Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 минути, mcmlxx написа:

Забрави.... преди години го правих - не става

защо да не става -само за хора който се знаят какви са що са ограничени по IP  -или пък нещо друго -стига да има навити 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 13,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Благоденственное и мирное житие, здравье же и спасенние, и во всем благое поспешение! Подажд, Господи, благочестивому и православному болгарскому народу и сохрани его на многая лета! М

Благодаря ви много за пожеланията и Честит празник на всички именници! Заповядайте на ЛС да почерпя

bTV Action HD:  

Публикувани изображения

преди 12 минути, mcmlxx написа:

Добре , пак ще си говорим, качвай един VPS и давай, мен ме знаете - като качите астрата се обадете да гледам

Ванка ако ще е сам да правя нещо то просто няма да го направя -достатъчно тв има -ако ще правим нещо всички добре --даже ще дам пари но сам няма да правя нищо - писах го това ако някой иска  да го направим -ама май такива няма 

PS:ти преди си го правил -но много хора не са  оценили труда ти -знам какво са правили -веднага са се мъчили да съборят астрата  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен. Само кажете как мога да помогна. За мен като цяло идеята на гледането на телевизия е точно такава - да поглледнеш нещо готино от другия край на света.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки ще участва със собствен сорс, за astrata (кой колкото може канали) събира се всичко , и ето за начало е готова.

И аз съм навит да участвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, kre10 написа:

А какво точно разбирате под СОБСТВЕН сорс? 

Да си шернеш кабелната например, или сателитната...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

двб антенката бнт1 бтв нова и някой друг, сървъру у сървъру шъ стаа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СОБСТВЕН........ СОБСТВЕН .........КОЛКО ДА Е СОБСТВЕН..........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, boboid написа:

Да си шернеш кабелната например, или сателитната...

С един тунер се обезсмисля това. Иначе първо за това се сетих. Не мога да участвам така, за съжаление.

преди 4 минути, niki7989 написа:

СОБСТВЕН........ СОБСТВЕН .........КОЛКО ДА Е СОБСТВЕН..........

Именно.

На мен в главата ми се върти идея за всички "официално" пуснати стриймове на едно място. Примерно някои екзотични музикални канали с официален източник на едно място. Просто пример. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, rommel75 написа:

правих си тестове просто то е ясно от къде идва 

дайте да  съберем готини канали и да ги качим на една астра за наше лично ползване 

браво на тебе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, mcmlxx написа:

Не се занимавайте с глупости, в крайна сметка ще опрете до стриймове, които НЕ трябва да ристриймвате и накрая ще съборите.... Гледайте си порталите и това е...Повярвайте ми - от там се връщам! И не забравяйте , че всички в едно и също гърне пърдим - накрая ще падне всичко, което е читаво, сериозно ви го казвам, като човек , който от години се занимава. Собствен сорс ви трябва и то не какъв да е, а някой да ви го пусне само и единствено за вас. Под някой рабирайте , някой с възможности!

прави си сметката щом събориха ефирната антена в софия😁

http://185.46.160.221:4022/status

преди 12 минути, sam19 написа:

браво на тебе

саме саме лошо ли ти стана

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, mcmlxx написа:

И още един съвет от мен , ако ще пускате нещо - да не е с астра  - по-добре -нимбъл, флусоник или найс

и прикрепено към ngnix secure link с токън накрая да си играя да го декодирам😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, mcmlxx написа:

И още един съвет от мен , ако ще пускате нещо - да не е с астра  - по-добре -нимбъл, флусоник или найс

Защо? Заради сигурността или?

Абе не знам, за един много тесен кръг от хора, би било готино. Разбира се, че зависи какви канали и от какъв източник биха се качвали.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, mcmlxx написа:

ще го съборят

И защо да го съборят - точно напротив от една астра ще гледат всички, а не всеки накачулен на основния сорс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, woobu написа:

и прикрепено към ngnix secure link с токън накрая да си играя да го декодирам😁

ей голяма драка - ами ако е през VPN  и след него всичко останало 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

или направена като на лир -и да сканираш със тънките скенерчета нищо не излиза само хард тогава виждаш кое къде се намира 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.02.2020 г. в 14:45, Ином написа:

Момчета, един страничен въпрос.

Телевизорът ми е 3D Phillips. Взех си android box 4k max96

Пробвам се просто да плейвам UHD филмец. Видеото тръгва бомба, няма звук (дивайса е вързан с hdmi кабел) и през youtube примерно има звук, но през филма не - пробвах с DTS TrueHD и AC3. Баси фейспалма.

На изхода на аудиото буча слушалки - пак така през youtube има звук. пък през филм не.

Провери в сайта на филипс точно какви формати на аудиото поддържа твоя тв, защото не съм сигурен, че по старите модели преди 2016 поддържат Dolby digital или dts, а 3d филипс по спомени ги спряха преди 2015!?

Напиши точния модел, ако не е тайна :)

Пребвай бокса на друг по нов тв със същия хдми кабел или прекарай звука от бокса през устройство, гарантирано поддържащо dts или ac3. 

Ще тръгне, успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето това е трябвало да бъде но уви 

},

clip: {
      dvr: true,
      sources: [
        { type: "application/x-mpegurl",
          src: "//e7.cdn.bg:2013/fls/livetv-dvr.stream/playlist.m3u8?DVR&?at=c31f0644fa2b97d17055ac0896d58f8b" }
      ]
    },

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Филипов промени заглавието на Гледане на online TV
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Гледане на Онлайн TV

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване