Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем Splinter Cell Blacklist CRASH

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с тази игра на компютъра инсталирах я в началото тръгана добре без грешки и след това започна да ми прави внезапни сривове ими изписва това съобщение .

Без име.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Източник на играта? Имам нещо предвид с този въпрос.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, hudyr написа:

Източник на играта? Имам нещо предвид с този въпрос.

Защо питаш като знаеш отговора ми е интересно? И аз навремето съм я играл малко от същия или подобен източник(естествено) и съм нямал проблем със забиване никога.

Крака или антивирусната вероятно прави номера. Може и двете в комбинация. Може и скапан драйвър на видеокарта да е проблемът.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, цър-вул написа:

Да не би някой ъпдейт на Windows да създава този проблем? Виж когато са започнали проблемите има ли ъпдейти.

какви ъпдейти аз съм на 7 цата про 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа че при инсталацията ми дава тази грешка но аз давам игнорирай това ми излиза около 50 пъти докато инсталира но въпреки това успях да стартирам играта и до средата си работеше съвсем нормално 

Без име1.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, цър-вул написа:

Изтегли си отново играта!

Друг релийз ако има в друг банан по-добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване