Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Recycle Bin (помойка) - отцепени офтопици от Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3" и други теми

Препоръчан отговор

преди 1 минута, IvanKirov написа:

Магистър съм.

Ми като си магистър, на трола вика трол. Всички знаем кой е трола, само ти не. Пък си магистър

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Реджеп Иведик написа:

Ми като си магистър, на трола вика трол. Всички знаем кой е трола, само ти не. Пък си магистър

Трол е модерацията, която разваля не само теми, ами цели форуми. Инак е дума изгубила всякакво значение, като "патриот", "родолюбие" и "демокрация". Гумен кокал, както казва доц. Вацев. Трол казвате на който не е точно по твоя акъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Филипов, абе ти си бил оня плевенски дядка от http://forum.eshop.bg, който развали и него форум.

Още колко места за дискусия смяташ да осираш? На всеки се караш, за всичко се дървиш... Затова и вече няма кой да пише там!

Аз лично не съм дошъл тук да си говоря точно с теб! Говоря си по темата, никого не обиждам, и нямам намерение да се харесвам баш на истерици като теб!

И да си знаеш, че върна хиляди клиенти от скапания ви магазин! Никой не обича да му крещят. Наври си скапаните правила на едно тайно място!

п.с. Не можеш да ме изгониш и да искаш, просто нямаш тия познания. Реша ли ще пиша, не можеш да ме спреш!

Дори няма да си правя труда да се натискам в забавачница с истерична даскалица като теб!

п.с.2. Толкова ли си нямаш личен живот, че направо живееш в няколко форума?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

... Та от Герберската измет по-големи национални предатели няма ! Костов също направи невероятни поразии ,но поне го изритаха след мандат управление. 

Хората са прави за себе си. Роднинска шайка на евро хранилката, за администрацията герб е начин на живот. Туй, че на Иван и Драган не им изнася - ами да са се родили в правилните семейства! За нас нова синя зона, нови данъци, сега и с паспортизацията ако ни натиснат да кихаме по 500 лева на панелка...

Жална ни майка!

п.с. Фандъкова щяла и газове на колата да ми търси като за нова, ама за техните общински кандилници не важало...

Закон за теб и мен, ама за техните - не!

Цитат

До края на 2022 година всички жилищни сгради в страната задължително трябва да имат изготвени технически паспорти. От МРРБ съобщиха, че няма да има удължаване на крайния срок за паспортизация.

Ако след изтичането на крайния срок дадена сграда няма изготвен такъв паспорт, кметът на общината ще възложи изготвянето му, а собствениците ще трябва да заплатят процедурата. Това ще става по два начина –  за направения разход ще се изготви изпълнителен лист за събиране на вземането или с доброволно споразумяване със собствениците на сградите.

Документът ще струва между 100 и 500 лева на апартамент, пише NOVA.

https://pronewsdobrich.bg/2021/02/26/zadalzhitelna-pasportizatsia-na-sgradite-do-kraya-na-2022-godina-kakvo-predstavlyavat-tehnicheskite-pasporti/

Особен купон ще е по села и паланки. Дедите ни строили както им дойде, сега на нас ще го изкарат през носа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, IvanKirov написа:

Хората са прави за себе си.

Той е трол бе ! Прав бил за себе си. Пише за каквото му плащат, а не каквото мисли. Ти не знаеш ли какво е трол ?

Ай няма да се обаждам повече

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

Той е трол бе ! Прав бил за себе си. Пише за каквото му плащат, а не каквото мисли. Ти не знаеш ли какво е трол ?

Ай няма да се обаждам повече

От ирония не разбираш ли?

И какво, тия дето ще правят паспортите ще са частни фирми, и ще се нагушат с милиарди. Ако си от правилното семейство няма ли да се кефиш да ограбиш "законно" народа си? Прави са за себе си, и още как!

Разбира се, аз ако се наредя на копанката с паспортизацията направо ще ми се изсмеят. То за тараба за кебапчета искат рушвет, а за това трябва да си поне братовчед на Фандъчката.

Законно в кавички, защото един закон не може да работи със задна дата, ретроспективно. Един век е била законна тая къща, 2 войни и 20 земетресения изкарала, и герб ще дойдат с ЧСИ да ме изнудват да плащам, че пак да е законна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, IvanKirov написа:

Прави са за себе си, и още как!

Е да, твърдите ядра. Роднините и глупаците, дето гравитират покрай тях.

Ще кихат и по 50 кинта и кибапчита.

Гочоолу, Дочоолу и съдията Богдан Дочев

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Без умствен капацитет написа:

Ти откога почна да разбираш от нива кат нямаш умствен капацитет !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, IvanKirov написа:

От ирония не разбираш ли?

И какво, тия дето ще правят паспортите ще са частни фирми, и ще се нагушат с милиарди. Ако си от правилното семейство няма ли да се кефиш да ограбиш "законно" народа си? Прави са за себе си, и още как!

Разбира се, аз ако се наредя на копанката с паспортизацията направо ще ми се изсмеят. То за тараба за кебапчета искат рушвет, а за това трябва да си поне братовчед на Фандъчката.

Законно в кавички, защото един закон не може да работи със задна дата, ретроспективно. Един век е била законна тая къща, 2 войни и 20 земетресения изкарала, и герб ще дойдат с ЧСИ да ме изнудват да плащам, че пак да е законна.

Акт 16 освен документ за собственост, е и удостоверение за техническа изправност на сградата. Демек, технически паспорт. Точка по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Coco1 написа:

Ти откога почна да разбираш от нива кат нямаш умствен капацитет !?

гледам че и двамата обичате, да си измисляте с рисунки - 24 рисунки в минута

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Без умствен капацитет написа:

Гледане и гледане не е едно и също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Coco1 написа:

Гледане и гледане не е едно и също.

да реалноста с измислицата са много различни неща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Без умствен капацитет написа:

да реалноста с измислицата са много различни неща

Реалноста и измислицата не са това което бяха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Coco1 написа:

Реалноста и измислицата не са това което бяха.

според теб, това реално ли е

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Без умствен капацитет написа:

според теб, това реално ли е

Липсата на капацитет те вкарва в размисли които не са за теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Има много причини, поради които ще гласувам за Възраждане.

Основната е, че не лъжат хората и показват ясно отношението си към корона истерият

Щото са фейкомети  , да. Надушвате се :)

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Кухо твърдение, за което съм сигурен, че нямаш доказателства, тъй като от началото на темата те помолихме да представиш поне една лъжа.

Чакаме от умрял писмо май...

Ами аз да те подсетя... какво стана с онези копейкини фейкове за учителските курсове дето ги инструктирали да не се учи за турско робство  или нещо подобно ?? ?

То едно ли е... :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Миро е печен.

Обаче с вирусолизи по изби рибата

Има много причини, поради които ще гласувам за Възраждане.

Основната е, че не лъжат хората и показват ясно отношението си към корона истерията

Маски долу !!!

В прекия и преносния смисъл

Не лъжат бе, само дето трият неудобни въпроси!

Чичко Гьобелс го е измислил преди 100 лета, и още минава номера.

Ще стане валидирана лъжа, като върнат времената преди валутния борд и плоския данък. Мощният суверенен бг лев ревеше, че чак стресна света, с курс 2000 лева за долар, и заплати по 4 $ месечно.

Помня по телевизията даваха рецепти да разреждаме кравето масло с вода, че по засищало. Само трева не помня да съм пасъл, но при тая срината икономика - Коцето може и до там да ни докара.

Беше то, като бачкахме за по 100$, като излязох от казармата такива бяха офертите. Месечно това, не дневно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Реджеп Иведик написа:

И кой е виновен за това.

Защо е утрепана запита ли се ?

Айде да не циклим от Сътворението насам, темата е как да излезем от тоя батак. Вземането на чорбаджиите изедници на мушка най-малкото да ги изгони по офшорки, като Олимпик навремето. Както писаха нагоре - вече физически си вдигат чукалата, и се изнасят към по на север.

Ще ми е наиситина тъпо именно на ГЕРБ да се надявам да удържат данъка, както последния път с БСП. Преди около 2 години пак дъвкаха това. Да сме пак ставали социални и равни - аз да плащам по 1500 лева, пък Генчо пияндето да не плаща нищо.

Като чуя социално и вече ми се повдига!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, Реджеп Иведик написа:

Пък аз изгледах този дебат и се изненадах, не знаех, че Хаджи Свински е такъв неграмотник.

Може ли такъв убитак да е адвокат. От друга страна, щом Гешев е прокурор, що пък не

То бива помиярщина и гьонсуратлък, ама чак пък толкоз.

И Сашо Диков ми ги лансира тези пумияри. Тфу !!!

Ми требе дедо Сорос да го потупа по гръбчето или по-надолу, ако предпочита.

Хаджигенов рекламира детска книжка за еднополови двойки

Това е първата детска книжка на пазара ни, която разказва на децата за еднополови семейства.

Главен герой в книжката е мравката Мравин. Той е загубил мравуняка, където живеел. Докато тъгува в гората и не знае какво да прави, среща едва влюбена двойка, състояща се от горския куриер Мис Бръмбарова и нейната партньорка госпожица Бътърфлай.

https://tribune.bg/bg/obshtestvo/skandalno-hadzhigenov-reklamira-detska-knizhka-za-ednopolovi-dvoyki-snimka/

Не знам дали ще излезе снимката:

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p600x600/145377103_3900055403347867_5159957450018366323_o.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, extreme_b_c_d написа:

Ми требе дедо Сорос да го потупа по гръбчето или по-надолу, ако предпочита.

Мани мани.

Дано поне другите двама от тройката да са читави хора. 

Ма колко е прост не е истина. Хаджи било православна дума. Коцето остана безмълвен, успя само да го попита "каква дума ?" за да му даде шанс да се поправи ако е лапсус. 

Няма братче неграмотника си е неграмотник, да вика, православна дума е. Аз си хапвах докато гледах. Задавих се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Реджеп Иведик написа:

Мани мани.

Дано поне другите двама от тройката да са читави хора. 

Ма колко е прост не е истина. Хаджи било православна дума. Коцето остана безмълвен, успя само да го попита "каква дума ?" за да му даде шанс да се поправи ако е лапсус. 

Няма братче неграмотника си е неграмотник, да вика, православна дума е. Аз си хапвах докато гледах. Задавих се.

Неграмотник.

Хаджия в турския (който на 3/4 се състои от персийски думи, между прочем) означава човек, посетил най-святото място като поклонник на вярата (правата ;) ).

Нашият народ в петвековното робство е приел тази дума в този смисъл.

Що на руски не е "хаджи(я)", щом е православна думата?

В Русия има ли "хаджи" в името, то е само на човек с произход от народ, изповядващ ислама.

ПП. Мюсулманите трябвя да го съдят за обида, ма го прощават, щото е от простотията му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Радул написа:

Пишеш някакви предположения, които наричаш "конкретни въпроси". Ето защо и не ти отговарят. Целиш не конструктивен спор, а дребни заяжданици с недоказани и недоказуеми твърдения. Никой не би се занимавал с теб- прозрачен си.

Между нас да си остане - не ми пука за твоята оценка.

Айде по същество. Като ще се вдигат данъци да не би някой да вярва, че има такъв политик, дето ще озапти четвърт милионната чиновническа пасмина?

То това нищо не може и нищо не умее. Отишло е там да кибичи на минимална заплата, именно с идеята да гепи каквото дойде на слука, ща ако ще и химикалка да е.

Какъв е смисълът да им даваме още пари в ръцете на тия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да ги оправдавате. Да се знае, че искат рязко да вдигат данъците на грамотните хора. Другото е въпрос на лично виждане. Кво било и как било на запад - въпрос на отделна тема.

Бедността е наказание за некадърността, някакъв американски политик го беше казал. Като са рекли от Възраждане да обръщат бедни срещу по-малко бедни - тъй да бъде! Просто да е ясно, не да ми мишкуват и да трият!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване