Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Vito59 написа:

На лично, обаче не тука, защото всичко се чете и нали знаеш какво става.

Казах му аз, ама...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 13,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Благоденственное и мирное житие, здравье же и спасенние, и во всем благое поспешение! Подажд, Господи, благочестивому и православному болгарскому народу и сохрани его на многая лета! М

Благодаря ви много за пожеланията и Честит празник на всички именници! Заповядайте на ЛС да почерпя

bTV Action HD:  

Публикувани изображения

преди 3 часа, mcmlxx написа:

За това само на лично - да няма чуждоземци и ристриймъри. Надявам се всички, с които съм я споделил, да са лоялни, в крайна сметка тази астра я правих за тях, ако спре - не е в мен вината

Аз знам че ще спре, защото само така можеш да им извиеш ръцете да им искаш кинти за да зяпат от друго място, след като са станали вече зависими от някой спортен канал.
Я сега вземи да ми направиш една друга астра специално за мен, за да не им отварям очите как ги зарибяваш.
Знаеш много добре че нито ще ристриймвам, нито пък давам стотинки за телевизия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Белгиеца написа:

Аз знам че ще спре, защото само така можеш да им извиеш ръцете да им искаш кинти за да зяпат от друго място, след като са станали вече зависими от някой спортен канал.
Я сега вземи да ми направиш една друга астра специално за мен, за да не им отварям очите как ги зарибяваш.
 Знаеш много добре че нито ще ристриймвам, нито пък давам стотинки за телевизия.

За това точно ти можеш да гледаш дори секретните канали. Ще ти дадем един доклад какво си си писал за да те опандизят набързо. Слагането на ключета си е незаконно и ще го лежиш, от 5 до 20 год.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уфф - все едно и също - спам до безобразие - без коментар го оставям, по-добре е човек изобщо да не ти обръща внимание, защото става все по-зле.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, moni2 написа:

Казах му аз, ама...

и аз мислих че на ЛС ще поиска мейла ама ............

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе каква параноя ви е превзела вас тука, все едно нещо безкрайно ценно се раздава, а то два спортни канала и регионалните телевизии дето ги има навсякъде в нета. Единственото, което искам е да не попада в чужденец тази листа (включително и разни белгийци), защото ще я разпърдят по форумите. Какви мейли, какви 5 лева....чиста параноя

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, nikito7989 написа:

не, но ти явно си цветарката по форумите.

чак сега ли разбра:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, jodelmor написа:

Малко музикални канали :

но няма български

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.04.2018 г. в 12:35, moni2 написа:

Докторе, имаш ли кюстендилската Кабел сат - запад

и петричката КТBAC ?

#EXTINF:0,TV Zapad
http://IP:PORT/zapad/152

Само, че звука е нещо много гаден при мен...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи нещо от предаването е било, сега и при мен е добре.. уфф - Виваком и ТВ Враца най-накрая запалиха...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, mcmlxx написа:

регионалните телевизии дето ги има навсякъде в нета

ktv, skat+, tv vratsa, tv zapad, tv shumen и други регионални ги няма в нета.

Само ленивият, както казват руснаците, не би намерил диеми и ментел спорт, бенетета и битивита, ако се разтърси.

Само излишен трафик ще правят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Канал Рила:

#EXTINF:0,Kanal Rila
http://IP:PORT/rila/155

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Филипов промени заглавието на Гледане на online TV
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Гледане на Онлайн TV

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване