Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 21 минути, ptashkov написа:

Здравейте, някой може ли да ми предостави стриийм за лично ползване на музикалната телевизия Party's. Предварително благодаря на отзовалите се, ако има такива.

тоя канал от групата на мюмюни ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 15,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Благоденственное и мирное житие, здравье же и спасенние, и во всем благое поспешение! Подажд, Господи, благочестивому и православному болгарскому народу и сохрани его на многая лета! М

Благодаря ви много за пожеланията и Честит празник на всички именници! Заповядайте на ЛС да почерпя

HBO:  

Публикувани изображения

Гледах го при едни познати, които са с IPTV от Булсатком. Не знам в кои други пакети го има. Прерових доста портали, но никъде не  можах да го намеря, а имаше доста хубава музичка по него, като беше и 4К.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ptashkov написа:

Гледах го при едни познати, които са с IPTV от Булсатком. Не знам в кои други пакети го има. Прерових доста портали, но никъде не  можах да го намеря, а имаше доста хубава музичка по него, като беше и 4К.

точно това щях да ти кажа немаш ли булсат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, ptashkov написа:

За съжаление не.

да от 240п до 2048п може да го гледаш

p4k.JPG

преди 9 минути, bonbonko2 написа:

с

eurosport 4k Ли ботче????

излагаш са

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, bonbonko2 написа:

fnd  ко 6те ре4е

пусни го да видим може 720p да е тоест hd 

fhd -> 1920x1080

#EXTINF:-1,Unknown (1920x1080)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, niki7989 написа:

кога?  дай веднага.............

Айде бе, човек, дай ми стрийм адрес за Супер Туунса!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване