Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем: PPPoe портокол

Препоръчан отговор

Здравейте,

Днес се наложи да преинсталирам прозореца. Всичко мина без проблеми. След като пуснах да сийдвам един торент локално, когато дигне 1мб/с ъплоад скорост портокола изведнъж спира нета sad.gif А преди инсталацията дигаш и свалях с по 4мб/с без проблем. Предполагам, че има някакъв лимит, който искам да премахна, но не знам къде е. Ако някой може да помогне, че много неприятно така. Извинявам се, ако не съм налучкал раздела. Мерси предварително.

Лек ден

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да е от ограничението на TCP конекциите наложено от Microsoft след инсталиране на SP2. По подразбиране са 10 . Ето ТУК има пач който премахва това ограничение. Може да напишеш колкото си искаш, някои препоръчват 100 други 1000. Дано да помогне...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери драйверите на лан картата, възможно е Windows да не е сложил точните, или да не са с необходимите настройки. Случвало ми се е на вградената карта на дъното като се натовари връзката, да да реконектва. И проблема се оправя с преинсталация на драиверите от диска на дъното, макар че изписва че прявилно е разпозната лан картата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Провери драйверите на лан картата, възможно е Windows да не е сложил точните, или да не са с необходимите настройки. Случвало ми се е на вградената карта на дъното като се натовари връзката, да да реконектва. И проблема се оправя с преинсталация на драиверите от диска на дъното, макар че изписва че прявилно е разпозната лан картата.

:sobbing: Инсталирах драйверите на лан картата, както каза от диска на дъното и се оправи. Мерси много :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване