Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 3 часа, mcmlxx написа:

[Astra]:

Покажи скритото съдържание

[Astra]=Русия+Украйна.rar 5 kB · 12 изтегляния

ЛС

поста е валиден 24 часа

В удипортал има секция астра панел.Там всеки регистриран ,срещу харесване получава линк :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 13,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Благоденственное и мирное житие, здравье же и спасенние, и во всем благое поспешение! Подажд, Господи, благочестивому и православному болгарскому народу и сохрани его на многая лета! М

Благодаря ви много за пожеланията и Честит празник на всички именници! Заповядайте на ЛС да почерпя

bTV Action HD:  

Публикувани изображения

преди 1 минута, mcmlxx написа:

Ти правиш ли разлика м/у астра панел и астра сървър? И аз давам срещу лайк, но само тук в тази тема  - на 20-30 човека най-много - и гледаме с години качествени стриймове.... Аааа - и още нещо - източниците са при мен, а не разпилени стриймове в целия нет, само за уточнение ..... Другите преписват от мен, не аз от другите!

разбрано

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за сканировачите ,малко занимавка ,доста сървъри за скан.Гара в закритата теснолинейка и важно пристанище на река Дунав.

portal.rar

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, mediah написа:

А за сканировачите ,малко занимавка ,доста сървъри за скан.Гара в закритата теснолинейка и важно пристанище на река Дунав.

portal.rar 4 kB · 0 изтегляния

И какъв е смисъла от този списък със сървъри? Да научим за Оряхово ли? Нали си правиш сметка, че хората, които имам знанията да сканират, не им е проблем да си намерят, какво да сканират ;) Дай нещо, което не се намира във всеки форум, както някои други потребители тук. Иначе на преписвач отива работата ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, martinstz написа:

И какъв е смисъла от този списък със сървъри? Да научим за Оряхово ли? Нали си правиш сметка, че хората, които имам знанията да сканират, не им е проблем да си намерят, какво да сканират ;) Дай нещо, което не се намира във всеки форум, както някои други потребители тук. Иначе на преписвач отива работата ;) 

Аз засега преписвам,обаче гледам и да съм полезен ,колкото ,мого.Я качи някой Булет в рар с парола :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mediah

Пич, не се излагай повече тук има хора, от които са преписани тези скриптове с които ти сканираш с този куц куршум. Нещата са далеч по сложни от това което се вижда напрактика. Има няколко души, точно тук - в тази тема, които са на топ ниво в хакването  на стриймове от всякакви сървъри

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, mcmlxx написа:

Не се дава така лесно на простолюдието, защото не знае как да си опази знанията и не е узряло да ги съхрани. Доказано е с времето и в други теми. За това - не се казва, а само се подсказва, който се сети - сети.

точно с този парацал - ще го прецакаш

затова направих тест с пуснат в нета портал, но никой не ми каза в предните ми постове, че дъни инфото и затова пуснах инфо за да няма и други заблудени, ако някой реши да я ползва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mediah

чети и записвай какво е написал чичо доктор и ще се научиш. И не се обаждай много, много - че става трагично вече дори не е смешно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Димитър Мандраджиев написа:

затова направих тест с пуснат в нета портал, но никой не ми каза в предните ми постове, че дъни инфото и затова пуснах инфо за да няма и други заблудени, ако някой реши да я ползва.

От скрийншота, който си пуснал, всъщност се вижда, че стрийма за канала идва от този IP адрес, а не че праща нещо там. Т.е. това си е IP адрес на доставчика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, mediah написа:

portal.rar 4 kB · 6 изтегляния

Няма да те нарека пич, защото това е обръщение, към човек към който имам уважение, а ти тук си някакво недоразумение!

Такова недоразумение което не знае или не разбира какво точно иска!

Както съм казвал и преди на такива индивиди като теб  "Простотията ти не личи, когато се мълчи!" :wors::laughing5:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е за какво се палиш.Пускай си рарчета и се кефи :) Аз също пускам и купона тече :)

преди 6 минути, martinstz написа:

От скрийншота, който си пуснал, всъщност се вижда, че стрийма за канала идва от този IP адрес, а не че праща нещо там. Т.е. това си е IP адрес на доставчика.

Обеснете му на човека.А така !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, mediah написа:

Е за какво се палиш.Пускай си рарчета и се кефи :) Аз също пускам и купона тече :)

Обеснете му на човека.А така !

Ами, на любознателните се обяснява и те се образоват. Всички сме минали по този път.

П.П. В друг форум поиска адрес за сканиране. Още не си ми дал адрес за него ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ни чака здрав спам "Здравейте! 🙂 Изгледайте клипа до края! Ако ви е харесал и искате m3u линка или файла е нужно да споделите текста, който се намира на клипа в една Фейсбук група🙂След като споделите пишете тук https://t.me/Eeevgenii, за да си получите наградата."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, mediah написа:

Утре ни чака здрав спам "Здравейте! 🙂 Изгледайте клипа до края! Ако ви е харесал и искате m3u линка или файла е нужно да споделите текста, който се намира на клипа в една Фейсбук група🙂След като споделите пишете тук https://t.me/Eeevgenii, за да си получите наградата."

Ти от там ли взимаш МАК-ове?! От оня в Телеграм?! Това обяснява всичко ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, martinstz написа:

Ти от там ли взимаш МАК-ове?! От оня в Телеграм?! Това обяснява всичко ;)

Не само от там,  той е като многоръкия "Шива", къде що форум има той е там и се моли за подаяния да му пуснат нещо!

Но ако не му дадат нищо, просто копира всичко от форума и го разнася навсякъде където е срал!

П.П. Отивай пак да си лееш куршум, че току виж и умствено ти подейства!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уж си скрил нещо със триене отгоре Пък то не е скрито

Редактирано от Филипов
Изтрито цитирано съдържание (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, rommel75 написа:

сами си режем краката на столчето 

Нали знаеш защо до казана на българите в ада нямало пазачи? Защото когато някой от тях се опитвал да излезе, другите го дърпали обратно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето защо ме кефи Евгени от БГФРЕЕТВ :-пуска да гледат хората без пари и не му пука!

Ясно е ,че от порталите се усещат,особено ако са легални и спират достъпа

.Вярвате ,ли че само Българи сканират ?

Според мен ,нашето хоби трябва да е за удоволствие и да не се влагат нерви.

преди 43 минути, rommel75 написа:

сами си режем краката на столчето 

Какво столче ,всеки си плаща за тв и гледа легално.Вживяваме ме се ,все едно сме намерили ,някой да нипълни банковата сметка всеки месец :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те ... Търся хубав портал за IPTV с български канали ЕПГ таймшифт да има видеотека с бг суб 

Около 10... 12 евра 😀

Ако някой иска да сподели 

Благодаря 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Филипов промени заглавието на Гледане на online TV
  • Kalin Karaboychev промени заглавието на Гледане на Онлайн TV

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване