Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предложение за браузър игри

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, извинявам се ако има вече такава създадена тема. Искам да попитам тези които разцъквате някоя браузър игричка да я споделите тук тъй като някои от тях които играх в миналото виждам, че вече ги няма, а сега има нови като Game of Thrones и така нататък. 

Тези които са в нещата нека да споделят едно мнение и да кажат някоя интересна браузър игра. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Joss Bomon написа:

Разглеждал съм тези, но искам да попитам във форума хора които играят в момента някоя да изкажат мнение, примерно в момента коя е актуална и защо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Baininja написа:

Разглеждал съм тези, но искам да попитам във форума хора които играят в момента някоя да изкажат мнение, примерно в момента коя е актуална и защо.

Защо пък точно браузърна?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Защо пък точно браузърна?

За мен лично е по неангажиращо и занимателно, а и нямам нужното време да свалям вече игри и да играя, геймърските ми години са по-скоро зад гърба ми макар че понякога да ми липсват.. 😄

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Baininja написа:

За мен лично е по неангажиращо и занимателно, а и нямам нужното време да свалям вече игри и да играя, геймърските ми години са по-скоро зад гърба ми макар че понякога да ми липсват.. 😄

Не знам точно какви влечения към игри имаш, но ето ти един примерен сайт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Не знам точно какви влечения към игри имаш, но ето ти един примерен сайт.

Ами попринцип имах предвид игри като hanovete, travian и т.н. Но доколкото знам тези игри ги има от доста години и не знам дали още се играят толкова. Мисля да пробвам новата Game of Thrones, но дочух за нея, че едва ли не без истински пари нямаш развитие та..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Baininja написа:

Ами попринцип имах предвид игри като hanovete, travian и т.н. Но доколкото знам тези игри ги има от доста години и не знам дали още се играят толкова. Мисля да пробвам новата Game of Thrones, но дочух за нея, че едва ли не без истински пари нямаш развитие та..

Ами ще трябва да пробваш. Бях геймър около 15 години. Вече рядко си пускам някоя игра и тя е от старата школа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще трябва да пробваш. Бях геймър около 15 години. Вече рядко си пускам някоя игра и тя е от старата школа.

Дай пример за някоя игра от старата школа. Аз също съм ги разцъквал, но в момента предполагам че има моменти в които играеш нещо когато имаш нужда да разпуснеш и естествено имаш време за губене. Конфигурацията ми не е геймърска, но всички игри от старата школа бих ги подкарал безпроблемно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай пример за някоя игра от старата школа. Аз също съм ги разцъквал, но в момента предполагам че има моменти в които играеш нещо когато имаш нужда да разпуснеш и естествено имаш време за губене. Конфигурацията ми не е геймърска, но всички игри от старата школа бих ги подкарал безпроблемно.

Няма да ти харесат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да ти харесат.

Не се знае. Ако е нещо от рода на Диабло със сигурност би ми харесало, но нея не искам да я почвам защото нещата там ще загрубеят. Хаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се знае. Ако е нещо от рода на Диабло със сигурност би ми харесало, но нея не искам да я почвам защото нещата там ще загрубеят. Хаха

Diablo 2, Dune 2000, Dune 3,  Darkstone, Nox, Heroes of Might and Magic 2 и 3, Startreck Armada 2, Age of Empires 2, Blood and Magic, Orion 1 и 2, Panzer General 1 и 2, Fantasy General............. списъкът е доста дълъг.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Diablo 2, Dune 2000, Dune 3,  Darkstone, Nox, Heroes of Might and Magic 2 и 3, Startreck Armada 2, Age of Empires 2, Blood and Magic, Orion 1 и 2, Panzer General 1 и 2, Fantasy General............. списъкът е доста дълъг.

Все игри които знам, някои съм играл много отдавна и наистина са си класики.

Относно диаблото, в момента само Dreaming ли е сървърът който се играе в България, ако си запознат де?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все игри които знам, някои съм играл много отдавна и наистина са си класики.

Относно диаблото, в момента само Dreaming ли е сървърът който се играе в България, ако си запознат де?

Не знам, кой е сървъвърт в момента. Започнах да играя в оригиналния сървър, но там ме отказаха, защото няма МАПХАК, а да играеш на хардкор с лаг от 600 милисекунди си е направо самоубийство. Чакам с нетърпение Близар да пусна Диабло 2 ремастър. Поне така са обещали. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Не знам, кой е сървъвърт в момента. Започнах да играя в оригиналния сървър, но там ме отказаха, защото няма МАПХАК, а да играеш на хардкор с лаг от 600 милисекунди си е направо самоубийство. Чакам с нетърпение Близар да пусна Диабло 2 ремастър. Поне така са обещали. 

Аз преди време играх в Dreaming, но не останах с много добри впечатления от сървъра, явно беше много прехвален, защото след това много други хора също се отказаха да играят там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.12.2020 г. в 18:02, Baininja написа:

Здравейте на всички, извинявам се ако има вече такава създадена тема. Искам да попитам тези които разцъквате някоя браузър игричка да я споделите тук тъй като някои от тях които играх в миналото виждам, че вече ги няма, а сега има нови като Game of Thrones и така нататък. 

Тези които са в нещата нека да споделят едно мнение и да кажат някоя интересна браузър игра. 

Попринцип не играя браузър игир, но до преди бях голям фен на Imperia online и tanki.iо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване