Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Ivan Velin написа:

като сте го намерили гледайте тихомълком и това е

Подкрепям колегата. Имайте в предвид ,че всички Оператори и Администратори на предлаганите тв ,също са по форумите за тв ! Така че ,всичко се знае и вижда от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 16k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Pifi Pedolino

920

• niki7989

1117

• woobu

1264

• R0mm3l75

1319

преди 2 минути, 5636 написа:

май се вземаш на сериозно!? Ако продължиш и ще го изплющя.

Май ще те изпреваря ;) поне да има повод колегата да търси бутончето за рестарт 

Ма знаеш ли 5636 GCN без прокси няма да останат и ние пак ще ги открием тогава господина с Бутончето дали ще го натисне пак ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, topcho72 написа:

Сега ,ще остане ли ?Да ходя да плащам абонамент,че утре няма къде да гледам шоуто на Рачков.

е можеш да се пробаш от сталкера на Пепи

92.247.142.186

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че имат udp на GCN, не означава, че това е GCN, това са BurgasNet сървърите или по точно един сървър който е мирър-нат на много ипта, тоест от 1 input е пуснат на 20 output-а. Много пъти са ги спирали и пускали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ХАМСТЕРА написа:

е можеш да се пробаш от сталкера на Пепи

92.247.142.186

Мерси,че както тръгват нещата трябва да търся дежурен оператор,за да подписвам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Ivan Velin написа:

ми изплющи го аз за теб нищо не съм казал говоря за хората които се лакомят за повече и повече но ти не ми схващаш идеята не ми дреме дали ще го изплющиш знам че ти си в час с тези неща

143/143/160/161/181/227/244/245/247

Колегата с бутона намери ли го или още го търсиш ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, topcho72 написа:

Мерси,че както тръгват нещата трябва да търся дежурен оператор,за да подписвам...

сложи на астрата авторизация и немаш проблеми

http://92.247.142.186:8000/playlist.m3u8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, цецкоД написа:
143/143/160/161/181/227/244/245/247

Колегата с бутона намери ли го или още го търсиш ???

няма да съм аз човека който да прецака всички останали заради тебе продължавай да развяваш GCN като прани гащи сами ще се затворят 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Ivan Velin написа:

няма да съм аз човека който да прецака всички останали заради тебе продължавай да развяваш GCN като прани гащи сами ще се затворят 

155/155/155/155/155/155/155/155/155

Ми кво се палиш тогава с тоя бутон за рестарт сеедно държиш калашник в ръцете :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, цецкоД написа:
93/93/93/93/93/93/93/93/93

Кажете сега освен порт 40554 на GCN има ли някой друг порт ? Никой ли не знае ?

Тези гащи със дистанционното ли ги намирам?Телевизора е lg.Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, цецкоД написа:
93/93/93/93/93/93/93/93/93

Кажете сега освен порт 40554 на GCN има ли някой друг порт ? Никой ли не знае ?

има разбира се но ти си гледай от тия дето ги знаеш за другите портове ти трябва освен скенер и друго 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, R0mm3l75 написа:

има разбира се но ти си гледай от тия дето ги знаеш за другите портове ти трябва освен скенер и друго 

Колкото повече се крие някаква информация, толкова повече хора почват да я търсят и накрая е по голяма вероятността, както я намери някой да я испляска ей така да е гадно а някой :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, vaffanculo написа:

Колкото повече се крие някаква информация, толкова повече хора почват да я търсят и накрая е по голяма вероятността, както я намери някой да я испляска ей така да е гадно а някой :)

Значи ! Търсещите са 1% ,чакащите на готово са останалите проценти . Ай оправи си математиката ,ако постна нещо ценно ,колко ще издържи ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, hhop написа:

Значи ! Търсещите са 1% ,чакащите на готово са останалите проценти . Ай оправи си математиката ,ако постна нещо ценно ,колко ще издържи ?!

Ако я имаш, пусни ми я на лично. Няма да се разсърдя или плосна тук ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпарихте всичките ми надежди!Искрено се надявах някой да пльосне нещо свестно за гледане...можеше и на лични...,ама...!Големи сте скръндзи...,или нямате нищо...🤣🤣🤣

Наложи се да плащам.

16162531346265440894231008266872.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

93.155 точки  точки  точки  точки  точки две точки наклонена черта  точки точки точки точки

Някой ще обесни ли за RePanel Streamer?

Редактирано от Предадор (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Предадор написа:

93.155 точки  точки  точки  точки  точки две точки наклонена черта  точки точки точки точки

Някой ще обесни ли за RePanel Streamer?

Еми точки писах,и наклонени черти, и така ги слагах-......///:и пак нищо...Пък за тоя ремонтния панел за стриймване грам не го намирам.Че и бутон няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване