Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам да знам дали има някой друг, който да му се е случвало това и как мога да го поправя. Кода е еднакъв. 

image.png.1d76b9572cc70c96cc1720b5d69fe0f0.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Joss Bomon написа:

Пробвай с друг браузер и виж да не си сменил езика при попълване на кода и паролата.

То са само цифри, какво общо има езикът :D 

Не виждам да имаш реклами на прозореца. Ако имаш ад блокър го изключи в повечето случаи те блокират и много други неща и пречат на нормалната работа на сайтовете. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имат си някакъв проблем мамуните, наскоро си дадох акаунта на мой приятел понеже не можеше нито да се логне, нито възстанови парола, нито да се регистрира, някакви грешки нещо дава. Абе явно са надоизживяване и тези.
Бягай в IPtorrents там има всичко, също rarbg е много добър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Kalin Karaboychev написа:

То са само цифри, какво общо има езикът :D 

Не виждам да имаш реклами на прозореца. Ако имаш ад блокър го изключи в повечето случаи те блокират и много други неща и пречат на нормалната работа на сайтовете. 

Мерси, но сега го изклучих и пак не ми дава, претърсих във други сайтове и има още хора със този проблем. 

преди 47 минути, Bubbles написа:

Имат си някакъв проблем мамуните, наскоро си дадох акаунта на мой приятел понеже не можеше нито да се логне, нито възстанови парола, нито да се регистрира, някакви грешки нещо дава. Абе явно са надоизживяване и тези.
Бягай в IPtorrents там има всичко, също rarbg е много добър.

Мерси, но IPtorrents не ми дава да се регистрирам, трябва да платя, и във rarbg няма го Counter Strike 1.6 който аз търся, имаш ли още някакви страници за torrents?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Desislav Peev написа:

Мерси, но сега го изклучих и пак не ми дава, претърсих във други сайтове и има още хора със този проблем. 

Мерси, но IPtorrents не ми дава да се регистрирам, трябва да платя, и във rarbg няма го Counter Strike 1.6 който аз търся, имаш ли още някакви страници за torrents?

Дай меил на ЛС да те поканя в IPtorrents

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Bubbles написа:

Абе явно са надоизживяване и тези.

Тези, както и мехурчетата на бирите са вечни!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, JKirilov написа:

Тези, както и мехурчетата на бирите са вечни!

Може, ама нещо активността им доста е паднала.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Desislav Peev написа:

Counter Strike 1.6 който аз търся...

Провери в другата Замунда...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Proshark написа:

Провери в другата Замунда...

Коя е другата Замунда??

преди 18 часа, П.Петров написа:

и в Арената

Дай ми линк плс!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Desislav Peev написа:

Коя е другата Замунда??

zamunda .net    

zelka . org

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Desislav Peev написа:

Коя е другата Замунда??

Zelka

Редактирано от Proshark (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със зелката няма проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване