Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Приятели, само да ви предупредя. Не се мятайте веднага на новите версии на VLC.

Пазете си старите версии, защото ми се случи листа да работи наполовината на VLC 3.0.4, а да работи идеално на AcePlayer, който е базиран на VLC 2.2.8.

Като въпросната листа НЕ работи на Daum Player, Simple TV и всякакви други, за които се сетите - пробвах и Cherry, и какво ли не.

А на 2.2.8 VLC - стъкло!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 13,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Благоденственное и мирное житие, здравье же и спасенние, и во всем благое поспешение! Подажд, Господи, благочестивому и православному болгарскому народу и сохрани его на многая лета! М

Благодаря ви много за пожеланията и Честит празник на всички именници! Заповядайте на ЛС да почерпя

bTV Action HD:  

Публикувани изображения

преди 9 часа, moni2 написа:

Приятели, само да ви предупредя. Не се мятайте веднага на новите версии на VLC.

Пазете си старите версии, защото ми се случи листа да работи наполовината на VLC 3.0.4, а да работи идеално на AcePlayer, който е базиран на VLC 2.2.8.

Като въпросната листа НЕ работи на Daum Player, Simple TV и всякакви други, за които се сетите - пробвах и Cherry, и какво ли не.

А на 2.2.8 VLC - стъкло!

пробвай тия са кристал

78.128.1.137

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

tvizio

Untitled.thumb.png.3bd86dd6db01d6c4672078d6e44e66d5.png

НА МЯСТОТО НА АРЕНА СПОРТ 1 И АРЕНА СПОРТ 2 - ТЕКАТ МАКС СПОРТ 1 И МАКС СПОРТ 2 :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.09.2018 г. в 18:40, Mitko Todorov написа:

Всичко което си написал преди снимката е така, спор няма. Но ако си мислиш че това момче има листи или нещо подобно доста грешиш. Има такива обяви в olx над път и под него. Така че не мисля че това момче е взел на някой листата и продава приемниците по този начин. И за да не съм безпочвен. 80fab33d473505986cdb0fa643fe7ad7.jpg

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

таман им прибаран ли сте фаркат благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бомбомко искам лично да ти отволя кръгозора за приятели и да го нафлудя така както сега ще навлудат сървъра който си пусна и който работеше от сумати време..та на видим като отвора ти е 1G как през него ще мине 10G ;)

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

http://kabelna.com/grad/сливен/

тука ровиш/търсиш/питаш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.09.2018 г. в 17:03, Pifi Pedolino написа:

пробвай тия са кристал

78.128.1.137

A, не, мерси. Нали ти подарих Нокия с фенерче? Гледай си ги на нея. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎30‎.‎9‎.‎2018‎ г. в 20:18, mcmlxx написа:

tvizio 

Затвори скритото съдържание

imageproxy.php?img=&key=d4983f46f2ea7d6aUntitled.thumb.png.3bd86dd6db01d6c4672078d6e44e66d5.png

НА МЯСТОТО НА АРЕНА СПОРТ 1 И АРЕНА СПОРТ 2 - ТЕКАТ МАКС СПОРТ 1 И МАКС СПОРТ 2 :)

От къде го имаш това ? влязох в сайта им и това ми изписа < В процес на разработка

А колко канала са ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филтрирано е за България, по назад в темата съм описал подробно как се влиза от България 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, mcmlxx написа:

Филтрирано е за България, по назад в темата съм описал подробно как се влиза от България 

Аз си мислих , че е бг сайт , защото има и бг канали .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, че е български, има САМО бг канали, филтриран е поради ред причини, всички можем да се досетим кои... 

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, mcmlxx написа:

Естествено, че е български, има САМО бг канали, филтриран е поради ред причини, всички можем да се досетим кои... 

Чудя се дали това не е предишната фирма, която тъпо и упорито пускаше предишните сайтове.

Нямам представа дали са заработили нещо, де.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тръгва и Макс Спорт 3 - https://tvnovini.bg/tv-novini/tv-akcenti/max-sport-3-startira-ot-15-oktomvri

Възможно е да има леко увеличение в таксата за целия пакет Макс Спорт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Филипов промени заглавието на Гледане на online TV
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Гледане на Онлайн TV

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване