Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 10 часа, Radoslava00 написа:

Гледане на Онлайн TV. Едни и същи пишльовци пишат....ай стига

Колкото ти си РадославА, толкова и това оплакване има основание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 13,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Благоденственное и мирное житие, здравье же и спасенние, и во всем благое поспешение! Подажд, Господи, благочестивому и православному болгарскому народу и сохрани его на многая лета! М

Благодаря ви много за пожеланията и Честит празник на всички именници! Заповядайте на ЛС да почерпя

bTV Action HD:  

Публикувани изображения

Тези две програми ‎Bulgaria TV International и България ТВ започнаха ли излъчване има ли ги качени на сателит и кой е той?Някой има ли повече информация?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, dimityr52 написа:

Тези две програми ‎Bulgaria TV International и България ТВ започнаха ли излъчване има ли ги качени на сателит и кой е той?Някой има ли повече информация?

Ако ги няма на https://en.kingofsat.net/ - значи още не са качени на сателита.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ином написа:

Ако ги няма на https://en.kingofsat.net/ - значи още не са качени на сателита.

Колега тези канали не съществуват вчера трябваше да тръгнат но явно е за 3 март 2021.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, lambo19 написа:

В информацията ясно си пише - 3-и март 2020 г.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Ином написа:

В информацията ясно си пише - 3-и март 2020 г.

Може да пише но няма никъде инфо че са тръгнали значи  не е вярно написаното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да се запиша и в тази страница очите ми са като на шумахер мога да гледам по 2 телевизии едновременни една за лявото око и една за дясното око

пък едноокият джак ще го запазя за някого той си знае😗

ПС: очаквам скоро да се обади из темата, независимо коя година и коя страница да отидем аз пак ще намеря своят отговор, дори да бъде измежду редовете

drugarkata_mariika.PNG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, mcmlxx написа:

Трудна работа, пич .... няма кой да ги даде...

Жалко, като видях тук снимки на тези телевизии се надявах 😉

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, liveearth написа:

Здравейте колеги,

Някой може ли да помогне с този въпрос: 

https://stackoverflow.com/questions/60530856/curl-get-data-from-site-portal

като не го формулираш правилно как някой да ти помогне от екстрийм ще хващаме сталкър нещо не ми е ясна цялата история ама както и да е, за кво ти е тоя бирир той според теб колко е валиден?

и общо взето какво се опитваш да направиш някъкъв скенер?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, woobu написа:

като не го формулираш правилно как някой да ти помогне от екстрийм ще хващаме сталкър нещо не ми е ясна цялата история ама както и да е, за кво ти е тоя бирир той според теб колко е валиден?

и общо взето какво се опитваш да направиш някъкъв скенер?

опитва се да направи конфиг за OpenBullet

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ако стане.... защо не :) когкогато го завърша ще пиша подробно какво е. Просто ако може да помогнеш, пиши на лични ако трябва.

Сигурен съм, че щом емулатора го вижда, значи не е недоатъпна информация. Просто трябва да знаеш как да си я поискаш. Предполагам за това ми трябва токън, кукита и урл-то, което да ударя с curl. Но не се получава...

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, liveearth написа:

Да, ако стане.... защо не :) когкогато го завърша ще пиша подробно какво е. Просто ако може да помогнеш, пиши на лични ако трябва.

Сигурен съм, че щом емулатора го вижда, значи не е недоатъпна информация. Просто трябва да знаеш как да си я поискаш. Предполагам за това ми трябва токън, кукита и урл-то, което да ударя с curl. Но не се получава...

Поздрави.

всичко идва от страна на сървъра не от страна на клиента -трябва да знаеш какво да попиташ сървъра 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това казвам :) каккак да го попитам учтиво... 

Може да не е curl - всеки Linux Unix тул би свършил работа, но мисля че curl е най-удачното в случая. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Филипов промени заглавието на Гледане на online TV
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Гледане на Онлайн TV

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване