Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Някой има ли опит с тези колони KEF LS50W 1

Препоръчан отговор

Хей :). В момента старата версия KEF LS50W1 са навсякъде на промоция и се залислям да ги вьрма. Някой има ли опит с тези колони?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Някой има ли опит с тези колони KEF LS50W 1

Хмммм ходих и ги слушах .... старите не са толкова готини като новите.... има поне няколко свята разлика между тях.... чух и пасивните с отделен усилвател. Мисля, че е по гъвкаво с усилвател, колони и стриимър, понеже след 5години електрониката ще е остаряла, а колконите. Иха жевеели по дълго, така мога да сменя само стриимъра.

3 опции

bluesound powernode 2i + kef ls 50 meta

bluesound node 2i + Marantz pm8006 + kef ls 50 meta

Ls 50 meta wireless 2

кой какво мисли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз държа на качеството и съм против

преди 25 минути, Cecile Rosefsky написа:

wireless

!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разлика в качеството много няма :). Всичко е до удобство. Аз мисл, че wireless 2 е най добрият избор. Всичко останало е много сложно, много голямо .... някак си е прекалено много.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, JKirilov написа:

Разни хора, разни идеали!

Виж едни хубави слушалки и не се нервирай повече. ;)

🤣😂😆🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушал съм тези КЕФчета LS50 в един приятел няколко пъти. Какво да кажа - не са лоши колонките, но не е моят звук. Малеят ми, звукът няма необходимата динамика и мащаб, на които съм свикнал. Това въобще не означава, че са лоши. Обаче и ниските честоти честно казано не  ми харесват.Общо взето не ме слушайте, защото съм привикнал към звука на съвсем друг тип колони - големи сандъци с 12 инчова "джапанка" отпред и 15 инчова пасивна "джапанка" отзад. Средно и високочестотният говорители са в хорни. Става дума за Klipsch Heritage Forte III.

А приятелят ми премести КЕФчетата в хола и ги върза през усилвател към телевизора, като ги "подпря" откъм ниските честоти със събуфер. За стереосистемата си взе Tannoy Glenair - още по-големи сандъци и от моите.

Примерни снимки:

Клипш Форте III:

spacer.png

Таной Гленеър:

spacer.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава възниква интересния въпрос - защо, след като нищо не разбираш, се набутваш в едни хиляди левове? За да смаеш комшийката или за Инстаграм?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване