в една друга тема ви казах че съм чел много за разлика от нашата знатна риба Кои

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • ostavime заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване