Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 15,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Благоденственное и мирное житие, здравье же и спасенние, и во всем благое поспешение! Подажд, Господи, благочестивому и православному болгарскому народу и сохрани его на многая лета! М

Благодаря ви много за пожеланията и Честит празник на всички именници! Заповядайте на ЛС да почерпя

HBO:  

Публикувани изображения

преди 16 часа, Белгиеца написа:

393dffd226f290c9.jpg

Това дето гледаш е пуснaто от неизвестен субект от Дания дето Европол го бяха ушким разбили .хехе.Внимавай че те наблюдават да не изпееш марсилезата накрая.хахаха.Ето му цялата листа сега е окастрена ама скоро ще я възстанови като почне да използва и сървъра на датския парламент.

Европол IPTV.m3u8

Редактирано от Pifi Pedolino (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Белгиеца написа:

ot satelitite e vsi4ko v tazi lista

хората правят пари от сателит

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правят ама незаконно и влизат в пандиза после.
А иначе интернет изклюкарва, че някой е наел сървърче в Холандия при тези

serverius.net

а пък педала нека си плямпа че било от Дания, той не разбира горкият.

Абе това да плащаш на някой си тарикат, който за без пари сваля от сателитите каналите и ти ги праща после по интернет, си е направо признание за слабоумие. Има безплатни сървъри които ти отключват всичките тези канали от дългата фалшива листа на педала. Само инсталираш в линукс кутията един плагин и той се свързва сам към сървърите. Като се е свързал към няколко безплатни сървъра и не прекъсва картинката.
Ама нали целта на пишещите редовно тук е да изкарват пари от незнанието на разни нови рибета, та няма да го обясните как ги скубете, без да плащате никакъв абонамент вие самите. Те кабеларки били правели така, ама това не го знам точно как го извършват, щото не съм в бг.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Белгиеца написа:

serverius.net

Абе това да плащаш на някой си тарикат, който за без пари сваля от сателитите каналите и ти ги праща после по интернет, си е направо признание за слабоумие. Има безплатни сървъри които ти отключват всичките тези канали от дългата фалшива листа на педала. Само инсталираш в линукс кутията един плагин и той се свързва сам към сървърите. Като се е свързал към няколко безплатни сървъра и не прекъсва картинката.
Ама нали целта на пишещите редовно тук е да изкарват пари от незнанието на разни нови рибета, та няма да го обясните как ги скубете, без да плащате никакъв абонамент вие самите. Те кабеларки били правели така, ама това не го знам точно как го извършват, щото не съм в бг.

Още си далеч от истинската аванта.

Има начин как да не плащаш ток, вода и други сметки. 

И да получаваш гигабитов  нет + всички ТВ които не могат да се гледат на ключета.

Слаба  ракия от Левски-Г си ти. За това сте се събрали с Алкатраза тук :) Поне той разбира от яка диско музика - що години облъчваше околията с пиратското си радио.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Белгиеца написа:

serverius.net

Като се върне Калинчо от почивката с парите дето взе от темата го питай как така някой хора правят пари а ти пътното полицайче само махаш с палката залудо с култовата реплика: "Ко прайм сега".хехехехехе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е ясно вече че не е за пари работата,а по скоро за човек на човека
и в Калдата си имат йерархия и винаги ще се намери някой по голям шеф.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎10‎.‎8‎.‎2017‎ г. в 11:47, mcmlxx написа:

За Андроид: (работи и под Windows с bluestacks):

http://json.atspace.tv

Затвори скритото съдържание

Ако преди сте инсталирали и не ви тръгват каналите - направете ъпдейт на плеъра

Ако познаваш автора на приложението предай му при новия ъпдейт да добави тези канали - Da vinchi learning , mtv live HD , Food network , Iconcerts HD , Mooz dance , MCM , Sky Sports 1/2/3 , Bein Sports 1/2/3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, MisterDimchev написа:

Някой може ли да грабне директен линк от ТУК

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, tangra65 написа:

Не тръгва :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак му ги предай ако реши да има нов ъпдейт иначе на андройд бачка супер ако ви е много бърз нета няма да има лагвания .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

добре де не се звери

Кажи на бащати да ти плати пълния пакет на Бергон а нe да се молиш като некой циганин по форумите за канали които не се излъчват в БГ то така и Sky NZ още малко ще искаш да ти пусне.

преди 1 час, adersa написа:

Все пак му ги предай ако реши да има нов ъпдейт иначе на андройд бачка супер ако ви е много бърз нета няма да има лагвания .

Като му сложи и ценоразпис тогава няма значение колко ти е бърз интернета.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, tangra65 написа:
  Затвори скритото съдържание

Подкарах го. И мерси :) 

Редактирано от MisterDimchev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, MisterDimchev написа:

Някой може ли да грабне директен линк от ТУК

С времеви токен е, нищо няма да стане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Pifi Pedolino написа:

Кажи на бащати да ти плати пълния пакет на Бергон а нe да се молиш като некой циганин по форумите за канали които не се излъчват в БГ то така и Sky NZ още малко ще искаш да ти пусне.

Като му сложи и ценоразпис тогава няма значение колко ти е бърз интернета.:D

Аз съм на пълен пакет но тия канали ги няма никъде в Добрич- о да има ги ама на близоо а техните пакети + нет са много скъпи и ги има само в пълните им пакети с всички канали ся за един два канала да минавам на тях и после заради калпавия им нет да се набутвам с сметки за разговори не стаа ..

Иначе преди съм говорил с бергон за тези канали да ги пуснат и все нямали възможност явно за по малките оператори искат големи такси ли незнам и аз :) 

Сега ако се пусна на мтел с пълен пакет 200 канала + нет то ще ми излезе 40 лв колкото плащам на бергон с нет и кабелна за два адреса :D 

И за разлика от някои в тази тема аз сам си плащам таксите ток , интернет , тв , телефон .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Гледане на Онлайн TV

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване