Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тема за ЛИС на Анне

Препоръчан отговор

преди 4 минути, petie1 написа:

Да, нали в една друга тема ви казах че съм чел много за разлика от нашата знатна риба Кои

ако мислиш, че ще разбере? 

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте създавам тази тема като задание на литературно интерлитературно интерпретативно съчинение за @Anne Темата е: образът на майка България в стиховорението "Обесването на Васил Левски"

Ти си някакво медицинско чудо. Един куп биологични отклонения, пречещи ти да вършиш, каквото и да е, но нито едно, което да не ти позволи да пишеш глупости в интернет. 

Тогава върви на улицата и се самопредлагай. Сложи си една табела. Начална цена 5 лв.

Публикувани изображения

преди 4 минути, Сталин написа:

ако мислиш, че ще разбере? 

Е темата е за литература макар че стана шарената черга на АБПФК Кити-Анне

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Е темата е за литература макар че стана шарената черга на АБПФК Кити-Анне

Добра си е темата. Само ББ, гоблени и манджи сме пропуснали, но има време

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Сталин написа:

Че принцесата е с аватар на Боко та не сме го пропуснали... И манджите подкарахме само гоблени няма

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, petie1 написа:

Че принцесата е с аватар на Боко та не сме го пропуснали... И манджите подкарахме само гоблени няма

Тя му е прикрита фенка. 

Къде са манджите, че много се интересувам? 

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя му е прикрита фенка. 

Е нали принцесата вика че нема ко да яде та кат ннищо Хайдукпикасо ще й постне някоя манджа та да я нахрани

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Anne написа:
"Благодаря" на всички политици и журналисти, които успешно психираха собствените ми родители със вируса и данните за смъртност, защото сега не се грижат за мен както трябва и ме третират като чумава! Няма кой да ми готви и чисти, налага се да стоя мръсна и гладна, за да ме "предпазели"!
Дори и при испанския грип хората не са откачали така!
Тоя вирус ще доведе дотам, че много хората с увреждания като мен, които разчитат на чужда помощ, ще бъдат оставени да измрат от глад, болести и мръсотия п о подобие на евреите в гетата от времето на Втората световна!
Когато всичко това свърши, ще искам съд и линч за всички журналисти и политици, докарали хората до лудост!:angry22:

Пусни обява в интернет. Търся си роб. Господарка си търси роб. Украси малко със садо мазо снимки и готово. Може и една снимка да пуснеш с камшик.

• Харесване 1
  • Ядосано 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Е нали принцесата вика че нема ко да яде та кат ннищо Хайдукпикасо ще й постне някоя манджа та да я нахрани

нашата беше писала, че е анорексичка. 

Какъв глад? 

преди 1 минута, acnekt написа:

Пусни обява в интернет. Търся си роб. Господарка си търси роб.

Пускаме, пак не искат. Баси живота

преди 5 минути, acnekt написа:

Може и една снимка да пуснеш с камшик.

Не го причинявай на бъдещите кандидати. 

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Сталин написа:

Какъв глад? 

Отде да знам? Последните два три поста говори за глад и чума

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Отде да знам? Последните два три поста гивори за глад и чума

е не и мият карантиите, нормално. Единствената ръка провирала си път надолу, е на майка и. Ирония. Тук е нормално да се откачи вече. 

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, acnekt написа:

Анчето ще помогне ли?  @Anne???

Тя на себе си не може да помогне, ти чакаш на друг.

• Еха 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Сталин написа:

е не и мият карантиите, нормално. Единствената ръка провирала си път надолу, е на майка и. Ирония. Тук е нормално да се откачи вече. 

Аа това не искам да си го представям :(

преди 8 минути, Myanmar написа:

Тя на никой не помага

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Аа това не искам да си го представям :(

Щом си създал тема, нямаш избор. Моли се да не качва снимки, каквито аз имах "удоволствието" да гледам

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Сталин написа:

Щом си създал тема, нямаш избор. Моли се да не качва снимки, каквито аз имах "удоволствието" да гледам

Викаш трудно е да бъдеш Бог а?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

току-що, petie1 написа:

За нея не, глупавите дето се гърчим по 8/12ч.да го мислим

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нея не, глупавите дето се гърчим по 8/12ч.да го мислим

Вярно бре така е

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а, бе в тая тема да не са само вампири. Всички пишат след 21.00,когато навсякъде е тъмно. Слагам чесън за аватар. Еб@си

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Anne написа:
"Благодаря" на всички политици и журналисти, които успешно психираха собствените ми родители със вируса и данните за смъртност, защото сега не се грижат за мен както трябва и ме третират като чумава! Няма кой да ми готви и чисти, налага се да стоя мръсна и гладна, за да ме "предпазели"!
Дори и при испанския грип хората не са откачали така!
Тоя вирус ще доведе дотам, че много хората с увреждания като мен, които разчитат на чужда помощ, ще бъдат оставени да измрат от глад, болести и мръсотия п о подобие на евреите в гетата от времето на Втората световна!
Когато всичко това свърши, ще искам съд и линч за всички журналисти и политици, докарали хората до лудост!:angry22:

баси верно ли туй де ни го разправяш, че и глад па сега

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

Недей така сега от 81кг ще стане 80 кг

• Еха 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Сталин написа:

а, бе в тая тема да не са само вампири. Всички пишат след 21.00,когато навсякъде е тъмно. Слагам чесън за аватар. Еб@си

Грешиш, тази тема е за https://bg.wikipedia.org/wiki/Караконджул

1822301561.jpg

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Сталин написа:

пупу да доди и миро20 ли аууууу

Тя му е прикрита фенка. 

у раздел Кулинар дето аз Хайдучката съм го завзела хахаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

снимки ли пускала снимки ли верно ли

преди 1 час, petie1 написа:

Богиня берковска

айде поздравче

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

Вярно е, да! Скапаните журналисти със всекидневните им репортажи за чумата на 21 век, статистиките - стъкмистики и "яко ще се мре", съвсем са стреснали майка ми и са я докарали до състояние на пълна изолация, уж за мое добро, но всъщност съвсем не е същият човек вече. Да, болна беше, но не е била в интензивно, нито е в ковчег..............Но, за нещастие, е голяма фенка на "Нова", гледа новините и всичките предавания, където темата е само коронавирусът.  Преди готвеше, чистеше, беше спокоен и нормален човек, а сега е станала като наплашено сърна и мрази да излиза от спалнята. А аз не мога да карам на фотосинтеза, някой трябва да готви и чисти. Майка ми така се е психирала и се държи така, сякаш сме в апокалипсис. Дори любимите си растения не ги наглежда и май скоро ще измрат, ако не видят вода. Направо не знам какво да я правя. И тя, и баща ми са се самозатворили в спалнята.

После да не съм бясна..............Че то и при испанския грип не са психирали така хората. Аз не гледам новини и не вярвам на всичко, казано по телевизията. Гледам си документалните филми, търся си хубави филми в тубата, а в момента се чудя на малоумието на американците да избират между двама старци за президенти - единият е с тежка склероза и представи своята внучка като покойния си син............

Психическото ми здраве ми е по - важно от пропагандната помия в момента. Очаквам едва ли не скоро с минорен тон журналистите да съобщят че българите сме само 1 000 000. Както лесно се манипулират и хвърлят цифри, както говорят само за американското биологично оръжие и не се споменават никакви други вируси и болести..............

Да си избират слеротика Байдън и да почват със войните. Русия, Китай, Иран и Северна Корея просто ще погребат САЩ, помнете ми думата! А стане ли това, после е въпрос на време истината за биологичното оръжие, произведено в САЩ, да лъсне. Нямам търпение да настъпи краят на световните терористи.

Но, ако зависеше от мен, лично бих разстреляла журналистите, дето всяват паника в обществото, и не ми пука, че имат деца и семейства. Те не са божи крави. Като са избрали да се занимават със гнусна пропаганда, да си носят последствията. И да внимават много със злорадството срещу Корнелия Нинова, че тъпкано ще им се върне! Да не вземат те да се окажат в ковчези, да ги видим тогава! Мръсни Гьобелсви слуги! Побъркаха майка ми от страх!:angry22:

• Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • ostavime заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване