Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 9 часа, TVRO написа:

Spoiler

◑◑ 🆃🅴🅲🅰️🆅🆄🆉🅲🆄 🅲🅾️🆂🅺🆄🅽 ◑◑  
╭◑◑◑◑◑◑
├◑Real ➩ http://dmtn.tv:8080/c/
├◑Panel ➩ http://dmtn.tv:8080/c/
├◑Mac ➩ 00:1A:79:10:3E:FD
├◑Exp ➩ September 5, 2023, 5:07 pm 284 Days
├◑HITS ʙʏ ➩  ☞☠️ℝ𝔼𝕊𝕌𝕃𝟜𝟝☠️☜    
├◑🄺🄰🄽🄰🄻🅾️🄲🄷🄴🄲🄺
├◑Mac ➩ VPN「 NEEDED 」🔒✔️
├◑m3u ➩ GORUNTU YOK ️ X
╰◑Vpn ➩ Müşteri IP Adresi yok

◑═◑playerapi ➩
◑═◑M3ink ➩http://dmtn.tv:8080/get.php?username=play&password=live.php?mac=00:1A:79:10:3E:FD&stream=267080&extension=ts&play_token=5T5uvVWxia&type=m3u_plus&output=m3u8

╭◑ᴅᴇᴠɪᴄᴇ🅾️ᴇɴᴄʀʏᴘᴛɪᴏ
├◑SN➩93bb68e24684a66aec13f04a2886350e  
├◑SNCUT➩93BB68E24684A
├◑DEVICE1➩CE783DCCAC00AB92CBC08DC64580C56EEFA39340B66FE789E0A29BBC58DF07B9
├◑DEVICE2➩8A2E17E163B20CF2CB6F9121EBCBF06E1904A56ADBD70E6FA71C9C52C2E19C2F
╰─◑
├◑🅻🅸🆅🅴🅻🅸🆂🆃 ➩{ «📡» All «📡» WC 2022 & beIN MAX | LIVE «📡» beIN SPORTS FHD & HEVC | LIVE «📡» beIN SPORTS HD & SD | LIVE «📡» AFC & Al-Kass Sports | LIVE «📡» SSC Saudi Sport Company «📡» STARZPLAY ARABICA «📡» OSN | LIVE «📡» OSN Timeshift | LIVE «📡» beIN Media | LIVE «📡» Etisalat-tv | Live «📡» Jawwy & MyHD & eLife | LIVE «📡» ARAB HEVC | LIVE «📡» ARAB FHD | LIVE «📡» MBC Group | LIVE «📡» ROTANA & ART | LIVE «📡» myClub | LIVE «📡» TUNISIA TV | LIVE «📡» SPORT ARAB «📡» MAGHREB | LIVE «📡» AR News «📡» Kids AR «📡» Islamic AR «📡» ARAB TV «📡» AR Libanon «📡» AR Syria «📡» AR Egypt «📡» NILE CLUB «📡» AR Iraq «📡» AR Saudi «📡» AR Music | LIVE «📡» FR TNT-LOCALE-INFO INT «📡» FR CINE-SERIES-DIVERTISSEMENT «📡» FR DECOUVERTE «📡» FR JEUNESSE & MUSIC «📡» FR KIDS & EDU «📡» FR AMAZON PRIME |LIVE «📡» FRANCE SPORT | LIVE «📡» FR myClub | LIVE «📡» Canal+ Caraïbes | LIVE «📡» Canal+ Afrique | LIVE «📡» BELGIUM | LIVE «📡» UK Sport | LIVE «📡» UK Movies «📡» UK Entertainment «📡» UK Documentaries «📡» UK Kids «📡» UK Music «📡» UK News «📡» UK Religion «📡» UK International «📡» UK CH & PlutoTV & Rakuten TV «📡» EPL Premier League & EFL «📡» Ireland | LIVE «📡» SPFL / LOI / IRISH | LIVE «📡» USA Movies & Series | LIVE «📡» USA Entertainment «📡» USA Documentaries  & Lifestyle «📡» USA NEWS | LIVE «📡» USA Kids | LIVE «📡» USA MUSIC | LIVE «📡» USA | LIVE «📡» USA Latin | LIVE «📡» USA International «📡» USA PPV | LIVE «📡» FOX US | Live «📡» ABC US | Live «📡» CBS US | Live «📡» NBC US | Live «📡» CW US | Live «📡» PBS US | Live «📡» USA REGIONALS | LIVE «📡» USA SPORT | LIVE «📡» Spectrum USA | LIVE «📡» US Vidgo Pack «📡» Peacock Sports USA | LIVE «📡» ESPN+ & MLS US «📡» NFL & NCAAF US «📡» NHL & AHL US «📡» NBA & NCAAB US «📡» MLB & MILB US «📡» USA Stream TV «📡» FOOTY | LIVE «📡» TENNIS EVENT | LIVE «📡» Events Sports & PPV «📡» OPTUS - STAN - SPARK SPORT | LIVE «📡» SETANTA SPORTS | LIVE «📡» SOCCER EVENT | LIVE «📡» DAZN worldwide | LIVE «📡» AMAZON EVENT | LIVE «📡» PPV & UFC-MMA-BOXING-WWE | LIVE «📡» Rugby & NRL-AFL | LIVE «📡» Racing-F1-MotoGP | LIVE «📡» CANADA FR | LIVE «📡» CANADA | LIVE «📡» CANADA SPORTS | LIVE «📡» OHL-WHL-QMJHL TV Fixtures «📡» DSTV SUPER SPORT FHD | LIVE «📡» DSTV AFRICA | LIVE «📡» Azam TV | LIVE «📡» NewZealand «📡» AUSTRALIA | LIVE «📡» ASTRO | LIVE «📡» FLOW CARIBBEAN | LIVE «📡» Viaplay Sport | LIVE «📡» FINLAND | LIVE «📡» Norway | LIVE «📡» Sweden | Live «📡» Denmark | Live «📡» ITALY | LIVE «📡» ITALY SKY | LIVE «📡» ITALY SPORT & CALCIO HD «📡» DAZN ITALIA | LIVE «📡» SWIZERLAND | LIVE «📡» Germany | LIVE «📡» Magenta TV Ger | LIVE «📡» Germany Sport & Bundesliga | LIVE «📡» NEDERLANDS FHD & HD | LIVE «📡» NEDERLANDS HEVC | LIVE «📡» Deportes España | LIVE «📡» SPAIN | LIVE «📡» PORTUGAL | LIVE «📡» PORTUGAL Esportes | LIVE «📡» POLAND | LIVE «📡» HUNGARY | LIVE «📡» TURKEY | LIVE «📡» TURKEY SPOR | LIVE «📡» UKRAINE | Live «📡» BULGARIA | LIVE «📡» GREECE | LIVE «📡» SLOVENIA | LIVE «📡» SERBIA | LIVE «📡» CROATIA | LIVE «📡» ALBANIA & EX-YU | LIVE «📡» BOSNIA-HERZEGOVINA | LIVE «📡» Czech & Slovakia | LIVE «📡» ROMANIA | LIVE «📡» Russia | LIVE «📡» YES & HOT | LIVE «📡» BRAZIL Esportes | LIVE «📡» BRAZIL | LIVE «📡» DEPORTES LAT | Live «📡» ARGENTINA | LIVE «📡» MEXICO | LIVE «📡» COLOMBIA | LIVE «📡» CHILE | LIVE «📡» Costa Rica | LIVE «📡» CLARO AMERICAS | LIVE «📡» Uruguay | LIVE «📡» CARIBBEAN | LIVE «📡» VIETNAM | LIVE «📡» THAILAND - TRUE PACKAGE | LIVE «📡» Now TV (Hong Kong) «📡» INDONESIA | LIVE

46.txt

Редактирано от badr (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, KiloGore написа:

Здравей ! Не ми се вярва някой да ти даде портала с диема 4к.... ама може и да греша. 

Диема3 спорт 4к  няма hdr и се вижда малко по-хубаво от  диема спорт 3 хд/ с битрейт 10,15/.

4к каналите, които имат hdr/ kaто Rai 4k,TVP 4k и др. и предават също мачове/ с битрейт 23,25/ се виждат много по-хубаво от диема3 4к- при добър тв. и правилни настройки за hdr.

Ako  искаш се върни около седмица назад в мненията и ще намериш диема спорт 3 4к.... като стрийм. А ако не го намериш - аз ще ти го дам.:)

Да, прав беше. Намерих листата малко по-назад в темата. А аз си намерих една по-добра листа даже. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kaptagona написа:

Здравейте колеги. Няма ли някой  бг  портал читав да не се налага през 5 дена да се сменя.

Не

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, vt_petrovi написа:
  Затвори скритото съдържание

◑◑ 🆃🅴🅲🅰️🆅🆄🆉🅲🆄 🅲🅾️🆂🅺🆄🅽 ◑◑  
╭◑◑◑◑◑◑
├◑Real ➩ http://dmtn.tv:8080/c/
├◑Panel ➩ http://dmtn.tv:8080/c/
├◑Mac ➩ 00:1A:79:10:3E:FD
├◑Exp ➩ September 5, 2023, 5:07 pm 284 Days
├◑HITS ʙʏ ➩  ☞☠️ℝ𝔼𝕊𝕌𝕃𝟜𝟝☠️☜    
├◑🄺🄰🄽🄰🄻🅾️🄲🄷🄴🄲🄺
├◑Mac ➩ VPN「 NEEDED 」🔒✔️
├◑m3u ➩ GORUNTU YOK ️ X
╰◑Vpn ➩ Müşteri IP Adresi yok

◑═◑playerapi ➩
◑═◑M3ink ➩http://dmtn.tv:8080/get.php?username=play&password=live.php?mac=00:1A:79:10:3E:FD&stream=267080&extension=ts&play_token=5T5uvVWxia&type=m3u_plus&output=m3u8

╭◑ᴅᴇᴠɪᴄᴇ🅾️ᴇɴᴄʀʏᴘᴛɪᴏ
├◑SN➩93bb68e24684a66aec13f04a2886350e  
├◑SNCUT➩93BB68E24684A
├◑DEVICE1➩CE783DCCAC00AB92CBC08DC64580C56EEFA39340B66FE789E0A29BBC58DF07B9
├◑DEVICE2➩8A2E17E163B20CF2CB6F9121EBCBF06E1904A56ADBD70E6FA71C9C52C2E19C2F
╰─◑
├◑🅻🅸🆅🅴🅻🅸🆂🆃 ➩{ «📡» All «📡» WC 2022 & beIN MAX | LIVE «📡» beIN SPORTS FHD & HEVC | LIVE «📡» beIN SPORTS HD & SD | LIVE «📡» AFC & Al-Kass Sports | LIVE «📡» SSC Saudi Sport Company «📡» STARZPLAY ARABICA «📡» OSN | LIVE «📡» OSN Timeshift | LIVE «📡» beIN Media | LIVE «📡» Etisalat-tv | Live «📡» Jawwy & MyHD & eLife | LIVE «📡» ARAB HEVC | LIVE «📡» ARAB FHD | LIVE «📡» MBC Group | LIVE «📡» ROTANA & ART | LIVE «📡» myClub | LIVE «📡» TUNISIA TV | LIVE «📡» SPORT ARAB «📡» MAGHREB | LIVE «📡» AR News «📡» Kids AR «📡» Islamic AR «📡» ARAB TV «📡» AR Libanon «📡» AR Syria «📡» AR Egypt «📡» NILE CLUB «📡» AR Iraq «📡» AR Saudi «📡» AR Music | LIVE «📡» FR TNT-LOCALE-INFO INT «📡» FR CINE-SERIES-DIVERTISSEMENT «📡» FR DECOUVERTE «📡» FR JEUNESSE & MUSIC «📡» FR KIDS & EDU «📡» FR AMAZON PRIME |LIVE «📡» FRANCE SPORT | LIVE «📡» FR myClub | LIVE «📡» Canal+ Caraïbes | LIVE «📡» Canal+ Afrique | LIVE «📡» BELGIUM | LIVE «📡» UK Sport | LIVE «📡» UK Movies «📡» UK Entertainment «📡» UK Documentaries «📡» UK Kids «📡» UK Music «📡» UK News «📡» UK Religion «📡» UK International «📡» UK CH & PlutoTV & Rakuten TV «📡» EPL Premier League & EFL «📡» Ireland | LIVE «📡» SPFL / LOI / IRISH | LIVE «📡» USA Movies & Series | LIVE «📡» USA Entertainment «📡» USA Documentaries  & Lifestyle «📡» USA NEWS | LIVE «📡» USA Kids | LIVE «📡» USA MUSIC | LIVE «📡» USA | LIVE «📡» USA Latin | LIVE «📡» USA International «📡» USA PPV | LIVE «📡» FOX US | Live «📡» ABC US | Live «📡» CBS US | Live «📡» NBC US | Live «📡» CW US | Live «📡» PBS US | Live «📡» USA REGIONALS | LIVE «📡» USA SPORT | LIVE «📡» Spectrum USA | LIVE «📡» US Vidgo Pack «📡» Peacock Sports USA | LIVE «📡» ESPN+ & MLS US «📡» NFL & NCAAF US «📡» NHL & AHL US «📡» NBA & NCAAB US «📡» MLB & MILB US «📡» USA Stream TV «📡» FOOTY | LIVE «📡» TENNIS EVENT | LIVE «📡» Events Sports & PPV «📡» OPTUS - STAN - SPARK SPORT | LIVE «📡» SETANTA SPORTS | LIVE «📡» SOCCER EVENT | LIVE «📡» DAZN worldwide | LIVE «📡» AMAZON EVENT | LIVE «📡» PPV & UFC-MMA-BOXING-WWE | LIVE «📡» Rugby & NRL-AFL | LIVE «📡» Racing-F1-MotoGP | LIVE «📡» CANADA FR | LIVE «📡» CANADA | LIVE «📡» CANADA SPORTS | LIVE «📡» OHL-WHL-QMJHL TV Fixtures «📡» DSTV SUPER SPORT FHD | LIVE «📡» DSTV AFRICA | LIVE «📡» Azam TV | LIVE «📡» NewZealand «📡» AUSTRALIA | LIVE «📡» ASTRO | LIVE «📡» FLOW CARIBBEAN | LIVE «📡» Viaplay Sport | LIVE «📡» FINLAND | LIVE «📡» Norway | LIVE «📡» Sweden | Live «📡» Denmark | Live «📡» ITALY | LIVE «📡» ITALY SKY | LIVE «📡» ITALY SPORT & CALCIO HD «📡» DAZN ITALIA | LIVE «📡» SWIZERLAND | LIVE «📡» Germany | LIVE «📡» Magenta TV Ger | LIVE «📡» Germany Sport & Bundesliga | LIVE «📡» NEDERLANDS FHD & HD | LIVE «📡» NEDERLANDS HEVC | LIVE «📡» Deportes España | LIVE «📡» SPAIN | LIVE «📡» PORTUGAL | LIVE «📡» PORTUGAL Esportes | LIVE «📡» POLAND | LIVE «📡» HUNGARY | LIVE «📡» TURKEY | LIVE «📡» TURKEY SPOR | LIVE «📡» UKRAINE | Live «📡» BULGARIA | LIVE «📡» GREECE | LIVE «📡» SLOVENIA | LIVE «📡» SERBIA | LIVE «📡» CROATIA | LIVE «📡» ALBANIA & EX-YU | LIVE «📡» BOSNIA-HERZEGOVINA | LIVE «📡» Czech & Slovakia | LIVE «📡» ROMANIA | LIVE «📡» Russia | LIVE «📡» YES & HOT | LIVE «📡» BRAZIL Esportes | LIVE «📡» BRAZIL | LIVE «📡» DEPORTES LAT | Live «📡» ARGENTINA | LIVE «📡» MEXICO | LIVE «📡» COLOMBIA | LIVE «📡» CHILE | LIVE «📡» Costa Rica | LIVE «📡» CLARO AMERICAS | LIVE «📡» Uruguay | LIVE «📡» CARIBBEAN | LIVE «📡» VIETNAM | LIVE «📡» THAILAND - TRUE PACKAGE | LIVE «📡» Now TV (Hong Kong) «📡» INDONESIA | LIVE

46.txt 7.91 kB · 47 изтегляния

Това не работи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да гледаме ТВ само с МАC адрес, няма пароли,нерви,1000канала,само MAC.Кеф ти ТВ,кеф ти сериали, каф ти филми,наслука с мъките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.12.2022 г. в 0:02, vip4o написа:

Абсолютно точно казано!!! Аз лично виждам едва забелижима разлика между ДС-НD и ДС - 4К. Много ...ама много 'ляб има да изядем докато пуснем истинско 4К. Но пък има някаква светлина в тунела.

Полските премиум канали Polsат Sport Premium 1,2 в superhd се виждат по-хубаво от Диема спорт 3 - 4к./особено на сателит/.

Разменям стабилен стрийм в hd  на ;JUST FOR LAUGHS; за какъвто канал поискате вкл. и в 4к/ всякакви/.Стига да имам канала който се иска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Парола: Трите имена на световно известният български диригент/ който по стечение на обстоятелствата ми е съсед /. Дирижирал е  много оркестри  в САЩ,Европа и Азия/ освен изброените/ вкл. и с участието на Арита Франклин и мн. други известни изпълнители/.  Аз се пробвах да ме вземе за певец, за настройчик на инструментите, за носене на декори и др. .. ама човека каза ,че не ставам за такива неща.:)

Работи като преподавател в Джулиард Скул, където ръководи оркестърът „Пре-Колидж“. Диригент е на симфоничния оркестър в Питсбърг и на симфоничния оркестър в Бостън и още мн.други.

Много от  бг.каналите във файла се виждат добре .yeterbe-bg.rar

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, KiloGore написа:
  Затвори скритото съдържание

Парола: Трите имена на световно известният български диригент/ който по стечение на обстоятелствата ми е съсед /. Дирижирал е  много оркестри  в САЩ,Европа и Азия/ освен изброените/ вкл. и с участието на Арита Франклин и мн. други известни изпълнители/.  Аз се пробвах да ме вземе за певец, за настройчик на инструментите, за носене на декори и др. .. ама човека каза ,че не ставам за такива неща.:)

Работи като преподавател в Джулиард Скул, където ръководи оркестърът „Пре-Колидж“. Диригент е на симфоничния оркестър в Питсбърг и на симфоничния оркестър в Бостън и още мн.други.

Много от  бг.каналите във файла се виждат добре .yeterbe-bg.rar

Поздрави на Роската.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

С баща му се виждам почти всеки ден. Ама той не живее в България. Обикаля света. Може да се види какви ангажименти има за година напред. За последно баща му ми показва снимки от апартамента във Валенсия. В апартамента му в САЩ-- живее брат му. Ще дойде в България около Коледа за някакъв концерт.

преди 16 минути, martinstz написа:

Поздрави на Роската

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, mcmlxx написа:

Докторе- Моите уважения......Ама това го видя от моя публикация/ е не същата/.... И ти мислиш,че аз не знам другите стриймове? ... като полски,португалски и др. А ако ти ги знаеш?--- ами пусни ги. Но  правилно щеше да бъде... еди кой си е пуснал нещо и аз се възползвах от това. Нъл тъй?.. И аз съм го взел от някъде. Не се заяждам... просто казвам нещата както са.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, KiloGore написа:

Докторе- Моите уважения......Ама това го видя от моя публикация/ е не същата/.... И ти мислиш,че аз не знам другите стриймове? ... като полски,португалски и др. А ако ти ги знаеш?--- ами пусни ги. Но  правилно щеше да бъде... еди кой си е пуснал нещо и аз се възползвах от това. Нъл тъй?.. И аз съм го взел от някъде. Не се заяждам... просто казвам нещата както са.

Слагам това http://cdn.spmr.tv:8080 в  Google и ни ми треба доктор ни килогоре или доле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! От около 2 седмици съм собственик на бокс - Amlogic X96 MAX Plus  и намерих доста добри портали само, че имам проблем. През голяма част от времето порталите работят перфектно, но често се случва вечер точно в прайм тайма от 19 до 22 часа всички канали от всички портали започват да забиват яко (почти е невъзможно да се гледа). Нета ми е със скорост 70mbps и в периодите в които се случва това на спийд теста ми показва че е паднал до около 40-50 mbps. 

Странното е че дори булсат каналите забиват. (през апликацията на булсат, фюжън приемник нямам) 

При мен ли е проблема или просто порталите са претоварени тогава? Всякакви насоки ще са ми от полза. 

Благодаря! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Pifi Pedolino написа:

Слагам това http://cdn.spmr.tv:808

А от кой  го виде пиле?

Гледай какво съм пуснал аз......   ако искаш ще ти пусна на лично  18+... 4К... да ти падне  шапката. 10 канала ,които не си виждал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, KiloGore написа:

А от кой виде пиле?

Е не от тебе затова немаш лайк.

преди 5 минути, ekzekytop написа:

Здравейте! От около 2 седмици съм собственик на бокс - Amlogic X96 MAX Plus  и намерих доста добри портали само, че имам проблем. През голяма част от времето порталите работят перфектно, но често се случва вечер точно в прайм тайма от 19 до 22 часа всички канали от всички портали започват да забиват яко (почти е невъзможно да се гледа). Нета ми е със скорост 70mbps и в периодите в които се случва това на спийд теста ми показва че е паднал до около 40-50 mbps. 

Странното е че дори булсат каналите забиват. (през апликацията на булсат, фюжън приемник нямам) 

При мен ли е проблема или просто порталите са претоварени тогава? Всякакви насоки ще са ми от полза. 

Благодаря! 

Това да не некакъв селски интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Pifi Pedolino написа:

намерих доста добри портали само, че имам проблем. През голяма част от времето порталите работят перфектно, но често се случва вечер точно в прайм тайма от 19 до 22 часа всички канали от всички портали

Кои са тези портали?  ... Дай информация--- за да ти помогна. Въпреки,че не съм специалист в тази област.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, ekzekytop написа:

Благодаря! 

И двата варианта ги има, ако са на една конекция порталите в прайм тайма нормално хората да гледат тв и да ти буферира. През wifi-я нета също може да ти прави проблем, заради променливи пикови нива. Рутера също е от значение, както и какъв чип за wifi-я са боднали китайците. Бодни му един ЛАН кабел, ако не си. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, woobu написа:

gokhannl

Е не всички сме като теб. Здраве да е! Нали съм ти казвал- когато можеш да гледаш телевизия/ с хубаво качество/... обади ми се на мен. Въпреки всичко, аз ти благодаря отново за всички неща, които си ми давал. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Zer0day написа:

И двата варианта ги има, ако са на една конекция порталите в прайм тайма нормално хората да гледат тв и да ти буферира. През wifi-я нета също може да ти прави проблем, заради променливи пикови нива. Рутера също е от значение, както и какъв чип за wifi-я са боднали китайците. Бодни му един ЛАН кабел, ако не си. ;)

И с кабел същата работа. Рутера уж е добър 5g и тн.  С 1 кънекция, с 5000 кънекции сталкери всичко забива и това си е. Най-лошото е че не мога да му хвана спатиите защо така се получава. За всичко друго нета върви идеално в тия моменти 😩

преди 27 минути, Pifi Pedolino написа:

Това да не некакъв селски интернет.

Да. Уж оптичен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...