Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

СМС система за Minecraft Server

Препоръчан отговор

Здравейте! Извинявам се ако темата не е за тук. Ако е така моля администратор/модератор да я премести!

Обмислям да си направя смс система в сървъра ми (когато хората си купуват ранк да речем да разплащат чрез смс), но хал хабер си нямам на идея как става тая работа. Ако някой знае как става? Какво да направя + ще ми коства ли много пари за направата? Ще съм благодарен ако някой ми обясни подробно да пише тук!

Facebook: https://www.facebook.com/martin.hristov.33886/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип ако не си популярен няма да те премиемат, ето ти два варианта, прочети им внимателно условията и добре си помисли какво правиш.

https://www.paysera.bg/v2/bg-BG/plashtania-sms-s-dobavena-stoinost
https://www.smspay.bg/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен бума на Minecraft сървъри отдавна отмина и от там в днешно време сървър да има константен трафик - доста трудна имплементация.

Преди месец и нещо гледах едно клипче в Linus Tech Tips, който е канал с 12 милиона последователи и казваха, че за техния Minecraft сървър, който са вдигнали - нямало и 100 души.

А те дори имат специален хардуер за този сървър и беше някакъв доста скъп :

Та аз лично бих проверил как технологията работи, бих се запознал, но не бих се занимавал с точно такъв вид плащания.

Явно таргета от към потребители са малки деца, които нямат дебитни карти или други виртуални средства и съответно могат само да навъртят СМС сметка на мама и тате.
Но дори и така, колко СМС'а на месец да получи един собственик на такъв сървър и от тях като извадим процента който се заплаща за услугата - колко да спечели ?

Много далечен изстрел ми се вижда.

Аз лично бих пуснал опция за някакви донации от типа на 2, 3 - 5 долара (с дебитна карта) и от там след това да получават този ранг или някакви скинове или нещо чисто козметично и визуално, но никога диаманти или каквито и да е други ресурси в играта, които ще прецакат икономиката и (ако има такава в този сървър).

Пък ако решиш нещата просто да останат за идеята и да не търсиш каквито и да е печалби - винаги може да го направиш тези рангове да струват ресурси от играта - диаманти, злато или каквото, което да дава допълнителен инсентив на играчите да ги събират, колекционират, копаят, прочие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване