Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Очаквани от вас игри

Виж решението Разрешен от Martin Dinev,

Препоръчан отговор

Играта която очакваш поне е излязла, а тези които чакам... все още не. Едната е далеч от излизане, а другата уж края на тази или началото на следващата година. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 98
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 1 час, саби написа:

Дори и смачкана от тубата играта изглежда добре:

Билдера е фен на тези рейсинг симулатори . Мисля ,че е пробвал почти всички излезли от този жанр ,но скоро не съм виждал да пише във форума иначе щеше да сподели впечатления от първо лице .  ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Билдера е фен на тези рейсинг симулатори . Мисля ,че е пробвал почти всички излезли от този жанр ,но скоро не съм виждал да пише във форума иначе щеше да сподели впечатления от първо лице .  ;)

Еми не знам. Предполагам, че щеше да я пропусне. 4-ката е правена основно за контролер и доколкото знам с волан не е приятна за играене като Assetto Corsa, примерно. В 5-цата не знам дали са подобрили нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Тази вечер в GOG със сериозно намаление си купих дигитални копия на Shadow Warrior 1 & 2 и в очакване на 3-ката ще бъдат превъртяни! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятна игра. Единицата ми хареса доста, макар че нямах желания да я преиграя (за разлика от други FPS игри като PREY или STALKER или Metro Exodus), но е забавна. Двойката я бях почнал и не беше лоша, но дори не помня дали я превъртях. Тройката нещо не ме вдъхновява, но мога да я мина един път, колкото да знам, че съм я играл. Може би с напредването на годините търся повече история и атмосфера пред чист екшън в стил DOOM, Serious SAM и подобните заглавия. :biggrin:

Аз мисля да си взема Chernobylite в близките дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Гледах няколко часа геймплей в Туич . Интересното е ,че има , както доста позитивни мнения така и отрицателни . Нещо в стил  " Hate it or love it "  .  :)  Дано ти хареса . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Ох, на знам...вече имам алергия от полски игри. Пазете се от тази - Fishing Clash - крайно зарибяваща и джобоизпразваща. Съвсем сериозно ви казвам - пазете се от тази игра! Това е жив виртуален наркотик. Явно е съставяна съвместно с психолози - убеден съм. Пристрастиш ли се към нея после няма отърване. Намерих си яко майстора с нея, но хак ми е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Agentpat™ написа:

Пазете се от тази - Fishing Clash - крайно зарибяваща и джобоизпразваща. Съвсем сериозно ви казвам - пазете се от тази игра! Това е жив виртуален наркотик

Какво представлява тази игра ? Това риболовен симулатор ли е ? Последните месеци не виждам често да пишеш във форума , както и Билдера спря да влиза тук .  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Какво представлява тази игра ? Това риболовен симулатор ли е ? Последните месеци не виждам често да пишеш във форума , както и Билдера спря да влиза тук .  :)

Да, риболовен симулатор се води и работи под Андроид и на ябълката. Може да се играе във Фейсбук. За 100 мб. има доста изпипана графика. 

Да, малко бях неактивен напоследък, но за това е виновна тази дяволска игра, която отнема много време и пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Martin Dinev написа:

В кръга на шегата... тази игра явно е направена за шарани! 😀

Шегата ти е чиста истина!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брей, новата Saints Row вече си има страница в Epic. Не пише да е петица. Може би ще бъде ребуут или пък с нова история. Дата на излизане 25.02.2022 г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 7.09.2021 г. в 1:39, Milkydead написа:

Знаете ли дали ще кракнат diablo 2 Resurrected?

50 на 50 или ще го кракнат или няма да го кракнат, ако го направят като Diablo III да се играе само през Battle.net  ще е или си го купуваш или не го играеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 25.08.2021 г. в 21:30, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

на 26.08.2021 г. в 9:02, саби написа:

Еми не знам. Предполагам, че щеше да я пропусне. 4-ката е правена основно за контролер и доколкото знам с волан не е приятна за играене като Assetto Corsa, примерно. В 5-цата не знам дали са подобрили нещата.

Оказа се, че във Forza Horizon 5 са подобрили управлението с волан.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, саби написа:

Оказа се, че във Forza Horizon 5 са подобрили управлението с волан.

Доколкото си спомням няколко години играеше с клавиатура след това си купи волан Лоджитек  G 29 .  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DEATHLOOP излезе. Доста негативни ревюта има, но това е нормално за всяка една нова игра:

https://store.steampowered.com/app/1252330/DEATHLOOP/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли е от това. Тя и PREY доскоро беше с Denuvo и оценката и пак беше ок. По-скоро, защото е нова с бъгове и неоптимизирана. Това са повечето оплаквания към момента. Аз не вярвам Arkane да са се изложили... Bethesda са имали издънки...сега като ги купи MS ще видим как ще са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, B-boy/StyLe/ написа:

DEATHLOOP излезе.

Дано скоро пуснат пакет с корекции на бъговете . Цената ми се струва малко висока 60 евро , но е ново заглавие ,така че не е голяма изненада.  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване