Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 9 минути, woobu написа:

има разместване, служителите не са взимали заплати и си взеха техниката, поне няма да гледате часът вече горе вдясно

Лошо, готини ве-ха-еси пускаха тие служители...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 16,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Pifi Pedolino

936

• niki7989

1254

• woobu

1271

• R0mm3l75

1415

преди 35 минути, Ином написа:

кофти наистина.

Що филми от Тандем Видео записах оттам... Full HD upscale от VHS майна...

Имаше и записи от M-Sat.

Да и по TV7 и BGTV (Георги Бедников ТВ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Ином написа:

кофти наистина.

Що филми от Тандем Видео записах оттам... Full HD upscale от VHS майна...

Имаше и записи от M-Sat.

Аз каквото запиша напасвам на по добър рип звука и качвам за маниаците е така за спорта, за това ми трябват регионални канали... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, major_one написа:

Аз каквото запиша напасвам на по добър рип звука и качвам за маниаците е така за спорта, за това ми трябват регионални канали... :)

Аз пък раздавам на познати да правят същото, та може задочно да се познаваме. Ъп съм в "зелка точка орг".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да попитам, имате ли макове за този портал http://xcdamd.com:8800 и искам да помоля, ако някои има, може ли да ми прати, понеже там има няколко канала, които много гледам и не съм ги срещал в други портали? Преди успях на намеря един мак и да гледам, но вече мака не работи и не мога да открия друг мак.

Затова ще бъда изключително благодарен, ако някои има и прати!

П.С. Искам да уточня, че не разбирам много от тези неща. Разбирам до толкова да сложа портла и мака, но др. не, сканиране, както прочетох по-назад и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, meccho написа:

Здравейте,

Искам да попитам, имате ли макове за този портал XXXXXXXXXXXXX и искам да помоля, ако някои има, може ли да ми прати, понеже там има няколко канала, които много гледам и не съм ги срещал в други портали? Преди успях на намеря един мак и да гледам, но вече мака не работи и не мога да открия друг мак.

Затова ще бъда изключително благодарен, ако някои има и прати!

П.С. Искам да уточня, че не разбирам много от тези неща. Разбирам до толкова да сложа портла и мака, но др. не, сканиране, както прочетох по-назад и т.н.

Ейся като го погнат ,ептен няма да гледаш !:angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Ином написа:

Аз пък раздавам на познати да правят същото, та може задочно да се познаваме. Ъп съм в "зелка точка орг".

Аз в комерсиални тракери не качвам, но тук не е тема за тези неща, а за линкове за тв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, hhop написа:

Ейся като го погнат ,ептен няма да гледаш !:angry:

Ще го сложа в скрит тескт, но не намирам опция редактиране.

П.П. Искрено благодаря, дадоха ми макове на лс!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, major_one написа:

Майора-едно, дай ми сървър адрес да свържа Канал Рила и Евроком Царевец, моля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

☛➠➠➠➽ ☠☢《R0mm3l》☢☠➽➠➠➠☚
 🌐 𝐏𝐨𝐫𝐭𝐚𝐥: http://stb.toppro.xyz/stalker_portal/c/
 👥 Device ID: 5011
 💎 𝐌𝐀𝐂: 00:1A:79:11:22:33
 🕘 𝐄𝐱𝐩𝐢𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧:.: 0000-00-00 00:00:00 :. 
 🔞 XXX 𝐏𝐚𝐬𝐬𝐰𝐨𝐫𝐝: 0000
 📽 𝐂𝐨𝐮𝐧𝐭𝐫𝐲 𝐋𝐢𝐬𝐭: 🟡Все★ Info★ HLS+Архив Эфирные★ HLS+Архив Украина★ Новости★ КИНОЗАЛ★ HLS+Архив КИНО★ HLS+Архив СПОРТ★ HLS+Архив Документальное★ HLS+Архив Для детей★ Музыка★ Плюсовые★ Природа★ ULTRA HD 4K★ Казахстан★ Беларусь★ Moldova★ Прибалтика★ Poland★ Deutschland★ Для взрослых★ Спорт★ Russia★ Ukraine★ Видео★ Документальное★ Для детей★ Другое★ Israel★ Asia★ CDN Server★ Bulgaria★ Greece★ USA★ UnitedKingdom★ Portugal★ France★ Netherlands★ Hungary★ Кыргызстан★ Turkey★ Чехия★ Scandinavia★ Georgia★ Italy★ Spain★ Armenia★ India★ Azerbaijan★ Romania🔴
 🎬 VOD: 🎬Все🎬Фильмы🎬Сериалы💘Взрослые👄Оригинальное название🎬
 ***!!! Erwin Rommel: 'Sweat saves blood★ blood saves lives★ but brains saves both' !!! ***
 💸💫💻⋘⋘⋘☠ ☢☭𝕽𝕺𝕸𝕸𝕰𝕷☭☢☠⋙⋙⋙💻💫💸 

☛➠➠➠➽ ☠☢《R0mm3l》☢☠➽➠➠➠☚
 👥 Device ID: 5119
 💎 𝐌𝐀𝐂: 00:1A:79:22:33:44
 📽 𝐂𝐨𝐮𝐧𝐭𝐫𝐲 𝐋𝐢𝐬𝐭: 🟡Все★ Info★ HLS+Архив Эфирные★ HLS+Архив Украина★ Новости★ КИНОЗАЛ★ HLS+Архив КИНО★ HLS+Архив СПОРТ★ HLS+Архив Документальное★ HLS+Архив Для детей★ Музыка★ Плюсовые★ Природа★ ULTRA HD 4K★ Казахстан★ Беларусь★ Moldova★ Прибалтика★ Poland★ Deutschland★ Для взрослых★ Спорт★ Russia★ Ukraine★ Видео★ Документальное★ Для детей★ Другое★ Israel★ Asia★ CDN Server★ Bulgaria★ Greece★ USA★ UnitedKingdom★ Portugal★ France★ Netherlands★ Hungary★ Кыргызстан★ Turkey★ Чехия★ Scandinavia★ Georgia★ Italy★ Spain★ Armenia★ India★ Azerbaijan★ Romania🔴
 ***!!! Erwin Rommel: 'Sweat saves blood★ blood saves lives★ but brains saves both' !!! ***

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, R0mm3l75 написа:
  Затвори скритото съдържание

☛➠➠➠➽ ☠☢《R0mm3l》☢☠➽➠➠➠☚
 👥 Device ID: 5011
 💎 𝐌𝐀𝐂: 00:1A:79:11:22:33

☛➠➠➠➽ ☠☢《R0mm3l》☢☠➽➠➠➠☚
 👥 Device ID: 5119
 💎 𝐌𝐀𝐂: 00:1A:79:22:33:44

Какво беше това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, jIvko_maksimov написа:

Цяла 2018 година гледах филми от избраните моменти излъчени на живо по ТВ Делта Русе, дават български, европейски, американски филми свързани  с вградени бг субтитири и дублиран на бг аудио.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, jIvko_maksimov написа:

Майора-едно, дай ми сървър адрес да свържа Канал Рила и Евроком Царевец, моля.

Живко и аз искам ама само сняг вали от януари... 58f376e261a9d083ab8cc0473c327c47.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, major_one написа:

Живко и аз искам ама само сняг вали от януари... 58f376e261a9d083ab8cc0473c327c47.jpg

персонала е в неплатена и надали ще се върне повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Pifi Pedolino написа:

персонала е в неплатена и надали ще се върне повече.

Странно и аз работя в тази сфера но спад на клиенти след короната няма, напротив има увеличение, то спреш ли си кабеларката и нета по добре да слагаш 2 метра лан на гушата и другия край на полилея!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, 5636 написа:

аве, какво става с калито?  някой стига ли ги българските максове?

плей токънът е много як заслужава си да дадеш 20 години за него

оня пловдивският "i know" ако си направи такъв сървър хакерчето ще получава доста по брутални токъни

kalito.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване