Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какъв мъж предпочита българската жена? Богат или Интелигентен?

18 гласували потребители

1. 1. Какъв мъж предпочита българската жена? Богат или Интелигентен?

• Богат
    • Интелигентен

Препоръчан отговор

На днешно време като ги гледам...Нема значение какъв е...млад, стар...пари да има, и особено ако е по-възрастен, да си наляга парцалите и да си трае! :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hristo52 написа:

и особено ако е по-възрастен, да си наляга парцалите и да си трае! :giggle1:

Катрин Зита-Джоунс и Майкъл Дъглас – завръщане от ада | Момичетата от града

:) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не търсете логика при жените....

мойта има една приятелка....

начи като шофира....слезеш ли требе целуваш земята....

веднъж прави една страшна маневра....

,,ама човека е с предимство,ще ни изхака ма!!!"

отговора беше:

,,е...нали вижда че съм жена"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, _nib_ написа:

не търсете логика при жените....

Това е до момента в който не я подхвана аз. ;) 

Навремето, след едно парти, жената на един колега шофира (развозва ни) , а аз от дясно мотън до козирката.

Тя - сега това ли да направя, а аз даааа, после тука на дясно ли ... аз дааааа и т.н. стигаме кръщовище и пита, а сега да карам ли ... аз дааааа ... минаваме същото и тя - ама бе на червено ... аз = минахме продължавай ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Това е до момента в който не я подхвана аз. ;) 

Навремето, след едно парти, жената на един колега шофира (развозва ни) , а аз от дясно мотън до козирката.

Тя - сега това ли да направя, а аз даааа, после тука на дясно ли ... аз дааааа и т.н. стигаме кръщовище и пита, а сега да карам ли ... аз дааааа ... минаваме същото и тя - ама бе на червено ... аз = минахме продължавай ... :) 

абе....не знам....

черепната им кутия им е непотребна нещо....глъвътъ де..

трета гърда ли да имаха на нейно място...

щеше да е весело....

мачкаш двете....цицаш третата

И така, докато очакват Прекрасния принц,този тъп рекламен образ,който поражда единствено разочаровани,озлобени жени или бъдещи стари моми,един не до толкова съвършен мъж може спокойно да ги направи щастливи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, _nib_ написа:

трета гърда ли да имаха на нейно място...

Ко да ти скажувам .... не съм цицоман. Я доволно съм сукал от майка си. ;) 

За мен е по-важно кът и кажеш нещо да не достига другото ухо да чува друго. :) 

Тъ ... хм ... за това и се требе да и говориш на уше, а не на целослушание ... демек на едноту ухо ... че къ има други май ке чуе другия, а не тебе... ;) 

п.п. Много хора обичат кучките, че лесно се дресират, докато аз обичам котките = лесно се възпитават. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Богат, а богатите хора са интелигентни с което са успяли в бизнес и станали богати в последствие. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Ко да ти скажувам .... не съм цицоман. Я доволно съм сукал от майка си. ;) 

За мен е по-важно кът и кажеш нещо да не достига другото ухо да чува друго. :) 

Тъ ... хм ... за това и се требе да и говориш на уше, а не на целослушание ... демек на едноту ухо ... че къ има други май ке чуе другия, а не тебе... ;) 

п.п. Много хора обичат кучките, че лесно се дресират, докато аз обичам котките = лесно се възпитават. ;) 

ако говориш на едното....

требе да е запушено другото....

щот 99,99% са толку разсеяни....

и се оправдават с бръмбърите в глъвътъ....

ако и да ги пръскат с лак за коса

преди 11 минути, FusE написа:

Богат, а богатите хора са интелигентни с което са успяли в бизнес и станали богати в последствие. 

не е задължително...

аз познавам повече от другите богати.....

които са уцелили момента просто да се намърдат в една отворена бизнес ниша

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, дpъндю написа:

ней подобие
човека е животно на върха на хранителната верига и силните животни се явяват богаташите

С уточнение, че с ум а не физическа сила се постига. 

преди 7 минути, _nib_ написа:

не е задължително...

аз познавам повече от другите богати.....

които са уцелили момента просто да се намърдат в една отворена бизнес ниша

Отново е нужно да си достатъчно интелигентен за да уцелиш момента, да вярно че късмета е от значение, но да разчиташ на късмет единствено е несериозно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, _nib_ написа:

требе да е запушено другото....

щот 99,99% са толку разсеяни....

Цъ ... между ушите е мозгъ! ;) Той обръщъ внимание на едно нещо във всеки един момент. Което означава, че това което ѝ думаш да привлече вниманието и елиминира другото си ухо. ;) 

кО да ти скажувам ... жената е големо дете ... не и ли привлечеш вниманието ... чува други неща които са и в мозг и ако има и друг, то въпросния мое да я разсее ... ;) Теоретично гласът ти до другото ухо закъснява и по-вероятно заобикаляйки мозгъ тя да чуе друго, а не какво си казал :) 

п.п. В повечето случаи е без значение какво и казваш, а по-важно е да ѝ "гъделичкаш" егото. ;)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе ше ми гъделичкате Вие, ... един френски ключ, размер XXXL м/у очите не искате ли?  

Има един виц: "Мъжете са, като парко места - хубавите заети, свободните само за инвалиди". ;) 

Много орязани опции в тази анкета, няма пък да гласувам! :( 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VeeeSeLa написа:

Въпроса е конкрентен  се търси конкретен отговор.Ако имаш други предпочитания например богат и интелигентен или беден и прост ,можеш да ги изразиш в поста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, VeeeSeLa написа:

Тя е за рязъни. ;) Или подрязъни или образорязъни. :) 

п.п. Нагласата е маркетинг за български жени. Дръж френския ключ под ръка докато си намериш брадва. :) Аз моята съм я научил да не убива, а само да привеждъ натрапника от невъжможностъ повече да върви. ;) На някои мъже главите им са устойчеви дори на френски ключ и се освестъ, а пожлеееее ... :) Ако пък главата му устои на брадвата, то явно го бива ... :) но вече ще е инвалид. ;) т.е. спокойно ще паркираш ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, FusE написа:

Това го пише в книгите, но в живота е малко по-различно.Имам приятели, които са забогатяли пък въобще не са интелигентни.Използвали са предимно сила и имат супер примитивно мислене, но притежават някаква вродена елементарна хитрост, нахалство и амбиция за изгода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Младата  жена трябва за...да!

2. Трябва да ражда, и да гледа децата.

3. Да готви и да се грижи за семейството.

4. И да слуша сръбска музика, оти иначе...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.11.2020 г. в 8:53, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не! Тя се интересува от дом в който тя да е домакинята! Един мъж не може да го възприеме, че бидейки с дадена жена не трябва да слуша майка си, а баща си. ;) Всяка българка, която е чула майка си е попаднала на мъж. Останалите ги сменят до момента в който осъзнаят, че не ще наследят нещо от родителите си. За същите в българската традиция си има дума - пачавра! 

Тц - в този случай не позна. Тая освен $$$ друго не я интересува, но както е казал народа всичко се връща. Въпреки, че има финансовата подкрепа на съпруга си тя дава пари на майка си и брат ти, защото COViD кризата ги удари. Или както е казал народа: Откъдето дошло - там отишло!

Поздрави!!!!

пс. Днес се срещнах с друга жена, която съвсем случайно се запознала с милионер (на нейните години) ама то не било за парите, а за тръпката и екшъна.

Оффф НАЗДРАВЕ хора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.11.2020 г. в 1:49, Ъндъртейкър написа:

даже оная Даяна ли каква беше, не и се чукало.

Хубава, ама проста и меркантилна.Не и се чукало.....Сърбат я гащите яко, как се хвърля на вратът на общинския съветник-фокусник, при положение, че човека си има годеница от седем години.И то публично пред цяла България.Няма по-голямо унижение за една жена да бъде ,,втора цигулка,, нищо, че е по-хубава.Те любовниците винаги са по-хубави, но си остават любовници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да предложа моето виждане за кръговрата и метаморфозата,през която преминава почти всеки човешки живот. Разбира се,че всичко е строго индивидуално,но общо взето се получава нещо такова:

Не виждам смисъл в нищо.
Защо съществуваме ние?
Защо съществува всичко?
Каква е разликата между Нищо и Всичко?
В един момент мислиш, че нямаш нищо,
а всъщност имаш всичко..
Или изглежда, че имаш всичко, а осъзнаваш,
че нямаш всичко, или поне достатъчното.
А колко е достатъчното?
Терзаеш се за материално,
така и за нематериално.
Искаш да печелиш, да притежаваш.
Да споделяш и да получаваш.
Да запомниш и да забравиш.
И в един момент нищо вече няма смисъл.
Дали ще даваш или ще взимаш.
Защо го има всичко, но тъй е разпиляно.
Това, което искаш е далече.
И докато го гониш осъзнаваш,
че можеш и без него, че няма смисъл вече.
Тогава тръгваш пак,след нещо друго..
А ако ли не,
когато някой ден го стигнеш,
виждаш, че е различно
и че си загубил времето и всичко, затова нещо,
което си искал, но което се оказва,
че не е то, а е различно.
Е защо тогава вечно искаш, вечно търсиш, вечно гониш?
Нещо. Или някой.

пп ВСЕКИ избира как да нареди живота си и как да продължи съществуването си !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Богатството или интелигентността на мъжа са плюс в семейния живот само при добро разбиране и уважение в двойката. 

Ако ги няма и са свършили или са се намразили което не е рядко, тези качества се обръщат в минус за жената, която обикновено не е интелигентна или богата. 

Въпросът на анкетата не е толкова еднозначен при този начин на мислене. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 4.11.2020 г. в 21:26, Alon_zo написа:

Според мен богат.По-късно ще се обоснова в темата.

Не съм чела как си се обосновал, но леко подозирам в каква насока ще е. И ми е забавно, защото един немалък процент от мъжете на и около твоята възраст, са си самоповярвали, че са достатъчно интелигентни. А, дали е така?

Съответно, тъй като НЕ си богат, и никоя не ти връзва, по твоята логика, остава да си интелигентен, а гнусните меркантилни кучки не са способни да те оценят.

Но, истината е някъде по средата.

За Принципа, не за теб и защо не ти връзват. Недостатъчноинтелигентните дори да имат кинти, трябва пак да полагат усилие, защото при тях пък комплекса е, че не ги обичат заради тях самите, а заради мангизите. Така че, ако имаш кинти, спечелиш ги или придобиеш, е нужно малко самоусъвършенстване, за да избегнеш комплексарското...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Maleficient написа:

Не съм чела как си се обосновал, но леко подозирам в каква насока ще е. И ми е забавно, защото един немалък процент от мъжете на и около твоята възраст, са си самоповярвали, че са достатъчно интелигентни. А, дали е така?

Съответно, тъй като НЕ си богат, и никоя не ти връзва, по твоята логика, остава да си интелигентен, а гнусните меркантилни кучки не са способни да те оценят.

Но, истината е някъде по средата.

За Принципа, не за теб и защо не ти връзват. Недостатъчноинтелигентните дори да имат кинти, трябва пак да полагат усилие, защото при тях пък комплекса е, че не ги обичат заради тях самите, а заради мангизите. Така че, ако имаш кинти, спечелиш ги или придобиеш, е нужно малко самоусъвършенстване, за да избегнеш комплексарското...

Гузен негон бяга а...?   Темата беше по-скоро на майтап, колкото да се пораздвижи форума, от колкото да бъде някой дискредитиран или злепоставян.Ама щом си решила да разчепкаме темата сериозно.Ето обосновавам се: Веднага ще те закова. Същата анкета беше пусната и във Фермата. Всички мъже го потвърдиха, и всички жени с изключение на една.Тука анкетата също го потвърди. Ти самата също го потвърди преди известно време, когато беше жив BMW манияк светла му памет, как му се предлагаше многократно директно на тепсия като Гергьовско агне, там да отидеш да се наместиш у Домикана на паричките му да ги харчите заедно.Само, че си забравила да си погледнеш егн-то , че срока на годност отдавна ти е изтекъл.Нито можеш да му родиш дете, нито да му предложиш хубаво младо изпънато тяло.Май ти си тази, която си се самозабравила.Той няма да си остави парите на децата и майките им, ами баш  на някоя нашенска сополана.Всяка жаба трябва да си знае гьола, да не я настъпи вола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Alon_zo не си измисляй! Задачата на участниците във Фермата беше да отгатнат кой отговор има по-висок процент в реална анкета, проведена сред жени. 

Те като едни обикновени тъпунгери, раждани от мъже(очевидно, щом толкова плюят жените), бяха сигурни, че повечето жени са отговорили , че предпочитат богати. 

Но когато отвориха плика с отговора, се оказа, че 79% от жените са отговорили "интелигентен".

Единият даже щеше да се вкарва в печката ако не са познали, но не си изпълни заканата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване