Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какъв мъж предпочита българската жена? Богат или Интелигентен?

Какъв мъж предпочита българската жена? Богат или Интелигентен?  

18 гласували потребители

1. 1. Какъв мъж предпочита българската жена? Богат или Интелигентен?

• Богат
    • Интелигентен

Препоръчан отговор

преди 50 минути, iBonev написа:

От моите наблюдения ще заложа, че българската жена предпочита богат мъж, защото ще бъде напълно обезпечена, глезена и няма нужда да работи.

Българката ще предпочете мъж който майка ѝ одобри. ;) По традиция е така, но има бащи които глезят дъщерите си. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 121
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Всички богати и интелигентни мъже вече се омъжиха за други богати и интелигентни мъже, така че българската жена взема това което има под ръка преди и то да е свършило.

не търсете логика при жените.... мойта има една приятелка.... начи като шофира....слезеш ли требе целуваш земята.... веднъж прави една страшна маневра.... ,,ама човека е с предимст

Всяка Жена предпочита Мъж , който се докосва най-близо до нейният идеал за интимна половинка. Ако би имала Избор , разбира се .. Притисната от Условия ще избира според приоритетите и дефицит

Публикувани изображения

преди 8 минути, дpъндю написа:

жената да предпочита богатия е инстинкт, а не самоцел

За някои може и да е цел в живота. Все пак разни хора, разни идеали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, iBonev написа:

За да съм максимално обективен ще кажа, че изказването ми е на база само и единствено от женското обкръжение около мен.

Слава богу приятелското обкръжение всеки сам си го избира, от което разбирам, че вашето си го харесвате . / работната среда я изключих по логически път/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Българката ще предпочете мъж който майка ѝ одобри

да не забрайм, че майкътъ също е жена

преди 1 минута, iBonev написа:

За някои може и да е цел в живота. Все пак разни хора, разни идеали.

да бе, то щот при мъжете ней така 
а, питай бат Боку що крадне

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, дpъндю написа:

дори при животните

Дънди .... не при всички .... Само при хищниците. ;) При другите е по-различно, било то да ги защити от хищника или отвлече вниманието, за да може да не станат децата им плячка. ;) 

Не прилагай животинското подобие на човек. В основата е да има благоприятни условия децата им да живеят по-добре от прародителите им. ;) В това отношение види ли българката, че мъжо ѝ не полага усилия по отношение на децата им го разкарва, а друг е въпроса дали ще допусне друг вече до нея. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не прилагай животинското подобие на човек

ней подобие
човека е животно на върха на хранителната верига и силните животни се явяват богаташите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дpъндю написа:

да не забрайм, че майкътъ също е жена

Ти пъ ... повярва на оня кинтъ и двадесет от Парииииж .... :) 

Дъ тъ и про манге ... до фчеръ се жалвъше от мецанъ, а сегинкъ ... на Наполеон ке ше прафиш ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, iИ.дИоNд.Ni написа:

... до фчеръ се жалвъше от мецанъ

ами тая заран пак белих картоф, та неска пак съ жалвам
ама никой не мъ чува...баси

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дpъндю написа:

човека е животно на върха на хранителната верига и силните животни се явяват богаташите

Ке те фодя фо нейде и къ те схруска Тигъръ ил Лъвъ ке пропееш "Соле мио, ля шатъ ми кънтъри ... :)

п.п. Определено някои животни се научиха да утлепват чуекъ независимо, че носи пушкЪ ... :)  

току-що, дpъндю написа:

ами тая заран пак белих картоф, та неска пак съ жалвам
ама никой не мъ чува...баси

Видиш ли мъ ... я още не съм извъдил калтофите ... :) Тъй е Дънди къ купувате калтофи, а не свинску ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За жената всички мъже са интелигентни. :biggrin: Изборът, който всъщност даваш, е между мъж и богат мъж.

Все едно да ти дадат да избираш между чиния или чиния с манджа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Уиш... написа:

Слава богу приятелското обкръжение всеки сам си го избира, от което разбирам, че вашето си го харесвате . / работната среда я изключих по логически път/

Да, прав сте, че приятелите човек сам избира, но въпреки съзнателния избор, в живота му се появяват и случайни хора или пък има някакъв контакт с други на база просто познати, съседи, момичето от кварталния магазин, и т. н.. Не разбирайте нищо за мен. Това каква е средата не пречи на някои хора да парадират какви наклонности имат или какво търсят в едни партньор или богатството за сметка на друго. Не сте длъжен да се съгласявате с мен или да ме оборвате в друго.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дpъндю написа:

и защо само българската жена?
дори при животните, женските избират силните, които до голяма степен гарантират оцеляване на вида

Ти сигурно си мноооого силен.  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Ти сигурно си мноооого силен.  :)

ней ве
ку бех ногу силен, щех да има двайсгодишно гадже, а не да ми се мотае мецата с тиганя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дpъндю написа:

ней ве
ку бех ногу силен, щех да има двайсгодишно гадже, а не да ми се мотае мецата с тиганя

Нема логика в тва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Belhor написа:

Нема логика в тва.

да ве
няма логика ...дръшки
има ли некой дъртак, дето да не иска нещо крехко
шъ ги порим кът риби

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, iBonev написа:

Да, прав сте, че приятелите човек сам избира, но въпреки съзнателния избор, в живота му се появяват и случайни хора или пък има някакъв контакт с други на база просто познати, съседи, момичето от кварталния магазин, и т. н.. Не разбирайте нищо за мен. Това каква е средата не пречи на някои хора да парадират какви наклонности имат или какво търсят в едни партньор или богатството за сметка на друго. Не сте длъжен да се съгласявате с мен или да ме оборвате в друго.

Да вие оборвам... не ми е минавало през ума дори. :D  На база случайни хора и  контакти вие тръгнахте с генералните заключение.. 

Приятен спам на останалите.

пп Темата лъха на комплексарщина, момчета  вземете се в ръце.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дpъндю написа:

да ве
няма логика ...дръшки
има ли некой дъртак, дето да не иска нещо крехко
шъ ги порим кът риби

Темата не е кво иска некой дъртак. Аз имах предвид че няма природна логика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Темата не е кво иска некой дъртак. Аз имах предвид че няма природна логика.

логиката че богатия мъж, може да е опора на всяка жена ли не разбираш?
има ли жена, която да не иска сигурност за поколението
мислиш ли че един  интелигентан бездомник може да е опора на некоя жена?
доста пресилено го казвам...за да ме разбереш
начи във всяко стадо си има силни и слаби, аз съм от слабаците...тъй де, не всяка жена е щастлива

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дpъндю написа:

логиката че богатия мъж, може да е опора на всяка жена ли не разбираш?
има ли жена, която да не иска сигурност за поколението
мислиш ли че един  интелигентан бездомник може да е опора на некоя жена?
доста пресилено го казвам...за да ме разбереш
начи във всяко стадо си има силни и слаби, аз съм от слабаците...тъй де, не всяка жена е щастлива

Ти изкара жените по- прости отколкото са в действителност. Вярно че има и ултрапрости, но няма как да не се досещат, че Може и Не може били братя. Демек, богатия мъж може да бъде, ама може и да Не бъде... опора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Belhor написа:

Ти изкара жените по- прости отколкото са в действителност

казах, че тва дето съм го написал е доста пресилено... за да разбереш какво  искам да кажа
а че има кифли, това никой не може да го оспори, но те не са представителна извадка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и умни жени а не само прости, които са достатъчно възпитани и интелигентни и въпреки всичко избират да бъдат с мъже доста под тяхното ниво.

Всеки би могъл да си направи сам някои изводи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, grizly написа:

Има и умни жени а не само прости, които са достатъчно възпитани и интелигентни и въпреки всичко избират да бъдат с мъже доста под тяхното ниво.

те твай 
описа ми семейството
дубре че мойта меца не чете тука

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как викат жените на

Дебел и богат мъж, те викат така, меченцето ми, сладко, пухкаво,  а на дебел и беден мъж, бегай от тука сви..НЬ.О мръсн.(А). Имам приятел.

Тру стори.

200.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване