Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 6 минути, martinstz написа:

Тия и аз мога да ти ги дам:

MAC: 00:1A:79:4C:BD:1B
USER: SN-MihailKenanoff
PASSWORD: c0494f479a8a214829df2676e98d1e5a
Parent password: 5508
Autoplay: Yes
Display clock: No
Bulgarian channels: Yes
Tariff plan: VIP+V

MAC: 00:1A:79:93:39:76
USER: Mumun1
PASSWORD: be808ce838d0f6cd9ea404d9e7640209
Parent password: 0000
Autoplay: Yes
Display clock: No
Bulgarian channels: Yes
Tariff plan: VIP

Това значи ли, че и аз гледам този портал?! ;) Да вади доказателствата ;) Има някои особености на портала, както и канали, които ги няма другаде. Да ги покаже работещи и ще му се извиня :) 

не те разбрах!? Поиска плана на един мак, отворих портала, извадих го, ти казваш, че портала го няма...!?

сега искаш картинки... :) няма угодия :)

Screenshot 2021-10-25 at 22.52.57.png

Screenshot 2021-10-25 at 22.52.05.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 17,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Pifi Pedolino

953

• niki7989

1300

• woobu

1284

• R0mm3l75

1459

преди 4 минути, 5636 написа:

не те разбрах!? Поиска плана на един мак, отворих портала, извадих го, ти казваш, че портала го няма...!?

сега искаш картинки... :) няма угодия :)

Screenshot 2021-10-25 at 22.52.57.png

Screenshot 2021-10-25 at 22.52.05.png

Нещо тотално се обърка! Аз не съм искал никакви данни, за никакъв МАК ;) Някой друг ги поиска :) А пък тия картинки... Голяма работа са :D 

Айде лека! Стига толкова от мен за тоя месец ;)

Живи и здрави, и дано наистина да тръгне пози портал, че има едни канали, които харесвам, а ги няма другаде, за съжаление!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, martinstz написа:

Нещо тотално се обърка! Аз не съм искал никакви данни, за никакъв МАК ;) Някой друг ги поиска :) А пък тия картинки... Голяма работа са :D 

Да, сори, цитирал съм теб вместо колегата с еврото :) Пък ти се хвалиш, че можеш да ги извадиш..та така...

преди 8 минути, nepgax4o написа:

Дай на някои от тези : 00:1a:79:2a:f6:cd / 00:1a:79:2a:f7:e4  / 00:1a:79:9a:90:54
Тези не са public и сам съм ги сканирал. :)

Първият не работи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, martinstz написа:

Бия те :D Давай друго!

1.jpg.3635054d2bbc10fec7dfe24d5159ea5c.jpg

ма ти май не разбираш че неправя състезание тук -показвам ти че това за което питат работи -ти пак си знаеш твоето -гледай си го аз ще си гледам това което имам и знам как да го гледам и къде 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, martinstz написа:

Живи и здрави, и дано наистина да тръгне пози портал, че има едни канали, които харесвам, а ги няма другаде, за съжаление!

ето го де!? Работи си портала. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, R0mm3l75 написа:

ма ти май не разбираш че неправя състезание тук -показвам ти че това за което питат работи -ти пак си знаеш твоето -гледай си го аз ще си гледам това което имам и знам как да го гледам и къде 

Аз пък не ти вярвам! До сега, колкото пъти си се опитал да се изтъпанчиш, толкова пъти си разкриван, че ментиш, поради това и сега малко като лъжливото овчарче! Дай реално доказателство, а не скалъпени снимчици! Такива и аз мога за секунди да ти надипля! И реакцията ми е породена от това, че заблуждаваш другите, като се опитваш да изпъкнеш над тях с празни приказки. Като знаеш адреса, дай да го видим, а не да се праскаш, че е голяма работа, ама видиш ли, ние трябва да ти вярваме, пък ти не трябва да го доказваш!

преди 2 минути, 5636 написа:

ето го де!? Работи си портала. 

Само дето не е той, ама карай да върви ;) 

Айде, че осъмнахме!

Лека!

Край!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, martinstz написа:

Аз пък не ти вярвам! До сега, колкото пъти си се опитал да се изтъпанчиш, толкова пъти си разкриван, че ментиш, поради това и сега малко като лъжливото овчарче! Дай реално доказателство, а не скалъпени снимчици! Такива и аз мога за секунди да ти надипля! И реакцията ми е породена от това, че заблуждаваш другите, като се опитваш да изпъкнеш над тях с празни приказки. Като знаеш адреса, дай да го видим, а не да се праскаш, че е голяма работа, ама видиш ли, ние трябва да ти вярваме, пък ти не трябва да го доказваш!

не е само той :) и аз ти казвам, че същият портал, със същите адреси, работи на друго ИП.

правиш домейн скан..виждаш няколко ИП-та..сканираш ги за портали..единият е той :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, martinstz написа:

Само дето не е той, ама карай да върви ;) 

Айде, че осъмнахме!

Лека!

Край!

ама не те карам да ми вярваш както и другите  -това си е ваш проблем /твой/  

просто няма да дам новия домейн с новото ip  -намерете си го 

преди 3 минути, 5636 написа:

не е само той :) и аз ти казвам, че същият портал, със същите адреси, работи на друго ИП.

правиш домейн скан..виждаш няколко ИП-та..сканираш ги за портали..единият е той :)

Teacher Yes GIF by The official GIPHY Page for Davis Schulz

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, 5636 написа:

Да, сори, цитирал съм теб вместо колегата с еврото :) Пък ти се хвалиш, че можеш да ги извадиш..та така...

Първият не работи

А другите 2 ? Ако и те не работят мога да ти дам още 30-40. Сканирал съм целия диапазон преди време всичките 12 милиона+ :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, martinstz написа:

Как успя да намериш нов домейн на нов IP адрес?! :D Уникален си! Само дето пак ти куцат доказателствата, ама май вече ти свикнахме на праскането, та не ми дреме особено, само дето подвеждаш хората.

много лесно го намерих бе хакер виждам колко домейна има /стари+нови/виждам им ip-та пускам скан на всички ip-та със предварително зададени портове /стандартни и не стандартни /на който знам че може да има нещо което търся и след като преключи сканирането виждам лога сортирам си това което ме интерисува -и след това си го пускам да се сканира за домейни -имам си направен скрипт за OB който ми дава домейните на тези ip-та който са обвързани с домейн както и какъв вид сървър е като съм го направил по най простия и лесен начин  -лесно просто и бързо господин хакер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, coni57 написа:

Този господа може да сканира?  http://polhd.tv:88/stalker_portal/c/

Spoiler

☛➠➠➠➽ ☠️☢️《R0mm3l》☢️☠️➽➠➠➠☚ 
🗽Provider: NetCologne GmbH
🛰𝐏𝐨𝐫𝐭𝐚𝐥: http://polhd.tv:88/stalker_portal/c/
📍IPClient: 89.1.213.125
👥Device ID:  1685
Ⓜ️𝐌𝐀𝐂: 00:1A:79:31:7C:32  
🤷🏻‍♂Username: 161970415119527 
🗝Password : 9f2f804bae7a18ba412c8199d1ea4254 
💪Full Name: K. Morydko 
🔞Adult 𝐏𝐚𝐬𝐬𝐰𝐨𝐫𝐝: 0000 
🔚Expires : [0000-00-00 00:00:00] 
📟Tariff-Plan: -:-plan_id"15"-:-Brązowy-:-|TVP1 HD
★彡LS: 161970415119527 
️STATUS: -:-SUCCESS-:- 
⚙️STB-TYPE: MAG250 
☮️Time_Zone: Europe🌏Warsaw 
🗣Comment : AKTYWACJA 2015-11-03
BOX GWARANCJA
PAKIET BRONZE 
🌍Country: Germany 
🌆City: Cologne 
📡»»» 𝐂𝐨𝐮𝐧𝐭𝐫𝐲 𝐋𝐢𝐬𝐭: ️ Stacje radiowe️ Ogólnotematyczne️ Sportowe️ Filmowe️ Dla dzieci️ Nauka i Świat️ Muzyczne️ Religijne️ Informacyjne️ Dla dorosłych
🍿»»» VOD 𝐋𝐢𝐬𝐭: 🎬 Cartoon🎬 Ours cinema🎬 World cinema🎬 Documentary🎬 Humour🎬 Hobbies🎬 Our Series🎬 Foreign Series 🎬
💸💫💻⋘⋘⋘☠️ ☢️☭𝕽𝕺𝕸𝕸𝕰𝕷☭☢️☠️⋙⋙⋙💻💫💸 
»»» SN : 45A2B1FFA5D85 
»»» Dev_ID : 88499EF698A1ABC12DD47439624E3D383E32735A25C6B5B2B1A7DC9E0C1DB843

🗽Provider: Orange Polska S.A.
🛰𝐏𝐨𝐫𝐭𝐚𝐥: http://polhd.tv:88/stalker_portal/c/
📍IPClient: 83.26.45.101 
👥Device ID: 1682  
Ⓜ️𝐌𝐀𝐂: 00:1A:79:31:7C:31 
🤷🏻‍♂Username: 161970415119524 
🗝Password : 01648b382f31075b9383125fcf9b0ea7 
💪Full Name: T. Kordowski 
🔞Adult 𝐏𝐚𝐬𝐬𝐰𝐨𝐫𝐝: 8282 
📟Tariff-Plan: -:-plan_id"18"-:-Platynowy-:- 
★彡LS: 161970415119524 
☮️Time_Zone: Europe🌏Warsaw 
🗣Comment : AKTYWACJA 2015-11-05
BOX GWARANCJA
PAKIET BRONZE 
🌍Country: Poland 
🌆City: Starcza 
📡»»» 𝐂𝐨𝐮𝐧𝐭𝐫𝐲 𝐋𝐢𝐬𝐭: ️ Stacje radiowe️ Ogólnotematyczne️ Sportowe️ Filmowe️ Dla dzieci️ Nauka i Świat️ Muzyczne️ Religijne️ Informacyjne️ Dla dorosłych
🍿»»» VOD 𝐋𝐢𝐬𝐭: 🎬 Cartoon🎬 Ours cinema🎬 World cinema🎬 Documentary🎬 Humour🎬 Hobbies🎬 Our Series🎬 Foreign Series 🎬
»»» SN : A833FEC2F08B1 
»»» Dev_ID : C1324BF00C0E2AA1E53FFCEC3C3581520708F002D662F13E9BE58FCCC8A0B70A 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, R0mm3l75 написа:

много лесно го намерих бе хакер виждам колко домейна има /стари+нови/виждам им ip-та пускам скан на всички ip-та със предварително зададени портове /стандартни и не стандартни /на който знам че може да има нещо което търся и след като преключи сканирането виждам лога сортирам си това което ме интерисува -и след това си го пускам да се сканира за домейни -имам си направен скрипт за OB който ми дава домейните на тези ip-та който са обвързани с домейн както и какъв вид сървър е като съм го направил по най простия и лесен начин  -лесно просто и бързо господин хакер.

Понякога, като пишеш глупости, та чак не се усещаш как се дъниш самичък, но то е от незнание, не от нещо друго, та ти е простено :) Сигурно и сам не можеш да си обясниш простотията, която си написал по-горе :) За този портал има само един домейн, който и в момента вади резултат за stalker portal, само дето той е от няколко години, а не нов и е само буфер, за такива като теб! Като ми изкараш работещ МАК за него, ще ти издигна паметник! Пък колко имаш скрипт за ОБ, вече всички разбрахме, че грам и не разбираш, какво има в тези скриптове, а само ги преправяш да ти пише името вътре :) И всичката глупост, която се опитваш да обясниш по-горе, но не ти е ясна, можеш да я направиш и само през един сайт, който ще ти даде всичката тая информация ;) 

Айде вече да не ме занимаваш с твоите дребни, житейски проблеми, ако обичаш! Имай си, който си искаш портал и със здраве си го гледай! Сполай ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, martinstz написа:

Понякога, като пишеш глупости, та чак не се усещаш как се дъниш самичък, но то е от незнание, не от нещо друго, та ти е простено :) Сигурно и сам не можеш да си обясниш простотията, която си написал по-горе :) За този портал има само един домейн, който и в момента вади резултат за stalker portal, само дето той е от няколко години, а не нов и е само буфер, за такива като теб! Като ми изкараш работещ МАК за него, ще ти издигна паметник! Пък колко имаш скрипт за ОБ, вече всички разбрахме, че грам и не разбираш, какво има в тези скриптове, а само ги преправяш да ти пише името вътре :) И всичката глупост, която се опитваш да обясниш по-горе, но не ти е ясна, можеш да я направиш и само през един сайт, който ще ти даде всичката тая информация ;) 

Айде вече да не ме занимаваш с твоите дребни, житейски проблеми, ако обичаш! Имай си, който си искаш портал и със здраве си го гледай! Сполай ти!

Хаха ти да не си оракул или някакъв маг да виждаш кой какво може -може и да си знам ли та .За кое се дъня че не те разбрах 

Тоя сталкер който работи си е от 5 години и това си е на SKAYNET и винаги си е работил -буфер ти е главата 

За скриптовете за OB ти виждал ли си ги че приказваш какво мога или приказваш колкото да се направиш на разбирач тук пред другите -голяма работа си няма що щом спориш че сталкер няма  и не работи -и само да ти кажа че има сталкер както и портал който е със същите канали като сталкера -господин разбирач -айде   ако обичаш не ме занимавай с простотията си .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, martinstz написа:

ох, мартинка се обади, липсваше ми :). Наистина. Ето ти работещ мак, който ти няма как да извадиш...

Spoiler

{"fname":"Romsat-Test_1","last_change_status":"0000-00-00 00:00:00","ls":"","mac":"00:22:6D:0A:63:73","phone":"","tariff_plan":"VIP"}

и не ми казвай, че всеки може да си измисли нещо.. току що съм го свалил :) Да си чакам ли паметника?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, R0mm3l75 написа:

Как успя да намериш нов домейн на нов IP адрес?!.....

Благодаря ти много,
Имам задачата на моя полски колега.
Добра работа👍😊

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, 5636 написа:

ох, мартинка се обади, липсваше ми :). Наистина. Ето ти работещ мак, който ти няма как да извадиш...

Покажи скритото съдържание

{"fname":"Romsat-Test_1","last_change_status":"0000-00-00 00:00:00","ls":"","mac":"00:22:6D:0A:63:73","phone":"","tariff_plan":"VIP"}

и не ми казвай, че всеки може да си измисли нещо.. току що съм го свалил :) Да си чакам ли паметника?

изчакай да събере още пари от даренията като преправя кодове от другите и после си слага никът

само не ми казвай че и стойността на паметниците се е покачила тази година че ще потреба да си почакаш наопашката😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, 5636 написа:

Затвори скритото съдържание

Spoiler

🛰𝐏𝐨𝐫𝐭𝐚𝐥: http://85.187.244.108/stalker_portal/c/
📍IPClient: 93.175.224.143 
👥Device ID: 11347  
Ⓜ️𝐌𝐀𝐂: 00:22:6D:0A:63:73 
🤷🏻‍♂Username: Romsat-Test_1 
🗝Password : 1c0c173428416965028a99b6f194bedc 
💪Full Name: Romsat-Test_1 
🔞Adult 𝐏𝐚𝐬𝐬𝐰𝐨𝐫𝐝: 0000 
📟Tariff-Plan: -:-plan_id"10"-:-VIP-:-   
☮️Time_Zone: Europe🌏Sofia   
🌍Country: Ukraine 
🌆City: Kyiv 
📡»»» 𝐂𝐨𝐮𝐧𝐭𝐫𝐲 𝐋𝐢𝐬𝐭: ️ НОВИНИ️ СПОРТ️ КИНО️ ДЕТСКИ️ ПОЛИТЕМАТИЧЕН️ ДОКУМЕНТАЛНИ️ РАЗВЛЕКАТЕЛНИ️ МУЗИКА️ HDTV️ РУСКИ️ For adults️ FREE WEBTV️ БЪЛГАРИЯ️ ГЕРМАНИЯ️ ИТАЛИЯ️ ТУРЦИЯ️ ПОЛСКИ️ ФРАНЦИЯ️ ДРУГИ️ ИСПАНИЯ️ Гърция️ СЪРБИЯ️ LOW QUALITY️ Унгария️ FOOTB️ UK️ ПОРТУГЛИЯ
🍿»»» VOD 𝐋𝐢𝐬𝐭: 🎬 ФИЛМИ🎬 ТВ СЕРИАЛ🎬 АНИМАЦИЯ🎬 ВЪЗРАСТНИ🎬 КОНЦЕРТИ🎬 Реклама🎬 Клипове🎬 Турция 🎬
»»» SN : 68DE9A240EBDC 
»»» Dev_ID : 520424967D6E924C9C53C68965972A4142C05211B0B6E52A353AF8A67528B3F6 

Spoiler

☛➠➠➠➽ ☠☢《R0mm3l》☢☠➽➠➠➠☚
🛰Portal : http://my.stbgo.com:2082/c/
💦Real URL : http://my.stbgo.com:2082
Ⓜ️MAC : 00:1A:79:60:05:2b 
👤Username : 2wdfZuWX81
🗝Password : v1gJIi37Tz
Active Connections : 0
👉Max. Connections : 1  
🔚Expires : December 7, 2021, 3:28 pm 
💢Status : SUCCESS 
🌍Time_Zone : Europe🌏Sarajevo 
📽m3u List : http://my.stbgo.com:2082/get.php?username=2wdfZuWX81&password=v1gJIi37Tz&type=m3u
💦FFmpeg URL : ffmpeg http://my.stbgo.com:2082/2wdfZuWX81/v1gJIi37Tz/1823?play_token=HtyxnvotfN
🖥»»»𝐂𝐨𝐮𝐧𝐭𝐫𝐲 𝐋𝐢𝐬𝐭 : 💥▰▰ B i H ▰▰💥 ▰▰ CROATIA ▰▰💥 ▰▰ SERBIA ▰▰💥 ▰▰ PINK MEDIA ▰▰💥 ▰▰ FILMSKI ▰▰💥 ▰▰ FILM 💥 24-7 ▰▰💥 ▰▰ DJECIJI ▰▰💥 ▰▰ DOKUMENTARNI ▰▰💥 ▰▰ EXYU SPORT ▰▰💥 ▰▰ SPORT ▰▰💥 ▰▰ MUZIKA ▰▰💥 ▰▰ DEUTSCHLAND ▰▰💥 ▰▰ AUSTRIA ▰▰💥 ▰▰ ALBANIA ▰▰💥 ▰▰ BELGIUM ▰▰💥 ▰▰ BULGARIA ▰▰💥 ▰▰ CZECH ▰▰💥 ▰▰ FRANCE ▰▰💥 ▰▰ GREECE ▰▰💥 ▰▰ HOLLAND ▰▰💥 ▰▰ HUNGARY ▰▰💥 ▰▰ ITALY ▰▰💥 ▰▰ MACEDONIA ▰▰💥 ▰▰ MONTENEGRO ▰▰💥 ▰▰ POLAND ▰▰💥 ▰▰ ROMANIA ▰▰💥 ▰▰ RUSSIA ▰▰💥 ▰▰ SCANDINAVIA ▰▰💥 ▰▰ SLOVENIA ▰▰💥 ▰▰ SPAIN ▰▰💥 ▰▰ SWITZERLAND ▰▰💥 ▰▰ TURKEY ▰▰💥 ▰▰ UNITED KINGDOM ▰▰💥 ▰▰ USA ▰▰💥 For Adults💥
🍿»»» VOD 𝐋𝐢𝐬𝐭 : 🎬==== F I L M O V I ====🎬 === Filmovi 2017 ===🎬 == Filmovi 2018 ==🎬 === Filmovi 2019 ===🎬 == Filmovi 2020 ==🎬 ==== Filmovi 2021 ====🎬 == Domaci Filmovi ==🎬 ==== C R T A N I ====🎬 == POSLJEDNJE DODANO ==🎬
☛➠➠➠➽ ☠☢《R0mm3l》☢☠➽➠➠➠☚
🛰Portal : http://my.stbgo.com:2082/c/
💦Real URL : http://my.stbgo.com:2082
Ⓜ️MAC : 00:1A:79:60:87:db 
👤Username : FTrTwcDptKkc
🗝Password : DLQH1lrsxX
Active Connections : 0
👉Max. Connections : 1 
🔚Expires : November 29, 2021, 9:33 pm 
💢Status : SUCCESS 
🌍Time_Zone : Europe🌏Sarajevo 
📽m3u List : http://my.stbgo.com:2082/get.php?username=FTrTwcDptKkc&password=DLQH1lrsxX&type=m3u
💦FFmpeg URL : ffmpeg http://my.stbgo.com:2082/FTrTwcDptKkc/DLQH1lrsxX/1823?play_token=fqPmHykIai
🖥»»»𝐂𝐨𝐮𝐧𝐭𝐫𝐲 𝐋𝐢𝐬𝐭 : 💥▰▰ B i H ▰▰💥 ▰▰ CROATIA ▰▰💥 ▰▰ SERBIA ▰▰💥 ▰▰ PINK MEDIA ▰▰💥 ▰▰ FILMSKI ▰▰💥 ▰▰ FILM 💥 24-7 ▰▰💥 ▰▰ DJECIJI ▰▰💥 ▰▰ DOKUMENTARNI ▰▰💥 ▰▰ EXYU SPORT ▰▰💥 ▰▰ SPORT ▰▰💥 ▰▰ MUZIKA ▰▰💥 ▰▰ DEUTSCHLAND ▰▰💥 ▰▰ AUSTRIA ▰▰💥 ▰▰ ALBANIA ▰▰💥 ▰▰ BELGIUM ▰▰💥 ▰▰ BULGARIA ▰▰💥 ▰▰ CZECH ▰▰💥 ▰▰ FRANCE ▰▰💥 ▰▰ GREECE ▰▰💥 ▰▰ HOLLAND ▰▰💥 ▰▰ HUNGARY ▰▰💥 ▰▰ ITALY ▰▰💥 ▰▰ MACEDONIA ▰▰💥 ▰▰ MONTENEGRO ▰▰💥 ▰▰ POLAND ▰▰💥 ▰▰ ROMANIA ▰▰💥 ▰▰ RUSSIA ▰▰💥 ▰▰ SCANDINAVIA ▰▰💥 ▰▰ SLOVENIA ▰▰💥 ▰▰ SPAIN ▰▰💥 ▰▰ SWITZERLAND ▰▰💥 ▰▰ TURKEY ▰▰💥 ▰▰ UNITED KINGDOM ▰▰💥 ▰▰ USA ▰▰💥 For Adults💥
🍿»»» VOD 𝐋𝐢𝐬𝐭 : 🎬==== F I L M O V I ====🎬 === Filmovi 2017 ===🎬 == Filmovi 2018 ==🎬 === Filmovi 2019 ===🎬 == Filmovi 2020 ==🎬 ==== Filmovi 2021 ====🎬 == Domaci Filmovi ==🎬 ==== C R T A N I ====🎬 == POSLJEDNJE DODANO ==🎬

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване