Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Recycle Bin (помойка) - отцепени офтопици от Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3" и други теми

Препоръчан отговор

преди 16 минути, Proshark написа:

Тони,ако можеш да ми обясниш..що трябва да следваме примера му...Това ли ни е нивото!?

Съгласен съм. Игнорирам го с голяма доза презрение от моя страна. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 116
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

И това какво означава според теб? При средна работна заплата 47 531 рубли?

По въпросите за комунизма може да питаш другаря Мирчо20. Поради някаква причина(която той не казва) навремето е бил изхвърлен от бившия СССР, и руснаците са му били шута...  ... според мен са го

Публикувани изображения

преди 12 минути, Coco1 написа:

А вие сте си близки начи....толкова ти е нивото.

:offtopic_s:

:down:

Намери си друго поле за изява....тук ти се получава временно...:hit:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Proshark написа:

:offtopic_s:

:down:

Намери си друго поле за изява....тук ти се получава временно...:hit:

И отново пропаганда, каквато партията такъв и електората  :linedance:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

734601_467295069993676_1547802599_n.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Тoни написа:

Иначе, нещо тематично.

141257013_2642797255959734_995917342439800469_o.jpg

това е за тема  - балкански поток, ама ти е простено

zx1278_1119892.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Тoни написа:

Ами, докладвайте го този Цоцо1. То всеки пост му е обида към даден потребител. 

Иначе, нещо тематично. 

141257013_2642797255959734_995917342439800469_o.jpg

Странно, при мен изобщо не излиза такъв цоцо. Може би трол-филтърът ми го блокира.

Нещата не отиват на добре. Преди доста време в Ютуб гледах филмчета за живота в Северна Корея.

И ми направи впечатление, че там при тях навсякъде беше пълно с картини на дебелия им "велик" вожд, много подобни на тази с Борисов, която си показал. Използват такива картини за партийна пропаганда, за да промиват мозъците на измършавелите от глад северно-корейци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Радул написа:

Пиги е резултат от клизма, многократно надвишаващ очакванията. Затова го толерират и дори допускам, че го изучават с интерес.

Първаков пак ли разказваш как си сделан от група руски учени по на кило одеколон :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радул написа:

Пиги е резултат от клизма, многократно надвишаващ очакванията. Затова го толерират и дори допускам, че го изучават с интерес.

Никога не съм харесвал толеранса към бавно развиващите се. Ето Цоцо. Малко внимание и край. Институциите трябва да се задействат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абее някой знае ли къде е Славчо 2 седмици го няма  никакъв в телевизията му предаването му се води от Сиромаха . Май прави договорки с Герб за коалиция а , защото патриотите едва  ли ще влязат април месец .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Тoни написа:

Никога не съм харесвал толеранса към бавно развиващите се. Ето Цоцо. Малко внимание и край. Институциите трябва да се задействат.

Спокойно не се притеснявай, пускат те предизборно. :linedance:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Мойра написа:

"Над половината българи припознават държавния глава, колкото всички останали политически лидери взети заедно"

само че единия е пъзльо. Да си направи партия и да провери как му се вярва на личноста му

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да живее Русия

1955 души са задържани в цяла Русия по време на протестите в защита на опозиционния лидер Алексей Навални, които заляха страната в събота, 23 януари. Данните са на организацията за наблюдение на протестите “Овд-инфо”. Те са актуални за 18.30 ч българско време, като вероятно броят на арестуваните ще нарасне. Най-много са задържаните в Москва – 681.

ако следваме червената русия какво ли трябва да правим с протеста от така наречените опоззиционери

Цитат

Полицията използва сила, за да разпръсне протестите из страната, по време на които десетки хиляди поискаха незабавното освобождаване на Навални. Съпругата му Юлия бе сред арестуваните, предаде “Ройтерс”. Протести имаше в близо 70 големи и големи градове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване