Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди време си купих  iphone 5c всички точно но по едно време реших да го преинсталирам. Инсталирах си itunes вързах го с стабилен кабел и... не идифицирана кодна грешка забравих точните числа маи беше 0x нещо си. От тогава когато си включа телефона ми излиза да го свържа към i tunes за преинсталация но когато  почна да го преинсталирам отново същата грешка. Пробвах с различни кабели от различни компютри същото и с инструмент  с които да се измъкна от екрана които ми показва да го свържа към i tunes но се опитва да зареди и се изключва се едно телефона няма операционна система . 

моля за помощ 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай пак да си напишеш въпроса, малко по-грамотно, раздели изреченията и пиши по-разбираемо!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко сте казал, но ще опитаме общите мерки.

Приемаме задължителното условие, че сте собственик на телефона и си знаете iCloud данните и начинът за двуфакторна идентификация, ако е задействана такава. Ако тези неща не ги знаете, усилията са напразни и телефонът може да продадете за 10 лв за части.

Аз лично ползвам 3UTOOLS, http://www.3u.com Има много опции и процесът на инсталиране не е чак така скрит, като при iTUNES.

Ако телефонът не е дефектирал, просто трябва да го включите и да следвате процедурите в меню Flash & JB

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/bfi1604847772f.jpg

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/viu1604847886g.jpg

Няма да ви се получи от първия път. Трябва да свикнете с интерфейса, ако правите това за пръв път. Там всичко е описано и има разкошен хелп. Щом аз съм се оправял, повече от двеста пъти, значи всеки може.

Общо взето, програмата засича телефона и предлага за изтегляне на инсталационен пакет ТОЧНО за вашия модел. Аз лично избирам окончателна версия, бетите ги подминавам. Има режим Лесен. Има и Про. Избирам Про, понеже ми е по-удобен да следя какво става. Сетне от долу, обозначил съм с 2, на телефон, който ми дава грешки, избирам Anti-Recovery Flash. Той забърсва настройки и програми, възможно най-чист е, понеже отпадат евентуалните конфликти от кофти настройки.

(Внимание, не изчиства следи от регистрация, регистрацията НЕ е на телефона, а в базите на Епъл. Мнозина прохождащи опитват така да възобновят телефона като нов, но това при Епъл не работи. Тоест, това си е едно нулиране. Премахва всичко, и програми, и снимки, филми, записки. Програмите ще си възстановите от AppStore, но ако държите на останалото, трябва да изберете опция със запазване на данните, тя е първата Retain Users Data.)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.11.2020 г. в 17:06, Iztre6tel написа:

Приемаме задължителното условие, че сте собственик на телефона и си знаете iCloud данните и начинът за двуфакторна идентификация, ако е задействана такава. Ако тези неща не ги знаете, усилията са напразни и телефонът може да продадете за 10 лв за части.

Аз лично ползвам 3UTOOLS, http://www.3u.com Има много опции и процесът на инсталиране не е чак така скрит, като при iTUNES.

Ако телефонът не е дефектирал, просто трябва да го включите и да следвате процедурите в меню Flash & JB

Няма да ви се получи от първия път. Трябва да свикнете с интерфейса, ако правите това за пръв път. Там всичко е описано и има разкошен хелп. Щом аз съм се оправял, повече от двеста пъти, значи всеки може.

Общо взето, програмата засича телефона и предлага за изтегляне на инсталационен пакет ТОЧНО за вашия модел. Аз лично избирам окончателна версия, бетите ги подминавам. Има режим Лесен. Има и Про. Избирам Про, понеже ми е по-удобен да следя какво става. Сетне от долу, обозначил съм с 2, на телефон, който ми дава грешки, избирам Anti-Recovery Flash. Той забърсва настройки и програми, възможно най-чист е, понеже отпадат евентуалните конфликти от кофти настройки.

(Внимание, не изчиства следи от регистрация, регистрацията НЕ е на телефона, а в базите на Епъл. Мнозина прохождащи опитват така да възобновят телефона като нов, но това при Епъл не работи. Тоест, това си е едно нулиране. Премахва всичко, и програми, и снимки, филми, записки. Програмите ще си възстановите от AppStore, но ако държите на останалото, трябва да изберете опция със запазване на данните, тя е първата Retain Users Data.)

Благодаря ще пробвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

image.png.5bacaa651c266365a2923e4fa299c311.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво. Щом си започнал, ще стане. Както споменах, не от първия път.

Имал съм -1  грешка. Не знам кое точно помогна, затова ще ти кажа какво горе долу съм опитвал. Аз не съм спец, просто съм настоятелен и упорит. И работата става.

Вземам няколко кабела. С времето се износват и мъжките и гнездата на компа и телефона. Колкото по-нов и актуализиран комп, толкова по-добре. Имал съм случай неоригинален и проблемен кабел, да помогне в завързана ситуация.

Въоръжи се с търпение и не бързай. Опитай да помниш какво правиш и си създай ред. Никакъв алкохол. Веществата са противопоказни при тези занимания.

Опитвай с всеки кабел, при същите сегашни опции. Сетне пробвай, долу вляво да спреш автозареждането на iTunes.  И повтаряш с всеки кабел. Добре е, ако не стане, да връща една и съща грешка.

Ако не става, преинсталирай и iTunes, и 3UTools, последни версии. Не се доверявай на съвети с неподписани от епъл инсталационни пакети. Само което ти предлага 3UTools.

Можеш да опиташ с избрана опция на автоактивация. Опитай трите режима, пълно изчистване, със запазване на данните и тн. Трябва да опитваш. 

Ако няма положителен резултат, същото трябва да го направиш на друг компютър, при спряна антивирусна и огнена стена.

До три дни си готов, ако не е хардуерна ебавка. Например, възможно е тази грешка да е от прецакано захранване

(Грешка 1 или -1 Това може да означава хардуерен проблем с вашето устройство. Следвайте Отстраняване на проблеми със софтуера за сигурност и възстановете устройството си на различен добре познат компютър. Ако грешките продължават да съществуват на друг компютър, устройството може да се нуждае от сервиз.

Error-1 Baseband CPU/chip/baseband output of power supply is abnormal. Грешка-1 Изходът на захранването на CPU / чип / бейсбенд на бейсбенд е ненормален.)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Iztre6tel написа:

Браво. Щом си започнал, ще стане. Както споменах, не от първия път.

Имал съм -1  грешка. Не знам кое точно помогна, затова ще ти кажа какво горе долу съм опитвал. Аз не съм спец, просто съм настоятелен и упорит. И работата става.

Вземам няколко кабела. Въоръжи се с търпение и не бързай. Опитай да помниш какво правиш и си създай ред. Никакъв алкохол. Веществата са противопоказни при тези занимания.

Опитвай с всеки кабел, при същите сегашни опции. Сетне пробвай, долу вляво да спреш автозареждането на iTunes.  И повтаряш с всеки кабел. Добре е, ако не стане, да връща една и съща грешка.

Ако не става, преинсталирай и iTunes, и 3UTools, последни версии. Не се доверявай на съвети с неподписани от епъл инсталационни пакети. Само което ти предлага 3UTools.

Не си писал, точно кой режим избра, лесен или про. Там можеш да опиташ с избрана опция на автоактивация, тук твърдят, че помага. https://www.youtube.com/watch?v=Hc9PIP6kouI

Ако няма положителен резултат, същото трябва да го направиш на друг компютър, при спряна антивирусна и огнена стена.

До три дни си готов, ако не е хардуерна ебавка. Например, възможно е тази грешка да е от прецакано захранване

(Грешка 1 или -1 Това може да означава хардуерен проблем с вашето устройство. Следвайте Отстраняване на проблеми със софтуера за сигурност и възстановете устройството си на различен добре познат компютър. Ако грешките продължават да съществуват на друг компютър, устройството може да се нуждае от сервиз.

Error-1 Baseband CPU/chip/baseband output of power supply is abnormal. Грешка-1 Изходът на захранването на CPU / чип / бейсбенд на бейсбенд е ненормален.)

благодаря за помоща утре ако намеря време ще се позанимавам.

някои неща които смятам че е добре да кажа 

1. използвах лесен режим 

2. телефона не би трябвало да има хардуерен проблем защото се прецака по време на резтаврация преди това работеше но беше много бавен заради това го преинсталирах.

3. знам си apple iD то и паролата за него. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
публикувано (редактирано)

очевидно е проблем със хардуера

сичко над 20 пъти немисля че си заслужава ще си купя нов гледам ги за по 70 лева можеж да си намериш 

Редактирано от os experimentator (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване