Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предлагат почти пълно затваряне на държавата

Препоръчан отговор

преди 3 минути, miro20 написа:

Освен за руската / те са три даже/  дето прескачат някои етапи, за други не съм чул такова.

То нали затова си продължават тестовете и етапите за да се гарантира количествен и качествен резултат.

Иначе знаем принципните "антиваксъри".... :)  По големи малоумници аз не съм виждал.

Аз, па съм виждал. Ще се редят на опашка да им бият ваксина, която е създадена и тествана по-малко от година ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 241
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Бе нали виждам кои са поддръжниците на локдауна- учители, лекари, ченгета, администрация... Пълна безотговорност към народ и държава! И с цялата си наглост изкараха хората безотговорни, чрез слугински

Ами наредили са му от Европата да ни позатвори,че да си изравним икономиките,че много сме дръпнали и сме им трън.........:))

Алеле пипнат рикията народа ще ги изтрепе до крак.

Публикувани изображения

преди 1 час, Belhor написа:

Това е България- ще накярят връзкарите. Спуснатите с парашут бизнесмени. Работещите ще фалират.

И стига с тия кръчмари. Ще фалират всички магазинчета и тем подобни. Не им стига брутално нелоялната конкуренция на веригите, ами сега и това!

Що връзкарите, останалите в ръкавици ли са?
Да ясно ми е че там връзкарщината е повсеместна и реално без връзки и чистач не можеш да станеш, но пък ако има пипе да направиш нещо сам...
Кофти е единствено че ще пострадат малките магазини, НО ще повторя, виновни са си хората, и тука и там все същата песен, олеле маските, олеле маските, не ги шем и т.н.
Що бре? Боцкат ли? Или хапят по носа? Нищо няма да им стане на лумпените ако си носят маските и пазят дистанция вместо да подксчат и да реват за конспирации.
Ако бяха го направили нямаше пак да блокират цяла Европа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, N1K17Y написа:

Аз, па съм виждал. Ще се редят на опашка да им бият ваксина, която е създадена и тествана по-малко от година ;) 

Антиваксърите не разрешават да ваксинират децата им със старите, изпитани и ефикасни ваксини, камо ли с някакви нови, набързо създадени.

Заради такива хора могат да направят ваксините задължителни, което би било грешка.

И по соца противогрипните ваксини бяха по желание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Мойра написа:

Засега обещават, че ваксините нямало да бъдат задължителни, но аз не вярвам.

За нищо на света не бих се ваксинирала с нова, почти неизпитана ваксина.

трябват им опитни мишки ама без нас!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагат ли някакви помощи в България? Помощи затова, че затварят всичко? Примерно детски надбавки, процент заплата, безлихвен кредит? Нещо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, N1K17Y написа:

на мен ми е чудно, как за грипа няма обща ваксина, а за коронка има - пък и двете имат разнообразни щамове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Предлагат ли някакви помощи в България? Помощи затова, че затварят всичко? Примерно детски надбавки, процент заплата, безлихвен кредит?

Баща ми казва че им дават 50лв върху пенсиите, друго не съм чувал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагат ли някакви помощи в България? Помощи затова, че затварят всичко? Примерно детски надбавки, процент заплата, безлихвен кредит?

и ракийка

:drunk:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо такова не предлагат, всеки да се спасява както може.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

трябват им опитни мишки ама без нас!!!

да не станем като кКитай - за 20 болни затварят цял град и после да се окажже 20 000

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е, че изпуснахме момента за локдаун,  трябваше да се направи веднага след края на летния сезон- септември и началото на октомври.  Както и лятото по някаква причина пропуснаха да подготвят образователната система за онлайн обучение.  Не знам на какво разчитаха. 

Сега би имало смисъл,  ако хората изведнъж решат да станат по отговорни, да спазват елементарни мерки,и за Коледа може да е по спокойно и евентуално и зимните курорти да изкарат туристически сезон.

Но познавайки манталитета на популацията ще си отикаме до Август.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Bubbles написа:

моля - няма такова нещо, майка ми щеше да спомене

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Bubbles написа:

60/ 40 , всички получават детски

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, N1K17Y написа:

Да, щото Путя от бункера си така казал.... Че уж ваксинирал дъщерите си ... ама дали ? И от бункера.... :)

Но ще се редят.... Щото Той така казал :) 

току-що, Мойра написа:

Антиваксърите не разрешават да ваксинират децата им със старите, изпитани и ефикасни ваксини, камо ли с някакви нови, набързо създадени.

Заради такива хора могат да направят ваксините задължителни, което би било грешка.

И защо тогава им пригласяш ?

Дали е грешка задължителното не знам... Официално никой не говори за задължително . Никъде в Европа. Само такива като теб се плашат . И то от сянката си :)

преди 2 минути, Мойра написа:

И по соца противогрипните ваксини бяха по желание.

Може и да греша, но не се сещам по времето на соца за противогрипни ваксини, камо ли да са по желание или задължителни .

Ще ми дадеш ли пример кога и колко са се ваксинирали по времето на соца с противогрипни ваксини ??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

дават

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не знам, това го чух още лятото някъде, даже го бъзнах да прати някой лев от тях.😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май дават по 50 лв, но не на всички пенсионери, не знам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

дават

кои са тези ?!?

току-що, Мойра написа:

майка ми не е получавала никакви 50 пари

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предчувствам, че това ще бъде катализатор и протестите ще се разрастнат. Протестите от лятото.

Ще има тежка зима.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bubbles написа:

Е не знам, това го чух още лятото някъде, даже го бъзнах да прати някой лев от тях.😁

преди 1 минута, Мойра написа:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

Разбрано, благдаря. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Michigan111 написа:

Истината е, че изпуснахме момента за локдаун,  трябваше да се направи веднага след края на летния сезон- септември и началото на октомври.  Както и лятото по някаква причина пропуснаха да подготвят образователната система за онлайн обучение.  Не знам на какво разчитаха. 

От сегашна гледна точка - да.

Обаче нещата в края на лятото не вещаеха подобна буря по света.  Представям си как биха ревали всякакви протестъри АКО на фона на привидно спокойния епидемологичен свят и обстановка, нашите управници се засилят с по радикални мерки .

Леле мале какъв рев би било .

:)

преди 6 минути, Michigan111 написа:

Сега би имало смисъл,  ако хората изведнъж решат да станат по отговорни, да спазват елементарни мерки,

АБСУРД

Още ми е интересно Мойра да каже кога по времето на соца е имала избор и за какви ваксини .

И какви противогрипни ваксини е имало и колко са се ваксинирали през соца

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Без умствен капацитет написа:

Сега кажи за какво им са кораби за млрд и самолети? И какво правят американците в Черно Море? Турция доколкото разбрах не отстъпи. Гърците и те. 
И за какво им са на пенсионерите 50 лв? То няма лошо, но има и други.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Bubbles написа:

Айде айде, пак мантрата за бедната държава.
Ще го кажа и на теб - Държава в която се почива по един месец за Коледа/Нова година, по половин месец за Великден и още толкова за знайни и не знайни празници и чието население е вечно по кръчмите и курортите НЕ Е бедна.
В случая с България е бедна икономиката, но това е благодарение на хората които я цакат където и както сварят.
Достатъчно е да разгледаш тук темите из форума за компютърните конфигурации и други разни джаджи, всеки мята по 2-3-5 бона за сандък... алоууу бедните!

А на теб толкова ти писна, да си вечно по кръчми и курорти с компютър за 5 бона, че отиде във Франция да им покажеш на тъпите багети, как се забогатява :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване