Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гризнаха ли македонците дървото за ЕU и от тук накъде.

Препоръчан отговор

преди 8 часа, A.com написа:
преди 9 часа, Pifi Pedolino написа:

А Каракачнов дето им взима по 5000  евро за бг паспорт е невинен,значи водим некакви преговори но бизнеса си е бизнес.

Бизнеса винаги си е бил бизнес.

което прави недостъпно за голяма част на населението, българското гражданство
в днешно време, той е главния виновник за отношенията ни с македонците
добре, че северна тракия, все още е в рамките на българската държава, щот имам съмненията, че бизнеса ще отнесе и нея
а както вървят нещата, цялата бивша източна румелия може да го отнесе с тая политика на Каракачана

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 148
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

не трябва да се издават паспорти на хора които им трябват само за да ходят в ЕU.Значи когато има аванта се сещаме че сме българи през останалото време сме макендонци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То не останаха вече македонци. Всички имат български паспорти. 
Сигурно няма графа, получи български паспорт, но върни македонския.

100 000 поне има с български пасош.
https://news.bg/bulgaria/zasilen-interes-za-balgarski-pasporti-v-severna-makedoniya.html

Ето още, ако се питате колко досега имат бугарски пасош.

https://m.dw.com/mk/за-10-години-66-илјади-македонци-земале-бугарско-државјанство/a-55905861

За 10 години 66 илјади Македонци земале бугарско државјанство

Заклучно со 22 октомври годинава, речиси 78 илјади македонски државјани побарале да добијат бугарски пасош врз основа на своето бугарско потекло, велат официјалните податоци во Бугарија презентирани во парламентот. 

Од 1 јануари 2010 година до 22 октомври 2020 година речиси 78.000 македонски државјани поднеле барање за бугарско државјанство, а речиси 90 отсто од нив и го добиле. Во последните 10 години, 66.000 Македонци добиле бугарски пасош и сите врз основа на своето бугарско потекло. Овие податоци денеска во бугарскиот парламент ги обелодени министерката за правда Десислава Ахладова одговарајќи на новинарско прашање. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • 3 месеца по-късно...

Решението на въпроса между България и РС Македония е в ръцете на политиците. Историците не трябва да бъдат проводници в политиката, защото политиката е отговорност на правителствата, заяви в интервю за МИА министър-председателят на България Стефан Янев, предаде БГНЕС.

:shock11:

Много странна позиция.

Аз пък си мисля че точно седнали на историческите ни корени и ФАКТИ  трябва да преговаряме с новосъздадената от Интернационала, "нация" .

ББ май отново ще излезе прав от сутрешната му среща със Заев... че нищо няма да се постигне при срещите със Янев и зеления Чорап....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Целта на Заев е да влязат в ЕС и естествено нищо няма да постигне при срещите си с Янев и Радев. Излиза че, ако ББ беше  на власт, тогава щяха да влязат. Предлагам им да изчакат ББ да дойде пак на власт и тогава да преговарят с него...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, miro20 написа:

че нищо няма да се постигне при срещите със Янев и зеления Чорап....

ама заев и със злия санитар ли ще се среща а :lol6:

то е ясно защото и Радев и Янев защитават националните интереси за разлика от Борисов които изпълнява това което му кажат стопаните му Меркел и Макрон а те искат България да не пречи за присъединяването на Македония в ЕС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, miro20 написа:

ББ май отново ще излезе прав от сутрешната му среща със Заев... че нищо няма да се постигне при срещите със Янев и зеления Чорап....

Кой е този зелен чорап ? Не се ли усещаш какви простотии разпространяваш и начина по,който водиш диалог. Все разни провокативни епитети използваш. Това Борисовщината , разбирай простията  е направо заразна болест.

Цитат

Много пожелания и надежди за възстановяване на диалога и разрешаване на проблемите – това е единственото, което получи премиерът на Северна Македония Зоран Заев по време на посещението си в София в четвъртък. Той проведе срещи с българските държавни ръководители и водачите на най-големите партии. От никого обаче не получи конкретен ангажимент, че българската страна ще позволи на Скопие да започне скоро преговори за членство в ЕС.

На дипломатически език на това му се казва - ще стане ама друг път. Промени си позицията. 

Цитат

Всъщност враждуващите ни политици дори използваха случая, за да си разменят поредните удари във войната, която водят помежду си.

И плъзнаха баш майсторите да пишат из разни форуми ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, miro20 написа:

https://fakti.bg/mnenia/589055-adjamii

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, nikssi написа:

Кой е този зелен чорап ? Не се ли усещаш какви простотии разпространяваш и начина по,който водиш диалог. Все разни провокативни епитети използваш. Това Борисовщината , разбирай простията  е направо заразна болест.

Напротив. Заразих се по вашия гаменски език с който наричате всякак Борисов например.  :)

Аз нямам нищо против да го наричате както си искате, но защо се комплексирате /много често на лична основа/ когато  някой кръщава политици които не харесва с подобни епитети ?

Само епилирани мъжленца дето не са ходили казарма не знаят какво е термина "Зелен чорап" . Дано не си от тях :)  Дали е обидно или не, това е символа на казармения "стил" . Даже е гордост, защото зелените чорапи се обуваха с парадната униформа. АМа от де да знаете....  За мен не е обидно , а просто показва военната принадлежност на въпросните шапкари.

И пРезилдента фигурант е такъв, и Янев. А защо е фигурант, също съм казвал, цитирайки Черепа. Защо не се възмущавате на думите на Черепа и неговите квалификации, аз не знам :)

Както и не се възмущавате  дори след санкциите на САЩ , че "черепа му звучи по достоверно от прокуратурата" . Ето затова е фигурант на мутрите.

Защо е пРезилдент е също ясно . Заради ФАКТИТЕ / не някакви слухове/ как е проучен, предложен и избран за кандидат чрез  чужди рашистки разузнавателни служби които открито му дават функция за  , цитирам Решетников , ...." напускане на България от ЕС и НАТО "  плюс помощта на техни подконтролни проекти и партии като БСП .

Други обяснения трябват ли ти ?

Нещо нелогично да виждаш в тях ?

:) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 18.06.2021 г. в 17:56, miro20 написа:

Само епилирани мъжленца дето не са ходили казарма не знаят какво е термина "Зелен чорап" . Дано не си от тях :)  Дали е обидно или не, това е символа на казармения "стил" . Даже е гордост, защото зелените чорапи се обуваха с парадната униформа. АМа от де да знаете.... 

Абе мозък, откъде да знам за казармата :D ... не мирко заразна е тази простотия , която бълваш в коментарите си. Иначе нито съм епилиран , нито пък космат като някои.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, nikssi написа:

Абе мозък, откъде да знам за казармата :D ... не мирко заразна е тази простотия , която бълваш в коментарите си. Иначе нито съм епилиран , нито пък космат като някои.

Тогава защо се причисляваш към тази група , не разбрах ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хм, 'странно'. когато става въпрос за историята на българия, за нашите приятели от ес тя няма значение.
обаче, ако стане въпрос за историята на ... евреите, например! искам да чуя как немският външен министър ще каже на израелския, че ... ммм, ми вижте сега, то вашата еврейска история ... ммм ... вече няма значение. изтреблението на евреите вече е отдавна в миналото и днес няма значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://novini.bg/sviat/balkani/668311

Зайо дали не загатва че следва обединение с Албания за влизане в ЕС?

Знам че звучи малко шантаво, но той е Шиптър, после така лесно да каже ама шом не е на нашето тогава не щем ЕС, нещо не му вярвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Заглавие - "Северна Македония е лидер на Балканите"

Това обяви Зоран Заев

https://fakti.bg/world/598617-severna-makedonia-e-lider-na-balkanite

Коментар: "Абе, нещо май не съм разбрал.
Македония ли ще се присъединява към ЕС или ЕС към Македония?"

:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
Цитат

Разликата между македонец и бесарабски българин е тази, че единия на чист руски ти обяснява, че е истински българин, а другия на чист български, че не е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване