Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам инсталиран вайбър на лаптопа, но не виждам входящите и изходящи обаждания, както ги виждам на телефона. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това как да го разбирам - Няма предупреждение(звънене) при повикване или просто като някой звъни или се говори с него нещата се случват по различен начин?
За каква операциона система говорим?

Принципно от от едно известно време наблюдавам сериозно забавяне на услугите на Viber, често мисли дълго преди да изпрати съобщение, обикновено на компютъра получавам съобшенията с 10+ секунди по-рано отколкото на телефона, понякога пък е обратното...
...абе явно си имат някакви проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато отворя телефона на обаждания виждам, че с лицето Х съм говорила вчера и т.н,а на лаптопа не виждам говорила ли съм с някого и кога. 

Операционната система е уин 8.1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ви е включена синхронизацията.

Опитайте показаното на видеото, ако не се получи, просто преинсталирайте програмата на компютъра и когато се свържете тя сама ще ви попита дали искате синхронизация на истоярията на разговорите ви, дайте съгласие и изчакайте. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Синхронизиран е. Когато пращам съобщение от телефона, излиза и на лаптопа. Когато звънна на приятел, никъде не ми излиза на лаптопа, че съм звънила.       

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момент сега, ако става въпрос само за случаите в които вие сте звъняли вайбър просто не показва информация за това действие на версията за компютър(поне при мен е така).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Bubbles написа:

Не ви е включена синхронизацията.

Опитайте показаното на видеото, ако не се получи, просто преинсталирайте програмата на компютъра и когато се свържете тя сама ще ви попита дали искате синхронизация на истоярията на разговорите ви, дайте съгласие и изчакайте. :)

Тоз джумоли на Румънски или Унгарски май, нищо не му се разбира!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вайбър за Windows е съвсем различно и орязано приложение. В него се виждат само разговорите, които сте провели във Вашия случай от лаптопа. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Синхронизиран е. Когато пращам съобщение от телефона, излиза и на лаптопа. Когато звънна на приятел, никъде не ми излиза на лаптопа, че съм звънила.

От „синхронизирано” до „синхронизирано” има разлика.
Много често, при различни услуги (VoIP, Facebook, форуми …) ми се получава - прочел съм дадено съобщение на едното устройство, а на,другото - стои „непрочетено”.
Няма синхронизация на активността!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване