Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Очаквани от вас игри


Martin Dinev

Препоръчан отговор

преди 3 часа, саби написа:

Я, ново NFS:

Дано не е скучно като предишното Heat, където, за да подобряваш колата трябва да повтаряш предишни състезания, а като е твърде добра състезанията стават прекалено лесни. Предпочитам старите игри като Underground, Most Wanted, Carbon и т.н., при които частите за колите се отключват с напредването в играта и колите на противниците са на нивото на това на твоята или пък като Hot Pursuit 2, която е без подобрения, но пак противниците са на твоето ниво.

Мда, трейлъра лъха яко на "старата школа". Дано да е така, защото и на мен предишните по ми харесваха (Underground 1, 2, Most Wanted, Carbon и Undercover). След тях спрях да играя поредицата дори. То като се замисля аз скоро не съм играл никакви симулатори - нито Fifa, нито някакви самолетни от сорта на F-16, Mig-29, F-22, нито състезания с коли и ралита.

Между другото за мен трейлъра на Underground 1 все още си остава най-добрия им от цялата поредица: (разбира се вдъхновен от Бързи и яростни 1-2).

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 321
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

преди 21 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Между другото за мен трейлъра на Underground 1 все още си остава най-добрия им от цялата поредица: (разбира се вдъхновен от Бързи и яростни 1-2).

Не съм се сещал да търся трейлъра. Тука намерих някакъв и не помня да съм го гледал:

Има и доста геймплей. В трейлъра на новото NFS почти няма такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, саби написа:

Не съм се сещал да търся трейлъра. Тука намерих някакъв и не помня да съм го гледал:

Има и доста геймплей. В трейлъра на новото NFS почти няма такъв.

Аз по-скоро говорих за интрото:

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

 

Поредната игра, в която са си оставили ръцете за съжаление:

Новите конзоли не могат да хванат 30 кадъра/секунда. Графиката изглежда като разработена за старите конзоли, а анимациите - от преди това...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

 

 

на 18.11.2022 г. в 10:07, fearbless написа:

Кой е вашият фаворит за игра на годината? 

Аз нямам. На вълна стари игри съм. Играх Forza Horizon 1, Ace Combat 7. Наскоро пак превъртях NFS Underground  1. Сега се зарибих по Valkyrie Profile 2: Silmeria - геймплеят е различен от това, което до сега съм играл и затова ми е интересна.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 18.11.2022 г. в 10:07, fearbless написа:

Кой е вашият фаворит за игра на годината? 

Може би Dying Light 2, макар че сигурно ще изберат Elden Ring или God of War.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 18.11.2022 г. в 10:07, fearbless написа:

Кой е вашият фаворит за игра на годината? 

Забравих, че тази година излезе Костенурките нинджа, та това ще да е играта за мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакам ъпдейти на "Eternum" (Caribdis Games), "Evermore", "Last Human", "The Cabin" и на "The Headmaster".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха трейлър с геймплея на новото NFS:

Играта ще излезе на 2 декември. За съжаление, както се и опасявах, са я направили скучна като предишното NFS Heat. На 1:20 мин. може да се види, че и тук са набутали точково оценяване на възможностите на колата. Т.е. ще трябва да се повтарят предишни състезания, за да се подобри колата, а като стане прекалено бърза, победите ще бъдат прекалено лесни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Suicide Squad: Kill the Justice League

Това вече прилича на следващо поколение игра, не като Gotham Nights. Различното в нея е, че играеш със злодеите срещу добрите. Ще я пуснат на 26.05.2023 г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Is Alan Wake 2 Coming To PC? | EarlyGame

Производител: Remedy Entertaiment (FIN)
Официален сайт: https://www.remedygames.com/
Резюме: Alan Wake II is the sequel to the 2010 psychological thriller Alan Wake. Alan Wake 2 marks Remedy Entertainment’s first foray into the survival horror genre.
Дата на излизане: TBA 2023 
Official Trailer: 

 

 

Pre-Purchase & Pre-Order Dead Island 2 - Epic Games Store

Производител: Deep Silver Dambuster Studios Ltd. (GBR)
Официален сайт: https://www.dsdambuster.com/
Резюме: Dead Island 2 is an upcoming action role-playing game developed by Dambuster Studios and published by Deep Silver. It is the sequel to the 2011 video game Dead Island and the third major installment in the Dead Island series. 
Дата на излизане: 28.04.2023  г.
Gameplay Trailer:  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Martin Dinev написа:

Не мога да повярвам, че най-после се случва. След като Techland се отделиха и си направиха своя поредица като Dying Light (която е невероятна и по-добрата от двете), Dead Island 2 беше замразявана няколко пъти като проект и дори не се знаеше дали ще види бял свят. Сега, макар че ще е по-нова като година съм сигурен, че няма да е по-добра от Dying Light 2 (може би ако беше излязла преди 10-тина години, когато се появи първия трейлър за нея през 2014-та), но въпреки това като фен на поредицата ще си я взема, защото всяка си е хубава по свой собствен начин.

преди 5 минути, Milkydead написа:

липсват добри игри с вампири и зомбита в последно време

Всъщност не е спирало да има добри игри на такава тематика. State of Decay 2, Days Gone, WORLD WAR Z и т.н. са си доста прилични игри. Също така Chernobylite и задаващия се STALKER 2. Имаше и някакви зомби режими в някои от CoD игрите, както и в предходния Red Dead Redemption. Дано да вкарат такъв режим и в Red Dead Redemption 2.

Щом спомена вампири мога да ти препоръчам новата игра от Arcane, която се казва RedFall.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно дали проекта "ILL" ще се осъществи. Също изглежда впечатляващо. Дано екипа да събере финансиране. ILL NESS, която излиза скоро в STEAM също ми хавана окото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Не мога да повярвам, че най-после се случва. След като Techland се отделиха и си направиха своя поредица като Dying Light (която е невероятна и по-добрата от двете), Dead Island 2 беше замразявана няколко пъти като проект и дори не се знаеше дали ще види бял свят. Сега, макар че ще е по-нова като година съм сигурен, че няма да е по-добра от Dying Light 2 (може би ако беше излязла преди 10-тина години, когато се появи първия трейлър за нея през 2014-та), но въпреки това като фен на поредицата ще си я взема, защото всяка си е хубава по свой собствен начин.

Всъщност не е спирало да има добри игри на такава тематика. State of Decay 2, Days Gone, WORLD WAR Z и т.н. са си доста прилични игри. Също така Chernobylite и задаващия се STALKER 2. Имаше и някакви зомби режими в някои от CoD игрите, както и в предходния Red Dead Redemption. Дано да вкарат такъв режим и в Red Dead Redemption 2.

 

пробвах dying light 2 и още в началото се отказах изглеждаше много посредствено и нямаше особена визия като първата игра.За Days Gone и World War Z съм съгласен че са добри зомби игри , също Zombie Army 4 e доста добра до ден днешен.Chernobylite сигурно ще я пробвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Milkydead написа:

пробвах dying light 2 и още в началото се отказах изглеждаше много посредствено и нямаше особена визия като първата игра.За Days Gone и World War Z съм съгласен че са добри зомби игри , също Zombie Army 4 e доста добра до ден днешен.Chernobylite сигурно ще я пробвам.

На мен пък DL2 доста ми хареса, но предполагам е въпрос на вкус. Да, липсваха ми някои паркур елементи и по-сивата атмосфера, по-различния терен и решенията спрямо някои фракции в историята спрямо демото показано през 2019-та, но за мен пак си е солидно продължение. Може би става малко repetative по някое време, но това се отнася за повечето open-world игри така или иначе. За фен на жанра за мен продължението си остава задължително. Графиката е супер (като изключим текстурите на някои зомбита), атмосферата е невероятна, историята можеше и да е по-добра, но като цяло ако не солидна то прилична игра.

А иначе видя ли трйлърите на ILL и ILL NESS? Resident Evil поредицата също не е лоша. Предполагам си играл и Metro поредицата.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и Day Before, макар че и тя подобно на DL2 (която претърпя доста визуални промени от показаното E3 демо през 2019-та и то в негативен аспект, въпреки че все пак ми хареса играта) има визуален downgrade спрямо показания трейлър през 2021-ва, но все пак бих я изиграл.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

картата ми е gtx 1660  и май не поддържа макс графиката на DL2 май бяха на high и медиум заложените елемнтите от geforceexperience може да и дам още един шанс.Да RE съм ги играл ILL изглежда вдъхновена от нея , има и други такива игри в стийма а Metro не ми хареса клаустрофобичното лазене в тъмните тунели и тея глупаво изглеждащи гигантски плъхове.Metro изглежда като ъпгрейд на старата игра Cryostasis , която също става доста досадна доста бързо.Ще пробвам и Dead Insland 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Milkydead написа:

 а Metro не ми хареса клаустрофобичното лазене в тъмните тунели и тея глупаво изглеждащи гигантски плъхове.

Може би първите 2 версии. Но Exodus е друга бира и е страхотна във всеки възможен аспект. :)

Колкото до DL2 да, картата ти за съжаление не поддържа DLSS за да вдигнеш малко кадрите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...