Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Активация на Уиндоус.

KnoX

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам на WIN 10 Home имам легален уиндолс.

При закупуването ми на машината беше с такъв уиндолс. Питането ми е какво ще каже Windows refurbished ?

И това означава ли че след като съм легален WIN след година ще трябва да си закупя пак ключ ? Тъй като гледам имам лепнат стикер с ключ...

Питам тъй като съм незапознат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, KnoX написа:

Windows refurbished

Къде го видя това? Няма как windows да е refubrished, по-вероятно да става въпрос за хардуера:

https://translate.google.bg/?ui=tob&sl=en&tl=bg&text=refubrished&op=translate

Без информация точно за какъв стикер става въпрос, както и дали на него има код за активация, няма как да се даде точен отговор. Принципно windows може да се изтегли и ползва напълно безплатно, с някои ограничения.

https://www.howtogeek.com/244678/you-dont-need-a-product-key-to-install-and-use-windows-10/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, KnoX написа:

Здравейте, искам да попитам на WIN 10 Home имам легален уиндолс.

При закупуването ми на машината беше с такъв уиндолс. Питането ми е какво ще каже Windows refurbished ?

И това означава ли че след като съм легален WIN след година ще трябва да си закупя пак ключ ? Тъй като гледам имам лепнат стикер с ключ...

Питам тъй като съм незапознат.

Манджа с грозде ..

На WIN 10 Home имаш легален ключ!

Ако си я закупил с документи значи си го имаш към тази машина, ако е слаган от после от някого - значи е пиратски, въпреки, че изглежда активиран.

Windows refurbished - той какво трябва да казва? Refurbisher (тук не съм сигурен ти кое точно гледаш!) е програма за закупуване на употребени компютри с легална OS - какво те касае теб вече, след като системата е купена?

Защо след година?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Компютъра е закупен втора ръка. И ми предложиха легален уиндолс. След като го получих имах стикер с активационен код на него. 

Въпроса ми е този код щом съм го въвел веднъж ще трябва ли да правя нещо друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом е refurbished те хората би трябвало да са ти го активирали. Това е програма на Майкрософт за обновени компютри втора употреба за бедни страни. Всичко си е легално, само трябва да имаш факрура за компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, KnoX написа:

Не

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, KnoX написа:

Компютъра е закупен втора ръка. И ми предложиха легален уиндолс. След като го получих имах стикер с активационен код на него. 

Кажи първо колко пари плати за легалния Уин 10 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване