Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предлагат почти пълно затваряне на държавата

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Bubbles написа:

Всеки си вади хляба, ама всеки тряя да мисли, а не да се чуди как да прескача правилата.

Бе нали виждам кои са поддръжниците на локдауна- учители, лекари, ченгета, администрация... Пълна безотговорност към народ и държава! И с цялата си наглост изкараха хората безотговорни, чрез слугинските си медии и платени клакьорчета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 241
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Бе нали виждам кои са поддръжниците на локдауна- учители, лекари, ченгета, администрация... Пълна безотговорност към народ и държава! И с цялата си наглост изкараха хората безотговорни, чрез слугински

Ами наредили са му от Европата да ни позатвори,че да си изравним икономиките,че много сме дръпнали и сме им трън.........:))

Алеле пипнат рикията народа ще ги изтрепе до крак.

Публикувани изображения

преди 2 минути, ncl написа:

Който не прескача правилата, фалира.

По-елементарно е: Всеки който се е мислил за голям фалира. 

Мислиш ли, че на един професионалист това му е проблем?! 

Време е да се виде кой е професионалист и кой не!!!

Средно няма!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Belhor написа:

Бе нали виждам кои са поддръжниците на локдауна- учители, лекари, ченгета, администрация

Стига си писал намерки клишета,защото са нелепи!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Слави Маринов написа:

Стига си писал намерки клишета,защото са нелепи!

Не разбрах какво да НЕ пиша. Дай на български.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Време е да се виде 

Време е. Само да не се изненадате от резултатите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

По-елементарно е: Всеки който се е мислил за голям фалира. 

Мислиш ли, че на един професионалист това му е проблем?! 

Време е да се виде кой е професионалист и кой не!!!

Средно няма!!!

Е сега ще стане рай за професионалистите по нищоправене.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ncl написа:

изненадате

Що в множествено лице?!

п.п. Не ми се нрави да ме приобщават към вид общност ... 

Прощавай ... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Belhor написа:

Бе нали виждам кои са поддръжниците на локдауна- учители, лекари, ченгета, администрация... Пълна безотговорност към народ и държава! И с цялата си наглост изкараха хората безотговорни, чрез слугинските си медии и платени клакьорчета.

Ще повторя колегата, но точно сега ще се види кой става и кой не, тия тарикати дето са станали шефчета само за да си клатят краката ще изгорят, а който има пипе дори ще изкяри от тая ситуация.

току-що, Belhor написа:

Що бря? Само кръчмарите ли са големите работници?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Belhor написа:

Какво лошо има в това, след като има роботи?!

п.п. Време е човек да надрасне в интелигентността си!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Bubbles написа:

Ще повторя колегата, но точно сега ще се види кой става и кой не, тия тарикати дето са станали шефчета само за да си клатят краката ще изгорят, а който има пипе дори ще изкяри от тая ситуация.

Това е България- ще накярят връзкарите. Спуснатите с парашут бизнесмени. Работещите ще фалират.

И стига с тия кръчмари. Ще фалират всички магазинчета и тем подобни. Не им стига брутално нелоялната конкуренция на веригите, ами сега и това!

преди 5 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Какво лошо има в това, след като има роботи?!

Ти виждал ли си ги тия роботи? Роботите дюд са китайски жени и деца, които работят в нещо като оранжерии и спят в нещо като кокошарници.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Belhor написа:

и виждал ли си ги тия роботи?

Аз съм ги правил даже .... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Hristo52 написа:

Единствения резултат ще бъде вреда. Унищожаване на малкия и средния бизнес. Хотелиерство, ресторантиорство. Затваряне на стотици малки магазинчета и фирми, особено сега както дребни търговци са инвестирали вече в стоки на Коледа. Ще има фалити, ще ни пращат да теглим заеми. Фалирали предприятия ще бъдат откупвани от "специални" служби и хора. Безработица и глад. Поради извънредното положение възможно е да се отменят и изборите март месец. Обществената температура ще скочи, и вероятно и хората ще скочат. Няма да мине за две седмици както се казва.

То това е целта май фалиране на малкия и средния бизнес...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Belhor написа:

Не разбрах какво да НЕ пиша. Дай на български.

На ЧИСТ български е,време е да го научиш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Слави Маринов написа:

На ЧИСТ български е,време е да го научиш!

Ще си помисля...

п.п. Добре. Помислих си. Гледай си работата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Belhor написа:

п.п. Добре. Помислих си. Гледай си работата.

Това ли измисли!?Това е безпомощен рефлекс,а не мисъл,а рефлексите са по характерни за животинският свят,не за хората..........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ли измисли!?Това е безпомощен рефлекс,а не мисъл,а рефлексите са по характерни за животинският свят,не за хората..........

Хубаво. Сега сам ли ще се сетиш, че не съм тук за да си лафя с теб, или да ти го напиша на плакат?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Belhor написа:

Хубаво. Сега сам ли ще се сетиш, че не съм тук за да си лафя с теб, или да ти го напиша на плакат?

Аха,ясно,а ти сам ли ще се сетиш,че не ми се четат недомислени и неверни клишета?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха,ясно,а ти сам ли ще се сетиш,че не ми се четат недомислени и неверни клишета?

Ми чети Цицерон бе, аз какво да направя че нещо не ти се четяло във форум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

То това е целта май фалиране на малкия и средния бизнес...

Офффф ... това доведе демокрацията .... де да се върне указ ли бе ... прочие ... 56 ...

Мъ, йок .... вси рипнахме да сме гоооолемиииии фирмаджииииии  ...

Ей, ора ил хора ... забравихте занаятите!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а тези мерки били за да се дочакала ваксината...

а да видим как ще ме хванат да ме ваксинират уродите

може би ще измислят печат - и няма да те пускат никъде вече амухаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, haidukpikaso написа:

а тези мерки били за да се дочакала ваксината...

а да видим как ще ме хванат да ме ваксинират уродите

може би ще измислят печат - и няма да те пускат никъде вече амухаха

Засега обещават, че ваксините нямало да бъдат задължителни, но аз не вярвам.

За нищо на света не бих се ваксинирала с нова, почти неизпитана ваксина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, grizly написа:

Уж всичко ще затварят пък от днес някои училища ги пуснаха отново и то в разгара на пандемията:no-no:

От утре пак са затворени. И после искат децата да учат! Как бе малолумнико ще убедиш това дете, че има нужда от образование, когато ти демонстрираш липса на такова? Защото наистина си необразовано ченге, дето дори не знае дали си паркирал неправилно и му трябва заповед да те глоби...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

За нищо на света не бих се ваксинирала с нова, почти неизпитана ваксина.

Освен за руската / те са три даже/  дето прескачат някои етапи, за други не съм чул такова.

То нали затова си продължават тестовете и етапите за да се гарантира количествен и качествен резултат.

Иначе знаем принципните "антиваксъри".... :)  По големи малоумници аз не съм виждал.

Между друото, ти ваксинирана ли си в детството си ? Какво са мислели родителите ти за това, и дали са имали право на избор ?

Дали ваксините които са ти сложени в детството са ти навредили ?

Има много изследвания по света по тази тема, и винаги изводите са против глупостите на антиваксърите.

Сега просто пропагандата е в пъти по силна. Защото ИМАТЕ възможност и ПРАВО да избирате и да четете хиляди глупости без цензура  за тези неща.

Този избор и огромна информация, обаче, вместо да ви помага по скоро ви пречи....  Това е парадокса на заринатия от информационен мусор, свят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване