Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Очаквани от вас игри

Препоръчан отговор

d2 res излезе в замунда май ще може да се играе поне сингъл.Ако пуснаст някой пиратски сървър без чийтове ще е голям хит , какви ли са шансовете за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 27.09.2021 г. в 13:41, Milkydead написа:

d2 res излезе в замунда май ще може да се играе поне сингъл.Ако пуснаст някой пиратски сървър без чийтове ще е голям хит , какви ли са шансовете за това.

Налял съм досега доста парички в тая поредица, така че си взех и Diablo2: Resurrected за PS4 за което бих казал че съжалявам. Толкова малко неща са променили от оригиналното Diablo 2,  че направо не знам с каква наглост искат цели 80 лева за претоплена манджа.  Diablo 3 може и да е вече също доста дърто, но продължава да се развива и на всичкото отгоре е по-евтино, в сравнение с него да играеш Diablo2 през 2021г граничи с мазохизма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да те тея от близард са си чисти корпоративни обирджии , ама всички компании пускат носталгия преработени игри сега за да се купуват от фен базата.Би ли дал например 120 лв за марио конзола Конзола NINTENDO GAME & WATCH:SUPER MARIO BROS (technopolis.bg).Kaто бях малък една игра за телевизора струваше 25-30 лв от по скъпите май...И имаше бая игри вътре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, ined написа:

Налял съм досега доста парички в тая поредица, така че си взех и Diablo2: Resurrected за PS4 за което бих казал че съжалявам. Толкова малко неща са променили от оригиналното Diablo 2,  че направо не знам с каква наглост искат цели 80 лева за претоплена манджа.  Diablo 3 може и да е вече също доста дърто, но продължава да се развива и на всичкото отгоре е по-евтино, в сравнение с него да играеш Diablo2 през 2021г граничи с мазохизма.

Да, малко кожодерската я карат. По-скоро бих си взел нова игра, пък макар и недовършена като Wolcen или Last Epoch докато чакам Diablo 4, пред тази. Блазни окото разбира се, но бих изчакал някаква разпродажба с поне 50%, колкото би трябвало да е нормалната и цена. Иначе евала, че са преработили и клипчетата, макар че в оригиналната версия клипа с Бейл по ме радва някак си като атмосфера. В новата версия е малко като клоун.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Milkydead написа:

Да те тея от близард са си чисти корпоративни обирджии , ама всички компании пускат носталгия преработени игри сега за да се купуват от фен базата.Би ли дал например 120 лв за марио конзола Конзола NINTENDO GAME & WATCH:SUPER MARIO BROS (technopolis.bg).Kaто бях малък една игра за телевизора струваше 25-30 лв от по скъпите май...И имаше бая игри вътре

Аз си спомням, че бяха по 10 лв. Още си пазя един кашон с дискети. Жалко, че Nintendo-то не ми работи. Като се повреди ми взеха някакво китайско копие на конзолата. Не ми ставаше ясно как го правеше, ама разваляше телевизорите, колкото и странно да звучи. На един Електрон кинескопът му се съсипа. На един малък 5,5 инчов черно-бял телевизор с кинескоп картината му се сви отляво и отдясно. Шантава работа.

преди 10 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Да, малко кожодерската я карат. По-скоро бих си взел нова игра, пък макар и недовършена като Wolcen или Last Epoch докато чакам Diablo 4, пред тази. Блазни окото разбира се, но бих изчакал някаква разпродажба с поне 50%, колкото би трябвало да е нормалната и цена. Иначе евала, че са преработили и клипчетата, макар че в оригиналната версия клипа с Бейл по ме радва някак си като атмосфера. В новата версия е малко като клоун.

Пробвах Last Epoch, ама нещо не успя да ме грабне. Вчера пуснах Grim Down и като дадох на героя две брадвета, настана кълцане. Забавна игра. В Wolcen не ми харесва това, че не мога да играя както ми харесва - с две оръжия, тъй като скиловете скалират с деймиджа на първото оръжие, поради което са най-силни с такова за две ръце, но пак ми е доста по-забавна. Ще изчакам Wolcen пак да я пуснат на 15 евро и ще я взема. Донякъде се чудех, заради ниската оценка в steam, ама като ми харесва, май няма смисъл да го мисля, но Last Epoch ще я пропусна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ооо Grim Dawn си е Grim Dawn. На мен ми е любимото RPG. Не случайно имам над 2k часа в нея и доста билдове (някои дори на Hardcore Ultimate). Мен пък Last Epoch и Wolcen ме радват, но PoE не ми харесва.

Нито че се резетва картата (аз ги обичам разкрити), нито, че скиловете са супер объркващи и много, че не може да се разбере коя броня е по-добра, защото там не развиваш екипировката като цяло, а gems, които си набучил в нея, че колбите кръв се пълнят по подбие на механиката на D3 като биеш гадове. Като цяло не е лоша за безплатна (дори и за платена да беше и знам, че си има фенове и солидна база), но не е моята. Но все пак като ми доскучае си я пускам чат-пат. Ще видим сега като излезе PoE 2 какво ще е де.

Иначе аз не гледам много по ревютата. В смисъл чета ги, но искам да я пробвам от първо лице. Затова не съжалявам, че цъках и Vikings - Wolves of Midgard и Shadows: Awakening, Adventures of Van Helsing - Final Cut и т.н.

В Titan Quest също имам доста часове. Гледам вече са я направили и безплатна. Някой ден мисля да седна да мина Atlantis и Ragnarok DLC-тата, че не съм ги минавал, а ги имам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета , интересно ми е някой играл ли е Returnal  ? Успях да гледам няколко часа в Туич , но не ми се дават над 1300 лева за PlayStation 5 плюс пакет от 2 или 3 игри . Не съм проверявал , но скоро едва ли ще пуснат преработена версия за компютър .  :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не, но аз не следя много игрите за конзоли (от както спрях да цъкам на конзоли преди доста години). А иначе не е лоша играта, но не е моята. Аз не обичам игри от трето лице (като Mass Effect и подобните).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Oткъм Rpg-та е много зле положението , защо не правят готини ролеви вече ... ей това изглежда добре за игра ама е много префърцунено.

Lost Ark щяло да излиза догодина то може да е хит.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Milkydead написа:

Oткъм Rpg-та е много зле положението , защо не правят готини ролеви вече ... ей това изглежда добре за игра ама е много префърцунено.

Lost Ark щяло да излиза догодина то може да е хит.

Аз говорех по-скоро за aRPG-та. Не съм фен на RPG-та като горното в клипа.

А Lost Ark ще я пропусна, защото е MMORPG и по такива не си падам също.

Иначе пък има бум на TBS - вярно, че King's Bounty 2 не е това, което очаквах и че Disciples Liberation сигурно и той ще разочарова, но все пак е малко свежест в жанра.

Друга добра, но още много къса е King Arthur: Knight's Tale

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес се очакват намаления в STEAM от 1-ви до 7-ми октомври ще има някакъв седмичен FEST преди есенната разпродажба, която ще е около Хелоуин.

Starts: Friday, October 1st, 2021 @ 10AM PDT
Ends: Thursday, October 7th, 2021 @ 10AM PDT

С други думи към 20.00 по наше време.

https://partner.steamgames.com/doc/marketing/steamnextfest/2021oct

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, саби написа:

Обявиха изискванията на Forza Horizon 5:

Майко мила , предложените карти за перфектен гейминг са RTX 3080 и RX 6800 XT .  Не искам и да си помисля , какви ще изискванията при новите  ААА заглавия .  :) 

преди 2 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Днес се очакват намаления в STEAM от 1-ви до 7-ми октомври ще има някакъв седмичен FEST

Мисля , че на 7 - ми ще пускат на пазара  Far Cry 6 .  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Майко мила , предложените карти за перфектен гейминг са RTX 3080 и RX 6800 XT .  Не искам и да си помисля , какви ще изискванията при новите  ААА заглавия .  :)

Новите конзоли са зверове. Xbox-ът е с 12,15 TFLOPS (честота по шейдърни ядра), което е малко под RX 6700 XT, която е с 13,21 TFLOPS. Предполагам, че 8-ядрените процесори са ги турили при идеалните условия, заради 8-ядрения процесор на конзолата.

Между другото, докато търсих спецификациите и на другите модели на AMD като RX 6600 XT по погрешка кликнах на NVIDIA GeForce 6600 и ми стана смешно, като се сетих какви вентилаторчета слагаха навремето на видеокартите, а сега 3 слота по 3 вентилатора :D - AMD RX 6800 XT

714-front.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, саби написа:

Между другото, докато търсих спецификациите и на другите модели на AMD като RX 6600 XT по погрешка кликнах на NVIDIA GeForce 6600 и ми стана смешно, като се сетих какви вентилаторчета слагаха навремето на видеокартите, а сега 3 слота по 3 вентилатора :D

При високия клас дори има модели от новите поколения заемащи 4 -4.5 слота . Аз все още си пазя една графична карта от 2006 година . Тя е без допълнително захранване и има малък алуминиев радиатор с размери - 3 на 5 сантиметра и малък вентилатор да отвежда горещия въздух .  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 28.09.2021 г. в 21:25, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Момчета , интересно ми е някой играл ли е Returnal  ? Успях да гледам няколко часа в Туич , но не ми се дават над 1300 лева за PlayStation 5 плюс пакет от 2 или 3 игри . Не съм проверявал , но скоро едва ли ще пуснат преработена версия за компютър .  :) 

Между другото тази май е подобна и май ще излезе 2022 и за PC щом ти харесват подобни игри като Returnal и Mass Effect:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересни бойни игрици се задават на хоризонта:

RTS-FPS VR - BattleGroupVR:
https://store.steampowered.com/app/1178780/BattleGroupVR/ 

както и плоскоекранната  :D  FPS-multiplayer с 128 участника, all-scale war - Battlefield 2042:
https://store.steampowered.com/app/1517290/Battlefield_2042/ 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване