Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Очаквани от вас игри

Препоръчан отговор

Нов трейлър: 

Очаква се да се появи през тази година, но не е обявена конкретна дата.

SYSTEM REQUIREMENTS

MINIMUM:

Processor: Intel Core [email protected] or AMD FX [email protected]

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4GB)

Storage: 22 GB available space

RECOMMENDED:

Processor: Intel Core [email protected] or Ryzen 5 [email protected]

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)

Storage: 22 GB available space

Много се съмнявам, че ще е с 22 GB големина... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Scorn | Xbox

Производител: Ebb Software (SRB)
Официален сайт: https://ebbsoftware.com/
Резюме: Scorn is an atmospheric first-person horror adventure game set in a nightmarish universe of odd forms and somber tapestry. It is designed around the idea of “being thrown into the world”. Isolated and lost inside this dream-like world, you will explore different interconnected regions in a non-linear fashion. The unsettling environment is a character itself.
Дата на излизане: TBA, 2021 
Official Teaser: 

Gameplay за Xbox X: 

Системни изиксвания за PC: 

MINIMUM:

Processor: Intel Core i3-2100 / AMD FX-6300

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon HD 7870

DirectX: Version 11

Storage: 50 GB available space

Additional Notes: These specifications are subject to change.

RECOMMENDED:

Processor: Intel Core i5-2500 / AMD FX-8350

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290

DirectX: Version 11

Storage: 50 GB available space

Additional Notes: These specifications are subject to change.

Като външен вид доста ми напомня на Doom 3

Pre-purchase System Shock on Steam

Производител: Nightdive Studios (USA)
Официален сайт: https://www.nightdivestudios.com/
Резюме: System Shock is an upcoming action role-playing game developed and published by Nightdive Studios. It is a remake of the 1994 video game of the same name, originally developed by Looking Glass Studios. The game was planned to have a simultaneous release on Microsoft Windows, macOS, Linux, PlayStation 4, and Xbox One in 2021.

Дата на излизане: Q3, 2021 
Official Teaser: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз очаквам новата поредица Warriors of Fate - ремикс от някогашната аркада. Но другарите от Китай все още я приготвят. Можете да намерите демо на играта - изглежда запленяващо. Тази игра е безплатна, в стил beat'em up.
Можрте да намерите демо на играта тук на този сайт : https://www.speedallonlinegamessiteshere.com
Warriors of Fate

Warriors-of-Fate-free-fan-video-game-openbor-pc-speedallonlinegamessiteshere-press-kits-official-download-service.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със слабо видео съм, 1030, затова супер се израдвах, че подкарах Сайбърпънк без машината да пече като котлон. А и се нервирах когато дървета, стръкове царевица и тютюн ми се появяваха като артефакти където никак не им е мястото. Прочетох във форум, че новите драйвери поправяли дереджето и о, чудо, истина е. дърветата се върнаха в гората, конопа - в полето и саковете на дилърите, царевицата в мелниците и полето. А видеокартата не надскача 55 градуса. Това при 40 минути разцъкване, допускам, че при масови сцени и яко заиграване, ще скочи до 58-60.

Умирам за The Witcer  и яко исках да подкарам Cyberpunk 2077. И май ми се случи.

Untit444-1.jpg

Untit555.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ти е тръгнала. И при мен върви, но е много бъгава. Моето видео е 1060 6 GB и за сега всичко си ми върви без проблеми. Няма пари за 2080, 3080 RTX и т.н. :D и на наличното съм доволен! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря ти.

Разбирам. Вярвам ти, на много места срещам оплаквания от бъгове. Но меракът ми е як и поддадох на съблазънта да подкарам ново заглавие със стара машина. Писах само поради това, че новите драйвери наистина поправиха визията и температурите на видеото.

Аз съм съвсем в началото, преигравам по няколко пъти пролога, освен това ми е много кът времето. Минах го 2-3 пъти като номад, и няколко пъти преигравам интродукцията като човек, расъл на улицата.

С първите една две три мисии бъг не срещнах. Върви ми супер плавно, играя на средни, при силно намалена резолюция. Зададох твърдо 30 кадъра, и температурите заспаха под 55.

Просто, искам да свикна с многото клавиши, игрицата явно е оптимизирана за джойстик и  изобилието от бутони от клавиатурата ме нервира. Допусках, че ще е наследила от The Witcher 3 управлението, но се оказах излъган. Вместо Е, се ползва F. До тук добре. Но във Вещерът, с десен бутон на плъха и E,  си играех супер споко. Лявата ми ръка е по-свободна за пура, питие, телефон. А сега - бетер машинописка, трябва да участвам активно с 2 ръце.

Та, затова си давам време да свикна, особено с тези готини сканирания на обекти, умрем от радост! А през това време, силно се надявам да излезне пач за споменатите от теб бъгове и да я настъпя яко цялата игрица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Хайде нещо ново и безплатно в стар стил и функционира на всички видове устрйства... с минимални системни изисквания.
Линкът към играта е в описанието на клипа в youtube

Screenshot_2021-04-08 възродени за нов живот игри .png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

1. Far Cry 6 -  дата на излизане 7 октомври 2021 г. Налична за предварителна поръчка в официалния сайт.

2. Atomic Heart - все още неясна дата на излизане. Предполага се в края на тази или началото на следващата година. Според производителите "The Game Is Ready .... For now, the last bit of polishing is in full swing, and the devs are shifting to console ports of the game".

3. S.T.A.L.K.E.R. 2 - с обявена дата 22 април 2022 г. В официалния сайт на играта е възможна предварителна поръчка.

Кои други игри очаквате и ви направиха впечатление на таз годишните презентации на E3?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Да, горните ги имаше и на официалната страница на сайта и затова не ги пуснах.

Ами аз забелязах, че има и някакво извращение наречено Disciples Liberation. Не че изглежда зле и дори бих я пробвал като фен на RPG/TBS, но не и с името Disciples, където я няма цялата тъмна и готик атмосфера и ART-a. По-скоро е някакъв клонинг на King's Bounty (спокойно можеше да мине за King's Bounty 2 вместо оригиналната King's Bounty 2, която се задава или за King Arthur Knight's Tale), но не и за продължение на Disciples. По-скоро да бяга направили Remaster на 2-ката и да попълнят расите в 3-ката, вместо това. Но все пак сигурно ще я разцъкам като излезе и като я намалят.

Shadow Warrior 3 - за съжаление нищо общо като атмосфера с 1 и 2. По-скоро ми мяза на поредния Doom, само че с мечове. Дори анимираните бойни сцени са подобни. Жалко. Загуби своята идентичност, но става да се разцъка като празноглав шутър за загуба на време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GTA 6  Много се забавиха от Рокстар. Иначе легендарна игра. Тя и 5 се забави и беше пълна боза и от към графика и от към история. Дано 6 е върха в поредицата 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GTA V за времето си като графика си беше супер. Забавиха я за PC заради някакви дела. Това горе обаче е "fan made" трейлър базиран отчасти на мод-а Vice City Remastered. Пуснат е за 1-ви април шега. Ако има завръщане на Vice City ще съм повече от доволен, защото аз доста харесвах Vice City (дори повече от San Andreas). Самия трейлър е направен в стил жанра synthwave:

И да има продължение четох, че няма да се появи преди 2024-2025-та.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, B-boy/StyLe/ написа:

И да има продължение четох, че няма да се появи преди 2024-2025-та.

Я до тогава ке умрем. Всичко е за пари. Да може да се продава 5. Излезе ли 6 край интереса към 5 ще спадне рязко. Вайс Сити е супер, обаче графиката тогава не беше толкова напред. Сега до като работят по 6 можеха да пуснат Вайс Сити(Remastared) същата обаче с модерна графика. Ще счупи всички продажби до сега гарантирано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.07.2021 г. в 11:11, B-boy/StyLe/ написа:

Я пуснали са некромансър в Wolcen. Май е време да я пробвам вече:

Много голяма армия вади тоз. Некромансърът в Diablo II ряпа да яде. Надявам се да не са го направили скучен - докато армията трепе де к'во види, той да е само на разходка.

Forza Horizon 5 има ненормална графика:

А най-странното е, че на края на видеото пише, че ще я пуснат и за старата конзола Xbox One. Предполагам, че ще липсват повече от половината обекти, но поне има надежда, че ще тръгне и на моя комп.

И аз очаквам Saints Row 5 и се надявам да е добра игра. А докато я чакам се надявам да пуснат remaster и на 4-ката, както направиха с 3-ката. Жалко, че на 2-ката са били загубили кода, тъй като е скапан порт с отвратителна производителност и плаче за remaster.

Редактирано от саби (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 13.07.2021 г. в 15:56, саби написа:

Forza Horizon 5 има ненормална графика

Със сигурност ще я пробвам. За мен по-важното е, че ще може да се играе във VR. Нормалният мониторен екран, па бил той и 4К, в днешно време е грабеж от усещанията при такива игри.

Ей как между-другото са играли 4-ката:
https://www.drifted.com/forza-horizon-4-vr/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И докато съм на тази тематика - докосване до утрешното бъдеще - днес.

Бизнес VR headset, който все още не се продава за обикновени потребители:

Качеството на визуализация от HL:Alex, за който имам  преки впечатления, е значително по-добра, отколкото при мен.

Май това е началото на края на всякакви излишни монитори за игри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Вчера излезе и King's Bounty II

https://store.steampowered.com/app/1135300/Kings_Bounty_II/

Три ревюта:

Малко съм със смесени чувства, защото не съм фен на изгледа от трето лице. Трябваше да си оставят 2D или изометрията подобно на KB1. Но съм зажаднял за такива заглавия и ако и изчистят бъговете може би ще я дебна на някоя разпродажба (която сигурно няма да е скоро, защото е прекалено нова играта).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване